Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was :) Mam takie małe pytanko może podpowiecie ,

Zacytuje z Forum :

PAKIET MINI MAX (19.90 zł) - przez 12 miesięcy 0zł, przy umowie na 36 miesięcy. Do 11-ego miesiąca można swobodnie przejść na pakiet MINI

A więc byłem w cyfrowym polsacie jest Dekoder za 1 zł , później gdy skończę umowę mam go niby oddać ? tak się dowiedziałem

Jestem zainteresowany Pakiet Mini Max Jak Chcę kUpić na stałe Dekoder to mam 4 miesiące za darmo a 1 miesiąc za 1 zł

Są ulotki z tym 12 miesiecy ale są nowsze ze 4 Czekam na odpowiedź :P

Jest 6 miesięcy też ale nie wiem czy to nie dla Familijnego , bo o tym wogóle nic nie mówił

I czy wogóle polecacie ?? Polsat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

w pakiecie MINImax z dek za 1zł (tylko pożyczony) ==> umowa na 29msc, podpisujesz na F i masz miesiac na zejscie do MINIMAX, 1 msc za darmo F, od 2 msc 19,90

żeby mieć MINI ==> podpisujesz umowę na F na 29 msc, w 1 msc decydujesz, że chcesz MINI i płacisz od 2msc 9,90, dekoder wtedy kosztuje 149zł ==> tylko zakup

 

// 4 msc obowiązuje gdy : weźmiesz dek za 149zł, podpiszesz na F i w 1 msc zmniejszysz do MINIMAX (1msc F + 3msc MM gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film Jest W Pakiecie Mini Max

Była Promocja że Polsat Play itp Będą do 31.08.2009 udostępnione w mini

 

EDIT : Kiciak A jest przez ten miesiąc wszystkie pakiety dostępne ??

Powiedzmy że podpisuję Umowę na 29 Miesięcy Mini Max , Dekoder za 1 zł i przez miesiąc mam tylko dodatkowy Familijny ? za który nic nie płacę ? I w drugim miesiącu dopiero płacę Mini max 19.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cena nie wzrośnie przez ten :lol2: Jim Jam :lol2: (Nie no żartuje)

Fajnie bo będę zamawiał Mini max :) Tak mi się zdaje

 

EDIT : A mam pytanie czy w każdej chwili można na Familijny ? Ale nie da się zejść z powrotem na Mini Max prawda ?

I Pakiet Muzyka Tylko dobrać można do F :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do Mini JimJam oraz Polsat Film do MiniMax spowodowało że Pakiet Mini jest bardziej atrakcyjny niż powitalny z C+.Żeby mieć jakiś kanał bajkowy w Cp trzeba wydać 9,90 ,w C+ 19,90.Ale w C+ masz za to dodatkowo kanał przyrodniczy oraz kanał filmowy.W Polsacie za tę cenę kanał filmowy oraz kanał półerotyczny(Play).Poważanie zastanawiam się nad przedłużeniem umowy na MiniMax choć wypowiedzenie zarejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to, że Cyfrowy Polsat zdecydował się na dołączenie kanału Polsat Jim Jam już od pakietu Mini, a nie jak z resztą swoich kanałów tematycznych (oprócz Polsat Cafe) - do pakietu Mini Max. Przez chwilę miałem wrażenie, że CP na siłę chce przenieść abonentów pakietu Mini do Mini Max. Teraz natomiast mogę szczerze przyznać, że o Mini-abonentach nie zapomnieli i nadal chcą mieć najlepszy najtańszy pakiet wśród polskich platform (przynajmniej tych na umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...