Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat News powinien być w Mini. A tak, każdy abonent, który posiada owy pakiet ma tylko TVP Info z kanałów informacyjnych. Jeszcze Polsat Play powinien się znaleźć w tym pakiecie i kto wie, czy go nie przeniosą we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec jak bedzie wygladal w przyszlosci pakiet Mini i czy wogole bedzie. Cos mi sie wydaje ze CP powoli chce z pakietu Mini zrezygnowac (jest to tylko moje osobiste subiektywne zdanie i niczego nie mam zamiaru wrozyc czy przewidywac). Wydaje mi sie tak dlatego ze od pewnego czasu w niektorych regionach kraju testowo jest wprowadzona pewna oferta gdzie nie ma Mini. Mianowicie podpisujac nowa umowe 29 miesieczna na czysty p. Familijny jest on przez 3 miesiace bezplatny i w trakcie tych 3 miesiecy gratisowych mozna podjac decyzje o zejsciu jedynie na pakiet MiniMax w cenie 14.90. Zaznaczam ze jest tak tylko w kilku (bodajze 2) regionach i jest to wprowadzone testowo, wiec nie wiadomo jakie CP ma podejscie do tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu DVB-T pakiet Mini nie będzie miał racji bytu. Prócz Polsat Play i Polsat JimJam reszta kanałów będzie dostępna naziemnie i raczej te dwa kanały nie skuszą potencjalnych abonentów do podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec jak bedzie wygladal w przyszlosci pakiet Mini i czy wogole bedzie. Cos mi sie wydaje ze CP powoli chce z pakietu Mini zrezygnowac (jest to tylko moje osobiste subiektywne zdanie i niczego nie mam zamiaru wrozyc czy przewidywac)

Szczerze, mi też tak się wydaję, że może zniknąć. Może zrobią MiniMax za 15 zł/mies.

Po uruchomieniu DVB-T pakiet Mini nie będzie miał racji bytu.

O ile to całe DVB-T ruszy, bo na razie jest jedną wielką niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu DVB-T pakiet Mini nie będzie miał racji bytu. Prócz Polsat Play i Polsat JimJam reszta kanałów będzie dostępna naziemnie i raczej te dwa kanały nie skuszą potencjalnych abonentów do podpisania umowy.

Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim w Polsce uruchomiona zostanie DVB-T... Do tego czasu wiele się może zmienić, pakiet Mini zapewne się rozszerzy o nowe kodowane kanały. Dla przypomnienia, w zeszłym roku do pakietu dołączyły dwa kanały Polsat Cafe (a nie Polsat Play) i Polsat Jim Jam. Podobnie może być i w tym roku. Polsat Sport News jak dla mnie idealnie będzie pasował do pakietu Mini, podobnie z resztą jak TV6. Pozostaje jeszcze dodanie Religia.tv (kanału kodowanego), z którym Cyfrowy Polsat nie wiadomo dlaczego wciąż zwleka... Poza tym nie wiadomo jeszcze co będzie z kanałem dla młodzieży Polsatu. Tak więc według mnie wraz z rozwojem DVB-T w Polsce, będzie rozwijał się i zmieniał pakiet Mini Cyfrowego Polsatu i rację bytu to on zawsze raczej będzie miał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Polsat Sport News pojawi się w MiniMaxie, bo w sumie jak Polsat News i Polsat Sport są w tym pakiecie, to chyba logiczne. A w Mini pasowałby TV6 i Religia.tv. Niewykluczone, że we wrześniu mogą Polsat Play przenieść do Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Polsat Sport News pojawi się w MiniMaxie, bo w sumie jak Polsat News i Polsat Sport są w tym pakiecie, to chyba logiczne. [...]

Nie wiem co tu takiego logicznego... Że te kanały są w pakiecie Mini Max to o niczym nie świadczy. Poza tym Cyfrowy Polsat w każdym swoim pakiecie (pomijając Mini) udostępnia rosnąco liczbę swoich kanałów: Polsat Sport w Mini Max, Polsat Sport Extra w Familijnym, Polsat Futbol w Relax Mix. Z takiego to prostego wyliczania wyszło mi, że Polsat Sport News (jako kanał pośrednio sportowy i chyba najtańszy w utrzymaniu), będzie dostępny od najniższego pakietu Mini. Ale, że są to wyłącznie moje własne rozmyślania proszę nie brać ich na serio. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż niewykluczone, że wyląduje tam gdzie OSI, czyli w pakiecie Sport w RelaxMix, bo przecież OSI i PSN to kanały sportowo-informacyjne.

Wątpie, polsat chce większą oglądalność dla swoich kanałów, więc wsadzi do tańszego pakietu aby oglądalność była większa co wpłynie na koszt reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż niewykluczone, że wyląduje tam gdzie OSI, czyli w pakiecie Sport w RelaxMix, bo przecież OSI i PSN to kanały sportowo-informacyjne.

 

Na 99% nie będą w tym samym pakiecie. PSN przegrałby z OSI, bo ma być na nim brak transmisji sportowych więc raczej będzie w niższym pakiecie. Może nawet w Mini

 

[...] A w Mini pasowałby TV6 i Religia.tv. Niewykluczone, że we wrześniu mogą Polsat Play przenieść do Mini.

 

TV6 raczej do uruchomienia DVB-T będzie w wyższym pakiecie (Mini Max lub Familijnym).

Za Religia.tv trzeba zapłacić ITI więc będzie w Relax Mix lub Familinym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV6 raczej do uruchomienia DVB-T będzie w wyższym pakiecie (Mini Max lub Familijnym).

Za Religia.tv trzeba zapłacić ITI więc będzie w Relax Mix lub Familinym

 

TV6 na pewno nie będzie w MiniMaxie ani Familijnym. Ten kanał pojawi się w Mini. Religia.tv w Relax Mix :lol2: chyba żartujesz, ona jest udostępniana za darmo platformom, nadaje się tylko do Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.tv na 100% pojawiłaby się w Mini, a TV6 wydaję mi się, że również do Mini, bo do MiniMax nie, bo w nim są tylko kanały Polsatu, a Familijny to raczej za wysoki pakiet na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Mini PSN to najwyżej będzie miał okienko. Polsat Play aż się prosi do Mini. Głupio to wygląda jak Polsat Cafe jest w Mini, a Polsat Play w MiniMaxie. Powinny być w tym samym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...