Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tyrla napisał:

 Ja ciągle mam dostęp do Sportklub, Fightklub i kanały FilmBox.

U mnie było identycznie do czasu zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. Po tym czasie mogłem (jak sądzę) nie robić nic i mieć starą ofertę, albo wykupić nową, czy zrezygnować całkiem. Wygląda na to, że Uprawnienia się "aktualizują" ale tylko do nowej oferty. Nie można się "cofnąć". 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/abonenci-platformy-canal-moga-korzystac-z-nowych-kanalow-w-ramach-uslugi-canal-online-tym-samym-oferta-internetowa-operatora-jest-niemal-zbiezna-z-oferta-dostepna-droga-satelitarna

 

Z artykułu wynika między innymi, że rozwój usługi  canal plus online w formule subskrypcji nie jest w interesie platformy C+ co osobiście uważam za absurd. Biorąc pod uwagę zmiany i tendencję na rynku. 

Z jednym jestem w stanie się zgodzić : pojawianie się nowych kanałów w ofercie online jest uzależnione od konkretnych umów z nadawcami, a te są zupełnie inne niż te, które dotyczą oferty z abonamencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak jak pisałem os początku tej usługi, ona nigdy nie zastąpi oferty satelitarnej. Jest i będzie uzupełnieniem dla kogoś będącego abo innej platformy.

Zapewne są osoby, które myślały , ze zrezygnują z PC+ , wezmą Canal+Online I będą miały takie same kanały , co posiadali w NC+GO. No niestety tak nie będzie.

Tylko abo PC+ może czuć się usatysfakcjonowany.  Ma satelitę i mobilny MR 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Toma441 napisał:

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/abonenci-platformy-canal-moga-korzystac-z-nowych-kanalow-w-ramach-uslugi-canal-online-tym-samym-oferta-internetowa-operatora-jest-niemal-zbiezna-z-oferta-dostepna-droga-satelitarna

 

Z artykułu wynika między innymi, że rozwój usługi  canal plus online w formule subskrypcji nie jest w interesie platformy C+ co osobiście uważam za absurd. Biorąc pod uwagę zmiany i tendencję na rynku. 

Z jednym jestem w stanie się zgodzić : pojawianie się nowych kanałów w ofercie online jest uzależnione od konkretnych umów z nadawcami, a te są zupełnie inne niż te, które dotyczą oferty z abonamencie. 

Póki nie będzie im poważnie szczupleć baza abonencka to nie będą rozwijać usługi online. Wcale to mnie nie dziwi. Lepszy klient, który płacić będzie przez 2 lata bez względu na to czy coś ogląda czy nie niż taki, który wykupi na miesiąc i wróci lub nie wróci kiedyś. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał:

A mnie interesuje paczka C+ i HBO, tylko czekam co postanowią w sprawie C+4K. 😉

Pamiętaj ,że był komunikat treści 4K, a to nie to samo co linearny kanał.

Być może wrzucą na początek jakieś VOD 4K a dopiero za rok Canal+4K. Nasza kochana platforma , idzie pod prąd , nie z prądem :P

Mi to obojętne co będzie na początku w 4K , gdyż nie opuszczam tego statku jakim jest PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

Póki nie będzie im poważnie szczupleć baza abonencka to nie będą rozwijać usługi online. Wcale to mnie nie dziwi. Lepszy klient, który płacić będzie przez 2 lata bez względu na to czy coś ogląda czy nie niż taki, który wykupi na miesiąc i wróci lub nie wróci kiedyś. 

Moim zdaniem czas zweryfikuje to podejście na korzyść oferty z subskrypcją i w pewnym momencie dojdzie, jeśli nie do ujednolicenia ofert, to do znacznego ich zrównoważenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie dojdzie. Po pierwsze to się im nie opłaca , po drugie licencje. Jest za dużo streamingu w streamingu i każdy operator chce swoją część z tego tortu. Przykład kanały PSPS nie obecne w Online dla nie będących abo PC+. Nie będzie nikt dopłacał do interesu by to sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Pamiętaj ,że był komunikat treści 4K, a to nie to samo co linearny kanał.

Być może wrzucą na początek jakieś VOD 4K a dopiero za rok Canal+4K. Nasza kochana platforma , idzie pod prąd , nie z prądem :P

Mi to obojętne co będzie na początku w 4K , gdyż nie opuszczam tego statku jakim jest PC+.

Na razie najbardziej pasuje mi  oferta łączona z UPC.

Jak się nic nie zmieni tam pakiet SPORT: Eleven  i Polsat Premium kosztuje 20 zł, do tego jakiś pakiet z kanałami linearnymi. Jeszcze jest czas na decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Moim skromnym zdaniem nie dojdzie. Po pierwsze to się im nie opłaca , po drugie licencje. Jest za dużo streamingu w streamingu i każdy operator chce swoją część z tego tortu. Przykład kanały PSPS nie obecne w Online dla nie będących abo PC+. Nie będzie nikt dopłacał do interesu by to sprzedawać.

Na pewno dojdzie do likwidacji nc+GO, czy C+GO dla abonentów (mam nadzieję, że dobrze kojarzę tę nazwę, takie są głosy). Natomiast rozwój streamingu wymusi aktualizację i wzmocnienie także oferty w ramach subskrypcji.

Ostatecznie ja nawet nie do końca wierzę (choć czemu nie) w 150 kanałów w usłudze online, jednak ta oferta zapewne otrzyma jeszcze może z 10-15 kanałów z czasem + C+4k. Bo nie wyobrażam sobie, żeby została na obecnym poziomie i bez tego kanału w ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja NC+GO oczywiście , że będzie. Ja uważam , że przez najbliższe dwa/trzy lata nie będzie ujednolicenie oferty Canal+Online (PC+) / Canal+Online nie dla abo PC+.

Nie oczekujecie tego. Póki satelita będzie istnieć , będzie różna oferta i czerpanie z różnych żródeł abonenckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Likwidacja NC+GO oczywiście , że będzie. Ja uważam , że przez najbliższe dwa/trzy lata nie będzie ujednolicenie oferty Canal+Online (PC+) / Canal+Online nie dla abo PC+.

Nie oczekujecie tego. Póki satelita będzie istnieć , będzie różna oferta i czerpanie z różnych żródeł abonenckich.

Kwestia tego co komu jest potrzebne. Jak dla mnie jezeli wprowadza do aplikacji c+4k i kanaly PSP to oferta satelitarna moze nie istnieć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do oferty w ramach subskrypcji C+ online jednak dojdzie coś z zestawu Discovery, Eurosport, C+4k i gdyby dodano podstawowe kanały bez potrzeby podpinania anteny naziemnej (TVP1,TVP 2,TVN, TVN 7, Polsat, TV4), a do tego będzie możliwa bezproblemowa instalacja apek Disney + i Viaplay na boxie to będę zadowolony. 

Ostatecznie do zmian w następnym roku czy dwóch dojdzie na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...