Skocz do zawartości

arkbogumil01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszy mnie ta lista życzeń serialowych. Filmax to stacja oparta na filmach z domeny publicznej to samo z serialem Bonanza stacja pokaże wyłącznie odcinki z domeny publicznej za które nie muszą płacić i one leciały na kanałach Filmbox. Takie seriale jak Star Trek, Starsky i  Hutch kosztują krocie, licencje są bardzo drogie.

Edytowane przez Sky021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sky021 napisał:

Śmieszy mnie ta lista życzeń serialowych. Filmax to stacja oparta na filmach z domeny publicznej to samo z serialem Bonanza stacja pokaże wyłącznie odcinki z domeny publicznej za które nie muszą płacić i one leciały na kanałach Filmbox. 

Śmieszy mnie nazwanie kanału : 4K.

Niech kanał nadaje w HD, a tak to dla mnie wyszło żenująco.

4K jest na Canal+4K , tutaj jest znaczek dorzucony do loga kanału. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky021 Filmy public domain (np. "Szarada" emitowana przez MWE) są dostępne w bardzo ładnym 1080p i wysokim bitrate (wydanie bluray ma 36 Mbps).

Na kanale 1080i taki kontent nie rozwinie "skrzydeł". Oczywiscie nie będzie to też 4K, ale podobnie w natywnym 4K nie jest wiekszość pozycji filmowych w C+ 4K ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:


 

 


Oszukiwanie ludzi , to promocja kanału???
Włączyłem ten film i to jest jedna wielka pomyłka.
d2997fbb29669ca146de3c5bb5f31a7f.jpg

 

Chyba coś z ostrością obrazu jest nie tak?

Dobrze byłoby porównać zdjęcia obrazu HD i niby 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 4K , jest coś nie tak od tego trzeba zacząć  :)

"Kablówkowe 4K" nowy Polski standard 😂 

Co mam ci porównać @lukimann, niech każdy co ma dostęp do HD / 4K napisze , a się przekonasz , że to bzdura ten dopisek 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nighthawks" też mają edycje bluray 1080p w 36 Mbps. No ale na CDA do zgrania tego nie ma ;). Choć chyba to akurat film public domain jeszcze nie jest.

 

14641_16_large.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bloo411 napisał:

 Podejrzewam, że PC+ będzie szkoda coś takiego dodawać w 4K, które z nazwy jest tylko w 4K.

Dlatego już wiecie czemu nigdzie poza kablówkami nie ma pseudo kanałów 4K.

Nawet taki Eleven 4K nie jest oferowany w PC+ , bo szkoda na to miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, STARS.TV napisał:

4k to jest taka sama propaganda jak sławetne 3D. Zajmuje za dużo miejsca a korzyści są niewielkie, mówiłem to nie raz - dobre HD całkowicie satysfakcjonuje

 

Oj , oszustwo widzę jest popierane w imię dudków. Nieładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, STARS.TV napisał:

Kompletnie się nie wypowiadałem o tym czy Power pod znaczkiem 4k nadaje 4k czy coś innego. Wrzuciłem tu ogólną uwagę o 4k, uważam, że to zwykły skok na kasę tak jak swojego czasu 3d.

Widziałeś kiedyś mecz w Natywnym 4K ?

Czy ogólnie miałeś styczność z kanalem 4K , nie tym kablówkowym ? 

Jeśli nadawca tych kanałów kablowych 4K tak samo twierdzi  , że 4K to skok na kasę i chwyt marketingowy to ja nie mam o czym dyskutować. Tylko szkoda mi tych co łykają te bzdury , z dopiskiem 4K. 

I to już jest oszustwo nadawac  kanał i wciskać go ludziom , gdzie to nie ma nic wspólnego z 4K.  Po co ta szopka ?

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przedstawialiśmy FILMAX jako stacji 100% native 4K (takim kanałem jest natomiast Ultra TV 4K).

FILMAX jest gotowy na 4K i będą się w nim pojawiały kopie filmów 4K. Teraz w 4K są na przykład kulisy produkcji niektórych filmów oraz kilka filmów amerykańskich z domeny publicznej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...