Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ofertach na dłuższy okres z góry dobranie dodatkowych opcji jest możliwe tylko przy zamówieniu pakietu pierwotnego. Oczywiście płatność też jest z góry, podobnie jak za pakiet główny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Klopseł napisał(a):

Od maja mam C+ filmy i seriale z opłatą za rok z górki. mogę do tego sobie tak po prostu dobrać kanały sportowe? Nie chodzi mi o te nowe, ale o C+ Sport 1-5.

Nie, bo masz ofertę CANAL+ Seriale i Filmy bez sportu.

 

Przy wykupywaniu usługi za rok z góry nie ma możliwości dokupienia w innym terminie innych opcji dodatkowych np. MAX, FUN&NEWS w ramach pakietu CANAL+ Seriale i Filmy, zarówno Eleven Sports przy CANAL+.

Takie dodatki trzeba równocześnie zakupywać przy kupowaniu pakietu bazowego na rok z góry. Najlepiej się wychodzi mając subskrypcję miesięczną, przy której można dodawać i anulować w każdym miesiącu daną usługę. Najtaniej wychodzi przy abonamencie na 24 mies.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marek99 napisał(a):

Przy wykupywaniu usługi za rok z góry nie ma możliwości dokupienia w innym terminie innych opcji dodatkowych np. MAX, FUN&NEWS w ramach pakietu CANAL+ Seriale i Filmy, zarówno Eleven Sports przy CANAL+.

 

 

I to jest jedna z wad Canal+ Online. Przy opłacie "z góry" nie możesz dokupić dodatkowych pakietów.

Pod tym względem ich system jest tragiczny, jak oni chcą zachęcać do wydawania większej kasy przy takich ograniczeniach.

 

To Max ma to lepiej przemyślane. Pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport" możesz dokupić w każdej chwili, bez względu czy masz podstawowy abonament miesięczny czy też roczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, muza_tv napisał(a):

To Max ma to lepiej przemyślane. Pakiet dodatkowy "Kanały TV i Sport" możesz dokupić w każdej chwili, bez względu czy masz podstawowy abonament miesięczny czy też roczny

 ale żeś dał przykład beznadziejny - zapomniałeś o tym, że tak jest tylko przy bezpośredniej subskrypcji MAXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo rozmawiamy o Canal+ Online. I pakietach dodatkowych bezpośrednio w Canal+ Online, a nie przez pośredników.

Przez kablówkę też nie dokupisz "Fun&News" do Canal+ Online, masz dostęp tylko do pakietów podstawowych.

 

Co nie zmienia faktu, że w Max pakiet dodatkowy możesz dokupić kiedy chcesz. W Canal+ Online w opcji rocznej "z góry" tego nie zrobisz.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Polecam dodawanie jakiegoś znaku wodnego, by utrudnić pospolitym kradziejom życie.

Później wszystko postaram się wytłumaczyć na PV ale w skrócie-bardzo mnie fascynują ulotki, wręcz od momentu jak miałem 3-4 lata, niestety wszystko przepadło (nie zdziwiłbym się, bo to było dawno temu). Najnowsze zachowane ulotki mam z 2020, i zbieram do dzisiaj.

Jest to dla mnie żródło wiedzy, a tutaj znalazłem coś nowego o C+ Online. Miałem dać też ulotkę SAT, ale nie będę tego robił, ponieważ jestem po tym wszystkim dość wkurzony. Nawet jak w ulotkach będą informacje, które są cenne to nie podam ich tutaj. Żadnej ulotki już tu nie wyślę. Specjalnie pojechałem 10 km do Auchana, żeby wejść do Canal+ po trzy ulotki. Mam nawet jedną, poświęconą w całości Lidze Mistrzów, ale ktoś kradnie, więc jej tu nie wyślę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dawać forum sat kurier, tylko dam swój nick (nie forumowy, tylko taki, który używam na co dzień-konto tu zakładałem w 2021)-to się bardziej opłaci. Odnośnie C+ Online nie mam, mam 4 stronową ulotkę o Lidze Mistrzów i zwykłą sat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Nie, bo masz ofertę CANAL+ Seriale i Filmy bez sportu.

No to tego nie przemyśleli, bo ja jako klient PB w obecnej sytuacji nie mam najmniejszych szans na obejrzenie Ekstraklasy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CANAL+ dobrze przemyślało sprawę oddzielenia oferty "Seriale i Filmy" od "Sportu", dużo klientów właśnie liczyło i domagało się na najtańszy odpowiednik dla kinomaniaków. Oferta sportowa zawsze będzie droższa pod względem praw, patrz na Viaplay (55,00zł/mies.) czy pakiet sportowy (40,00zł/mies.) w Polsat Box GO.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawop napisał(a):

Tylko, że kinomaniak tam nie ma za bardzo czego szukać

Pełna zgoda, od uruchomienia CANAL+ online dużo się zmieniło w ofercie praw jak i u innych usługodawców, ale nie można tego faktu zaprzeczyć, że w pewnym momencie było duże zainteresowane oddzielnym pakietem CANAL+ bez sportu.

 

Na początku oferowali również pakiet FILM za 50zł/mies. gdzie w jego w skład wchodziły kanały CANAL+ (C+Premium, C+Film, C+Seriale, C+Family, C+Dokument, AleKino+), HBO (HBO, HBO2, HBO3, HBO GO) czy paczka FILMBOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał(a):

Tylko, że kinomaniak tam nie ma za bardzo czego szukać

Ja mam i jestem zadowolony

10 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Zdecydowanie CANAL+ dobrze przemyślało sprawę oddzielenia oferty "Seriale i Filmy" od "Sportu", dużo klientów właśnie liczyło i domagało się na najtańszy odpowiednik dla kinomaniaków. 

Faktycznie dobrze, ale nie mogę zrobić tak- Mam już 2 miesiące oferty rocznej filmowej za sobą. Wyszła mi z Polsatu Ekstraklasa, więc to logiczne że szukam jej w C+. I do oferty filmy i seriale dokładam 10 miesięcy sportu, bo tyle mi zostało oferty filmowej. Tak bym chciał zrobić, i tak by było dobrze.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubicie oferty kinowej C+, bo nie lubicie promowanych tam gatunków. Ja lubię komedię i przygody, mój ojciec woli sensację. Dlatego ja oglądam C+, bo tam promuje się komedię. Analogicznie mój ojciec ogląda Netflixa, bo tam od razu widzi wszystkie interesujące sensacje. "Powiedz na jakiej platformie oglądasz, a ja ci powiem co oglądasz". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...