Skocz do zawartości

Daria Zawiałow


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kirk napisał:

Właśnie moim zdaniem to jest zaleta tej bardzo zdolnej dziewczyny, nie jest to jednostajne przynajmniej.

Moim zdaniem to jest wada tej "super zdolnej" dziewczyny, lekki rock + elektronika to słabe połączenie.

Teraz, Bloo411 napisał:

@BiL, ale niezbyt rozumiem, co tym próbujesz udowodnić pisząc, że wolisz Coldplay czy Imagine Dragons?

To, że robili/robią lepszą muzykę niż ta artystka jak w tytule tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BiL napisał:

Moim zdaniem to jest wada tej "super zdolnej" dziewczyny, lekki rock + elektronika to słabe połączenie.

Czy ja wiem... to jest przynajmniej oryginalne, widać że się stara przy tworzeniu utworów.
A tak przy okazji - powstrzymaj się od nazywania czyjejś opinii "turbo żenadą", bo w taki sposób się dyskusji nie powinno prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kirk napisał:

Właśnie moim zdaniem to jest zaleta tej bardzo zdolnej dziewczyny, nie jest to jednostajne przynajmniej.

To nie tylko zasługa samej Darii, ale też Michała Kusha (polski muzyk, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny), z którym Zawiałow współpracuje od czasu debiutu i z którym stworzyła wszystkie trzy płyty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BiL napisał:

 

To, że robili/robią lepszą muzykę niż ta artystka jak w tytule tematu.

 

Nie bądź śmieszny. Imagine Dragons miało dobre dwie płyty ("Night Visions" oraz "Smoke + Mirrors"). Teraz poszli w stronę popowego grania, a każde ich nagranie niewiele różni się od siebie. Co do Coldplay, to dla mnie to już nie ten sam zespół, który kiedyś skradł moje serce. Zaś nowy krążek, to zdecydowany regres względem poprzedniego - "Everyday Life", bo ja wytłumaczyć kolaboracje Coldplay z BTS - boysbandem dla nastolatków.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...