Skocz do zawartości

Platnosc z gory w CP


mlody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem, tzn widziałem kiedyś (nie pamiętam dokładnie czy w regulaminie, czy na ulotce) ze przy oplatach mozna wplacac od razu za kilka miesiecy z gory. Moje pytanie brzmi jakie to okresy?? Chodzi mi o to by ktoś napisał dokładnie np:

Za: 1, 4, 6, 12 itd. miesięcy

Zależy mi na tym ponieważ kiedyś gdy zapłaciłem 10gr więcej to już były problemy, a nie chce znowu się przejechać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz dopłacać kiedy chcesz i ile chcesz. Tylko uważaj, żebyś nie nadpłacił poza wszystkie miesiące obowiązywania umowy :smile:

Zawsze możesz sobie wejść na icok i zobaczyć, jak Ci potrącili za dodatkowe pakiety z tej puli trzymiesięcznej, to wtedy dopłacasz sobie tą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{...}tzn widziałem kiedyś (nie pamiętam dokładnie czy w regulaminie, czy na ulotce) ze przy oplatach mozna wplacac od razu za kilka miesiecy z gory. Moje pytanie brzmi jakie to okresy?? Chodzi mi o to by ktoś napisał dokładnie np:

Za: 1, 4, 6, 12 itd. miesięcy

Zależy mi na tym ponieważ kiedyś gdy zapłaciłem 10gr więcej to już były problemy, a nie chce znowu się przejechać

{...}

 

witam,

u mnie na zestawieniu płatności na cały okres abonamentu jest coś takiego:

"Jeśli chcą Państwo dokonać wpłaty za kilka miesięcy z góry prosimy o dokonywanie wpłat za 1, 2, 3 lub 12 miesięcy.

Prosimy także o wpłacanie dokładnych kwot lub ich wielokrotności zgodnie z powyższą tabelką

(prosimy o nie zaokrągląnie kwot płatności).

 

ja co prawda płacę co miesiąc i nigdy nie próbowałem płacić z góry za dłuższy okres !

 

powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda że trzeba płacić kwotę równą co do grosza, ja np. wpłaciłem w którymś miesiącu więcej i ciągle ta nadpłata jest widoczna mogę te wolne środki wykorzystać wykupując sobie np. w danym miesiącu Cinemax. Można spokojnie zapłacić więcej (byle nie mniej) i wtedy będzie się odbierało przez taką ilość miesięcy na jaką pozwala wpłacona kwota. Myślę że płacąc wielokrotność system automatycznie wyliczy na ile okresów rozliczeniowych to starcza a ewentualne nadpłaty będą w wolnych środkach. A nawet jeżeli nie zaksięguje automatycznie to zawsze możesz zadzwonić i powiedzieć że te wpłacone środki chcesz przeznaczyć na pokrycie kilku miesięcy abonamentu albo jakiejś opcji dodatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, pobierają np. 57,80 zł i taka kwota musi być w danej chwili na koncie. Jak będzie więcej to już ich nie obchodzi, aby nie było mniej. A co do zaokrąglania to piszą tak, żeby nikt sobie nie zaokrąglał w dół np. do 57,00 zł, ale w górę możesz :smile: np. 58,00zł. Będziesz wtedy miał nadpłatę 20 groszy.

 

Jak należy wpisać na blankiecie wpłatę za pakiet familijny na 3 miesiące z góry będę wdzięczny?

Wpisujesz Twój indywidualny numer konta, ewentualnie w tytule Twoje ID i kwotę za familijny za trzy miesiące 113,70 zł. Więcej nic nie piszesz, że to za ten pakiet i za tyle, a tyle miesięcy. Oni sami wiedzą jaki masz pakiet i jaką kwotę potrącić co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej masz jakieś wątpliwości to wejdź na https://icok.cyfrowypolsat.pl/icok/ i zobacz ile masz pieniędzy na koncie. Pamiętaj, że zawsze możesz zapłacić przez internet ze swojego konta bankowego, tak jest dużo prościej, taniej, szybciej, nie chodzisz na pocztę i nie stoisz w kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...