Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a jak wygląda sprawa dla obecnych posiadaczy pakietu MINI? Mam jeszcze umowę na 1 rok ciekawe czy dojdzie ona do skutku czy zamienią mi na Mini HD. W umowie mam zagwarantowane że będę płacił za cały czas umowy 9,90 zł za miesiąc. Swoją drogą uważam że kanał Mini powinien zostać a kto chce to moze brać MINI HD. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=Mini HD, to dodatek na drugi dekoder w czasie podpisywania umowy z właściwym do tego pakietem. Od pakietu Familijnego HD w górę.

Całe to zdanie wprowadza w błąd. :) Pakiet Mini HD jest pakietem dodatkowym na drugim dekoderze lub jest dostępny przy zejściu z Familijnego HD bez prawa włączania pakietów dodatkowych.

PS. Pytanie czytałem i zrozumiałem. Pierwsza część odpowiedzi moderatora była ok, ale druga już nie. I tego dotyczyła moja uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jest napisane co innego https://satkurier.pl/news/60166/cyfrowy-polsat-nowe-oferty-utrzymaniowe.html - że minimalny pakiet to Familijny HD, czyli jednak nie można zejść na Mini HD, Obecni abo są skazani tylko na Familijny HD z najniższych pakietów za 39,90 - sprytne zagranie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=Mini HD, to dodatek na drugi dekoder w czasie podpisywania umowy z właściwym do tego pakietem. Od pakietu Familijnego HD w górę.

Całe to zdanie wprowadza w błąd. :) Pakiet Mini HD jest pakietem dodatkowym na drugim dekoderze lub jest dostępny przy zejściu z Familijnego HD bez prawa włączania pakietów dodatkowych.

PS. Pytanie czytałem i zrozumiałem. Pierwsza część odpowiedzi moderatora była ok, ale druga już nie. I tego dotyczyła moja uwaga.

Wymądrzasz się i nie masz racji. Moja wypowiedź była jak najbardziej poprawna.

Promocja drugi dekoder

Zauważam też, że wypowiedź Twoja również. Zjazd z Familijnego HD do pakietu Mini HD. Zgadza się, to przeoczyłem.

A tak przy okazji od 26.10.2010 roku już nieaktualne. Drożyzna, że hej!! Link powyżej :P Post @pawello415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie w CP nie przedłuża się umowy zostawiając stary dekoder.

 

Powiedz to mojemu staremu dekoderowi i nowej umowie.

 

Ja nie muszę mówić, tylko podpowiadam uczciwie tym którzy jeszccze nie przedłużyli umowy a mają taki zamiar.

Dekodery po okresie minimalnym są po gwarancji chyba że są w dzierżawie. Padają jak muchy i tu zaczynają się problemy. Polsat oferuje nowe wraz z nową umową na 29 miesięcy. Jeżeli komuś to odpowiada to przepraszam za tę wypowiedź. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przejść na pakiet Mini HD z pakietu Mini bez kolejnego dekodera z umowy na czas nieokreślony,na jaki czas można podpisać umowę.
Nie! Niestety nie można. Mini HD, to dodatek na drugi dekoder w czasie podpisywania umowy z właściwym do tego pakietem. Od pakietu Familijnego HD w górę.
=Mini HD, to dodatek na drugi dekoder w czasie podpisywania umowy z właściwym do tego pakietem. Od pakietu Familijnego HD w górę.

Całe to zdanie wprowadza w błąd. :) Pakiet Mini HD jest pakietem dodatkowym na drugim dekoderze lub jest dostępny przy zejściu z Familijnego HD bez prawa włączania pakietów dodatkowych.

PS. Pytanie czytałem i zrozumiałem. Pierwsza część odpowiedzi moderatora była ok, ale druga już nie. I tego dotyczyła moja uwaga.

Wymądrzasz się i nie masz racji. Moja wypowiedź była jak najbardziej poprawna.

Promocja drugi dekoder

Zauważam też, że wypowiedź Twoja również. Zjazd z Familijnego HD do pakietu Mini HD. Zgadza się, to przeoczyłem.

A tak przy okazji od 26.10.2010 roku już nieaktualne. Drożyzna, że hej!! Link powyżej :P Post @pawello415

Kiepski moderator skoro nawet do krytyki nie przyzwyczajony i jeszcze brnie w swoim błędzie.

Skoro nie widzisz drogi moderatorze różnicy to Ci jeszcze raz wytłumaczę:

Pakiet Mini HD jest dostępny TYLKO dla nowych klientów na dwa sposoby. Podpisując umowę z JEDNYM dekoderem HD lub SD na pakiet Familijny HD z możliwością migracji do pakietu MINI HD i powrotem do Familijnego HD w cyklach jednomiesięcznych bez prawa włączania pakietów dodatkowych. Drugi wariant to podpisując umowę na minimum pakiet Familijny HD na głównym dekoderze oraz drugim dekoderem SD gratis lub HD odpłatnie. Na drugim dekoderze możemy wybrać pakiet Mini HD lub Extra HD na cały okres umowy.

Nadal nie widzisz moderatorze swojej błednej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...