Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dvbnews.pl:

=== Pakiet Mini [9,90zł] ===

Klienci decydujący się na pakiet Mini (9,90zł) przez pierwszy miesiąc będą mieli dostęp do pakietu Familijnego bez opłat, natomiast drugi miesiąc będzie płatny w wysokości 19,80zł, od 3 miesiąca będzie już stała opłata 9,90zł (umowy tylko 29mc).

To ma być jakiś żart czy pomyłka redaktorów powyżej wymienionego portalu? Niby dlaczego w drugim miesiącu miałbym płacić 19.80zł, zamiast 9,90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podpisaniu umowy NAJLEPSZA oferta, żeby MINI dostać, to podpisać umowę na pakiet Familijny w ofercie elastycznej...

 

ELASTYCZNA

1msc pakiet Familijny gratis a w tym czasie decyzja:

 

*zostać przy familijnym (4msc gratis) [oszczędność 151.60]

*zejść do MINIMAX (1msc gratis Familijny + 3 msc gratis MINIMAX) [oszczędność 97.60]

*zejść do MINI (1msc Familijny gratis) [oszczędność 37,90]

 

dekoder MINI lub Familijny - zakup - 149zł - umowa na 29msc

 

NORMALNIE

1-wszy msc MINI 0zł,w 2. msc 19,80, dekoder - 149 zł, umowa - 29msc [brak oszczędności]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz w drugim miesiącu za pierwszy i drugi miesiąc, stąd kwota 19,80 (2x9,90). Możesz podać linka do tej wypowiedzi bo nie moge tego znaleźć, a z tego co wiem to troche inaczej wygląda promocja przy podpisywaniu umowy?

Nadal nie przypomina mi to promocji, a cały artykuł znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką dostał bym ofertę przejść z mini na mini max? nie znalazłem oferty tu.

 

VIGO, wariantów jest wiele a wszystko zależy od tego czy okres podstawowy Twojej umowy już się skończył czy nie:

 

1.Jeżeli umowa przeszła na czas nieoznaczony (po okresie podstawowym):

a)upgrade na minimax, umowa na 18m-cy, prezent - 4m-ce pakietu familijnego w cenie 19,90.

b)upgrade na minimax, umowa na 12m-cy, prezent - 2m-ce pakietu familijnego w cenie 19,90.

c)upgrade na minimax, umowa na czas nieoznaczony (1 miesięczne wypowiedzenie), prezent - brak

2.Jeżeli umowa jest w trakcie trwania okresu podstawowego i pozostało Ci mniej niż 18m-cy do zakończenia okresu podstawowego:

a)a)upgrade na minimax, umowa na 18m-cy, prezent - 2m-ce pakietu familijnego w cenie 19,90.

3.Jeżeli umowa jest w trakcie okresu podstawowego i pozostało Ci 18 lub więcej miesięcy do zakończenia okresu podstawowego:

a)upgrade na minimax, umowa na 18m-cy, prezent - brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w maju 2010 mam pakiet mini za 9,90 i zastanawiam się czy dalej kontynuować przygodę z CP czy szukać sobie innej platformy, ciekawe co mi zaproponują za podpisanie kolejnej umowy, przyznam że Mini to mało podstawowe kanały polskie i troche FTA, mógłbym przejść na Familijny ale za mniejszą kasę choć przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujaniek, upgrade z mini na familijny wygląda bardzo podobnie jak upgrade z mini na minimax który opisałem powyżej.

 

1.Jeżeli umowa przeszła na czas nieoznaczony (po okresie podstawowym):

a)upgrade na familijny, umowa na 18m-cy, prezent - 4m-ce pakietu familijnego w cenie 9,90.

b)upgrade na familijny, umowa na 12m-cy, prezent - 2m-ce pakietu familijnego w cenie 9,90.

c)upgrade na familijny, umowa na czas nieoznaczony (1 miesięczne wypowiedzenie), prezent - brak

2.Jeżeli umowa jest w trakcie trwania okresu podstawowego i pozostało Ci mniej niż 18m-cy do zakończenia okresu podstawowego:

a)a)upgrade na familijny, umowa na 18m-cy, prezent - 2m-ce pakietu familijnego w cenie 9,90.

3.Jeżeli umowa jest w trakcie okresu podstawowego i pozostało Ci 18 lub więcej miesięcy do zakończenia okresu podstawowego:

a)upgrade na familijny, umowa na 18m-cy, prezent - brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w maju 2010 mam pakiet mini za 9,90 i zastanawiam się czy dalej kontynuować przygodę z CP czy szukać sobie innej platformy, ciekawe co mi zaproponują za podpisanie kolejnej umowy, przyznam że Mini to mało podstawowe kanały polskie i troche FTA, mógłbym przejść na Familijny ale za mniejszą kasę choć przez jakiś czas.

 

Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie za takie same pieniądze jak za pakiet mini jest oferta TNK. Ta oferta w porównaniu do mini jest jak porównanie mercedesa do trabanta. A jeśli masz jeszcze dostęp do polsatu naziemnego to nie zastanawiałbym się nawet pięciu minut bo w mini płacisz za coś co jest dostępne za darmo nadawane analogowo a w niektórych miejscach i cyfrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli CP szykuje nam niespodziankę. Za to co powinno być w normalnym kraju za darmo u nas kosztuje 9.90 zł miesięcznie, a już niedługo 11.90.

Będziemy płacić więcej za kanały, a CP to prawie nic nie kosztuje. Można powiedzieć, że CP dostaje prawie 10 zł na czysto za wszystkich abo MINI, którzy są już bezterminowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...