Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Jim Jam na liście wszystkich kanałów ukryty jest pod nazwą Test 2. Trzeba wyszukać i samemu zmienić nazwę kanału albo przywrócić ustawienia fabryczne. Rozumiem, że masz Echostara DSB-717.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Echostara 717 i ustawnienie fabryczne nie bardzo mi odpowiada, bo strace wlasne listy kanalow - a ich ukladanie na nowo nie nalezy do przyjemnosci

:evil::evil::evil:

 

 

poza tym, skoro jest ustawiono transponder w pamieci tunka, jest przeskanowany (i to kilkukrotnie) a mimo tego nie znajduje tego Jima Jama - to pewno kolejna ukryta wada tego skopanego przez programistow wyrobu satelito-podobnego :?:

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem możliwe, ponieważ miałem kiedyś podobny problem. Chciałem wyszukać TVS na moim Thomsonie. Wpisywałem odpowiednie parametry, skanowałem automatycznie całego HB, nawet sprawdzałem wszystkie kanały, które nadawały z tego samego transpondera, co TVS, czy przypadkiem kanał nie jest na liście pod inną nazwa, a mimo to dekoder nic nie znalazł. Udało sie to dopiero po skasowaniu wszystkich list. Innym razem miałem podobny problem, ale tym razem usunąłem około 50 niepotrzebnych kanałów z końca głównej listy.

@analog-mann, a próbowałeś wykonać Instalację kanałów CP, bo to chyba każdy dekoder CP potrafi. Wtedy lista powinna automatycznie się zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

@analog-mann, a próbowałeś wykonać Instalację kanałów CP, bo to chyba każdy dekoder CP potrafi. Wtedy lista powinna automatycznie się zaktualizować.

 

 

od aktualizacji oryginalnej listy CP zaczalem poszukiwania tego kanalu ...

:D

 

ale oczywiscie nic to nie dalo - potem byla aktualizacja calego HB - potem aktualizacja konkretnego transpondera - potem szukanie po kanalach konkretnego transpondera (HB-12.284-H-27500 ktory byl caly czas w pamieci tunka) i oczywiscie nic to nie dalo

:lol2:

 

po prostu ten tunerek jest SKOPANY na maksa - zreszta nawet przelotka nie dziala, choc jak kupowalem to badziewie 3 lata temu sprzedawca wlasnie zachwalal przelotke, bo dostepny wowczas Samsung przelotki nie mial

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :roll: A mi się nasuwa tylko jedna myśl... przepełniona pamięć :|

Echoszajs to nie Thomson. Mój badziew (ten sam co ma @analog-mann) dał sobie władować 2828 kanałów telewizyjnych (taki był ostatni numer, ale po drodze pewnie coś się zdublowało). Co prawda później sam mi wszystko wywalił, ale mniejsza z tym. ;)

@analog-mann A spróbuj wykasować wszystkie kanały z 12284 H, które nie mają "normalnej" nazwy - jakieś testy itp. i ponownie przeszukaj ten TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nawiazaniu do moich problemow z odszukaniem kanalu Jim Jam informuje, ze:

 

wczoraj Jim Jam sam wskoczyl na swoje miejsce, mimo ze od 36 godzin dalem sobie spokoj z jego usilnym poszukiwaniem, skanowaniem transponderow, dopisywaniem i kasowaniem transponderow, resetami i ukladaniem list na nowo

:D

 

czyli wychodzi na to, ze co bysmy nie robili z tym tunkiem - to wszystko zalezy od technikow CP, ktorzy cos wklepia i wysla zdalnie do tunerka (echostar 717 - pakiet mini)

:lol2:

 

jednoczesnie zawiadamiam, ze w MINI - TVP Sport kaput, ale dziala Polsat Film

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same problemy z tym dekoderem jak analog-man, z tym, że u mnie od razu pojawił się na 53 kanale, natomiast, chciałem dodać go do listy ulubionych kanałów( bo mam taką listę, żeby nie skakać po kanałach na liscie CP w pakiecie mini), a żeby go dodać trzeba go ręcznie wyszukać, przeszukiwałem transporder wiele razy, jednak do tej pory nie udało mi się go odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pakiet Mini ale Cyfrowy Polsat na miesiąc czasu włączył mi pakiet familijny w ramach rekompensaty. Sprawa dotyczyła nowych umów na czas określony na pakiet Mini, które zostały błędnie wydrukowane tj. zły był kod mojego adresu stałego zameldowania. Zgłaszałem to na infolinii, na ICOK, byłem nawet osobiście na Łubinowej w Warszawie nikt nie potrafił mi pomóc. Wkurzyłem się walnąłem pismo do samej rzeczniczki CP ze skargą na drugi dzień telefon: przepraszamy itp. w ramach rekompensaty pakiet familijny na miesiąc czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jako "nowy" witam wszystkich serdecznie.

Czy wie ktoś jak przedstawia się sytuacja z upgrade'm z FTA ---> pakiet Mini po zmianach jakie to ostatnio poczynił CP?

Szukałem na forum ale jest wiele zamieszania po wprowadzaniu nowego regulaminu przez słoneczko jak i "promocji". Pytam bo nie jestem pewien czy obowiązuje taka sama zasada jak z września czy tak jak ktoś już pisał w przypadku modułu CAM - że nie ma możliwości przeskoczenia z FTA na Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Szybko' Was dystrybutor informuje...

Na wstępie jako "nowy" witam wszystkich serdecznie.

Czy wie ktoś jak przedstawia się sytuacja z upgrade'm z FTA ---> pakiet Mini po zmianach jakie to ostatnio poczynił CP?

Szukałem na forum ale jest wiele zamieszania po wprowadzaniu nowego regulaminu przez słoneczko jak i "promocji". Pytam bo nie jestem pewien czy obowiązuje taka sama zasada jak z września czy tak jak ktoś już pisał w przypadku modułu CAM - że nie ma możliwości przeskoczenia z FTA na Mini.

Od kilku dobrych dni jest taka możliwość poprzez Infolinię. Dziś weszła możliwość upgrade'ów w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...