Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ci dobrze! Mój ulubiony kanał od dawna zniknął z mojej oferty (MINI). Ale mam sąsiada który ma MINImax i też do tej pory korzysta z CC. Ciekawa sprawa ale sadzę że przez takie wypowiedzi i ciekawskich dzwoniących z pytaniem: "Do kiedy będzie odkodowany CC?" szybką go wyłączą wszystkim. Mam dobrą rade jeśli macie coś dodatkowego to radził bym cieszyć się w swoim domu bo przez informacje w necie na ten temat tylko skracacie sobie promocje okienka. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja z zejsciem tylko do MiniMaxa za 14,90 byla wczesniej juz dostepna w 2 regionach kraju (i w tych regionach juz od jakiegos czasu przy nowej umowie nie mozna bylo zejsc do mini). CP na tych dwoch regionach testowal te opcje zeby sprawdzic jakie bedzie podejscie klientow. Pisalem o tym jakis czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy abonenci pakietu Mini będą mogli wkrótce przejść na Mini Max z 14,90 zł. Poinformowała o tym serwis tvpolsat.info Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu.

 

Możliwość przejścia na pakiet Mini Max w cenie 14,90 zł będą mieli klienci pakietu Mini oraz ci abonenci pakietu Mini Max, którzy są poza podstawowym okresem trwania umowy. Klient zawsze może pozostać też przy obecnych warunkach umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zielony w prepaidzie i mam kilka pytań,

mam polsat fta teraz, chce wykupić mini, przykładowo jutro wpłacam 14,90zł pieniadze dojdą pewnie ok 31 sierpnia, to od razu wtedy mi uruchomią kanały i będą aktywne do 30września?

a jak zapłace 10, dojdzie np 11, to od 11 września do 11 października? Nie ma jakiś stałych okresów rozliczeniowych?

Musze zgłaszać gdzieś tę wpłatę (dzwonić na infolinie czy coś) czy poprostu wpłacam 14,90zł, tytuł przelewu pakiet mini prepaid i wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly bedziesz mial wlaczone w dniu zaksiegowania pieniedzy na koncie, twoj okres rozliczeniowy bedzie np. 1 wrzesnia - 1 pazdziernika.

Mysle ze wystarczy jak napiszesz w tytule przelewu - Pre Paid pakiet mini i numer karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy abonenci pakietu Mini będą mogli wkrótce przejść na Mini Max z 14,90 zł. Poinformowała o tym serwis tvpolsat.info Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu.

 

Możliwość przejścia na pakiet Mini Max w cenie 14,90 zł będą mieli klienci pakietu Mini oraz ci abonenci pakietu Mini Max, którzy są poza podstawowym okresem trwania umowy. Klient zawsze może pozostać też przy obecnych warunkach umowy.

 

Czy ktoś z umową na pakiet Mini dzwonił do Polsatu w sprawie przejścia na MiniMax za 14,90 ? Jest już taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe ze nie można bo byłem w punkcie i babuska mówiła że mogę już zakupić lub przejść na takich warunkach,ale tylko poszedłem upewnić się,nawet zadzwoniłem do innej miejscowości i udzielono mi tej samych informacji,to ja już nie wiem jak tam u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak byłem w punkcie gdzie nie mogli się doszukać takiej opcji i kazali mi dzwonić na infolinię. Na infolinii zaproponowano mi nową umowę na 29 miesięcy na pakiet Familijny przy czym miał bym 7 miesięcy za cenę 9,90 (mini) a po 7 miesiącu możliwość zejścia na pakiet MiniMAX za 14,90. Nie wiem ale to dość podejrzane jak myślicie? No i oczywiście ta umowa na 29 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów jest aktualnie promocja: umowa na 29 miesięcy, 3 miesiące za darmo i do końca trzeciego miesiąca można zejść na MiniMax za 14,90. A tutaj mamy 7 miesięcy Familijnego za 9,9 i też można zejść na MiniMax za 14,90. Wg mnie bardzo dobra promocja. Ciekawe, czy jest dostępna w punkcie, czy trzeba załatwiać przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...