Skocz do zawartości

Telewizor 55 cali z matryca 120 hz. Pomocy !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy ale mam nadzieje ze mi ktos fochowo doradzi. Szukam TV w wielkosci 55 cali, najwazniejsze aby byla matryca 120 hz i hdmi 2.1. Troche poczytalem i znalezlem dwa modele. Prosze o opinie ktory model bedzie lepszym wyborem.

 

Opcja nr. 1

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sony-led-kd-55xh9005baep?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=3968871ce7673ed3621a799f78f3e792

 

Opcja nr. 2

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-qled-qe55q80t?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=3968871ce7673ed3621a799f78f3e792

 

Edytowane przez popik86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna różnica między tymi modelami  to system operacyjny i standard HDR mam q80T i mama jest zadowolona ja osobiście jeśli kupowałbym w tym roku na już to kupiłbym sony ze względu na mniej cukierkowe kolory trzeba jednak pamiętać że xh90 ma przestarzały procesor obrazu więc ja czekam do marca aż seria 95 od sony dostanie hdmi 2.1 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 17:53, popik86 napisał:

Prosze o opinie ktory model bedzie lepszym wyborem.

 

Najlepiej kup przez internet - pooglądaj a potem - jak będziesz zawiedziony - zwróć. Przeważnie na zwrot  jest 14 dni, a często sprzedawcy dają nawet 30. Wynika to z praw konsumenta.

Opinie innych zawsze będą subiektywne, a niektóre nawet zwykłą manipulacją.

:-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 17:01, Max Taadjen napisał:

 

Najlepiej kup przez internet - pooglądaj a potem - jak będziesz zawiedziony - zwróć. Przeważnie na zwrot  jest 14 dni, a często sprzedawcy dają nawet 30. Wynika to z praw konsumenta.

Opinie innych zawsze będą subiektywne, a niektóre nawet zwykłą manipulacją.

:-D

 

 

 

Ja robię tak samo i jeszcze niczego nie zwracałem (z elektroniki). Mam jednego Philipsa z roku, gdy ten przepis o zwrotach zaczął działać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...