Jump to content
BridgeTV

Bridge TV i RTG TV

Recommended Posts

Bridge TV increasing video/audio quality on Hotbird 6 after 1 september 2008.

Let's talk about you'r favorite programm on Bridge TV (Baby Time, Bridge in Time, Bridge To Nightlife or maybe main music)

What kind of music you like on Bridge TV?

Oglądając kanał muzyczny Bridge TV, można natknąć się na materiały promocyjne nowego projektu tej telewizji pod nazwą Russian Travel Guide (RTG TV). Za oba kanały odpowiada syberyjska spółka naftowa Burnefetegaz.

Zrobiłem zap telefonem, choć marnej jakości jest zdjecie, to można coś tam zobaczyć ;)

0410215519.th.jpg

Już od kilku dni leci ta reklama czyżby ten kanał miał zastąpić ten muzyczny Bridge TV ?

Guest Anonymous

Nie sądzę, że tak się stanie.

Bridge TV to bardzo dobry kanał, jakość obrazu jest lepsza niż na początku. Dźwięk porządny, muzyka fajna. Nie ma na nim non stop tych głupich konkursów jak na Ru TV. :brawo:

Fajny kanał tylko sporo reklam leci, a muzyka dobra.

Czy ktos wie co sie stało z tym kanałem? Od dziś lecą tam materiały które były nadawane jako reklamy Rusian Travel Guide a do tego w lewym dolnym rogu widnieje napis TEST. Czyżby ten kanał przestał nadawać... Naprawdę fajna muzyka tam była :(

Wygląda na to, że ten kanał zniknął z Hot Birda, a te reklamy leciały już od jakiegoś czasu zapowiadając ten kanał Rusian Travel Guide.

Ten kanał nadawał jeszcze na jednej pozycji satelitarnej chyba 36E. Czy ktoś może sparwdzić czy również tam ten program przestał nadawać na rzecz tego programu podróżniczego

Normalnie zmusiłeś mnie do dłubania się po ciemku przy antenie... musiałem podmienić konwerter na polaryzację kołową. Przy okazji wychodzi, że na dniach będę musiał wyregulować zeza...

Do rzeczy: na 36E pozostał BridgeTV.

Czyli kanal nie zaprzestal nadawania tylko zrezygnowal z emisji za posrednictwem 13E... Ale kto wie moze za kilka dni wroci tutaj. To bylaby wielka strata bo to naprawde dobry kanal muzyczny.

To już jest koniec Bridge TV z satelity Hot Bird... Jakiś czas temu usunięto dane techniczne kanału dla tej pozycji satelitarnej, które były zamieszczone na oficjalnej stronie Bridge TV: http://www.bridgetv.ru/sat.htm

Straciliśmy dobry kanał muzyczny, pozostaje oglądać stację przez Internet, np. http://www.corbina.tv/ albo z satelity Eutelsat W4 (36.0E), ale trzeba posiadać odpowiedni konwerter.

Ale za to zyskaliśmy inny atrakcyjny kanał, dokumentalny Russian Travel Guide (RTG TV). Jestem tylko ciekawy, jak długo ten kanał będzie nadawany na 13.0E w formie niekodowanej, w Rosji RTG TV będzie oferowany operatorom kablowym za dodatkową opłatę... No cóż, nie zostaje nic innego jak czekać na kolejne informacje od rosyjskich serwisów informacyjnych. :?

Uważam ze to propozycja ciekawsza rosyjska natura kontra teledyski miedzynarodowe jestem za.

A czy działa komuś Bridge TV przez Internet na stronie corbina.tv??

Bo mi na chwilę obecną nie chce działać ten kanał.Mam najnowszego Windows Media Player-a.

Mi też ten kanał nie działa przez internet, nie wiem czym jest to spowodowane.

Guest Anonymous

No cóż. Szkoda najlepszego moim zdaniem kanału muzycznego na 13E, zarówno jeśli chodzi o muzykę, jak i jakość. Strata nie będzie jednak duża, jeśli FTA pozostanie RTG TV. Zaciekawiła mnie ta stacja. Zapowiada się naprawdę dobrze i jeśli będzie niezła, to może stanowić interesujący dodatek do Travel Channel, który też ma rosyjską fonię. :P

Nie widzę nic ciekawego w tym kanale RTG TV, Bridge Tv był dużo lepszy przynajmniej puszczali fajną muzykę.

Szkoda Bridge TV, a szkoda będzie jeszcze większa, gdy właściciel wpadnie na pomysł zakończenia dystrybucji drogą FTA z HotBirda swojego nowego dobytku RTG TV. Wtedy nie będzie jednego, ani drugiego. :woot: Według informacji jakie znalazłem w internecie, RTG TV ma być nadawane w emisji testowej do września br., wtedy ruszy już normalny program bez znaczka "TEST". Także bardzo możliwe, że po wakacjach pożegnamy ten kanał :?

A czy działa komuś Bridge TV przez Internet na stronie corbina.tv??

Bo mi na chwilę obecną nie chce działać ten kanał.Mam najnowszego Windows Media Player-a.

W tej chwili działa, leci blok teledysków pod nazwą Bridge in Time - same perełki ;), ale wczoraj rzeczywiście były jakieś problemy... Choć w żółwim tempie, ale teraz się odpala, posiadam internet 2 Mbps.

PS: Zmodyfikowałem nazwę wątku ;)

Moim zdaniem Bridge TV był lepszym dodatkiem FTA niż obecny RTG TV. O kolejny kanał muzyczny na 13E mniej. Wcześniej zabrali MTV Austria, Music Box Italy...a teraz Bridge TV. Zamiast tego mogli by dać np. Piervyj Muzykalnyj Telekanal lub jakiś inny muzyczny.

Na odbiór Bridge TV z corbina.tv chyba ma wpływ posiadane łącze internetowe. W tej chwili mam poniżej 1 Mbps i nie chce się odpalić, ale jak Internet przyśpieszy, to nie ma problemów - buforuje i działa. A jak jest u Was?

Stream do Bridge TV znajdziecie tutaj: http://www.corbina.tv/transmission/ (wystarczy kliknąć na logo kanału).

Na chwilę obecną mi także działa ten stream na stronie corbina.tv,więc widocznie wczoraj musiały być jakieś problemy techniczne.

TECHNOCLUB

sama nazwa mówi proszę czy na Bridge tv jest jakiś ambient jeśli nie to co polecasz?

Sprawdziłem u mnie wszystko działa poprawnie.

Guest Anonymous

Naprawdę muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie wygląda ten RTG TV :P 2 ścieżki dźwiękowe (ENG i RUS), niezła jakość, fajne logo, ciekawe audycje tylko zachęcają do oglądania :D Szkoda, że będzie dostępny tylko do 1. września :(