Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Przestrzegam wszystkich przed instalowaniem tego nieporozumienia pod nazwą Gonet.tv na swoim telewizorze Samsung . Zrobiłem ten błąd po tym jak przeczytałem, że Tizen dostał "certifikowaną" aplikację... Pomyślałem : "zainstaluję może coś się zmieniło od kiedy miałem to coś na Mi Boxie"... Dobrze działało przez tydzień. Obecnie nie da się uruchomić telewizji online - "czarny ekran", nie da się także tego czegoś usunąć z listy zainstalowanych aplikacji...Za tworzenie czegoś takiego powinno się karać... 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał:

Może  przywrócenie ustawień fabrycznych telewizora... 

Nie będę specjalnie dla Gonet tv resetował TV.

Po prostu dziwi mnie, że tak niskiej jakości apka ma status rekomendowanej i jest traktowana jako "główny zasób" przez Samsunga. To źle o nich świadczy, bo pewnie przytulili konkretną kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem że kolega który tu obsługiwał konto już nie pracuje w gonet. A co dalej to nie wiem. 

 

 A przy okazji śmieszą mnie ostatnie komunikaty z gonet np ja wiadomo walczą o tvp 3 wszystkie ostatnio pośmiałem się z komunikatu na temat kanału Eurochannel gdzie napisali że kanał nie nadaje na terenie polski i nie ma w ramówce filmów w języku polskim więc usunęliśmy z oferty, to ja się pytam po co czeskie, niemieckie , słowackie kanały? Mi by nie przeszkadzało mieć Eurochannel nie po polsku dla przykładu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GoNet.TV dołączyły nowe kanały Comedy Central 

Polsat Comedy Central Extra 

Paramount Channel 

Kino TV 

Kino Polska 

Filmbox Premium 

Filmbox Family 

Filmbox Extra HD 

Filmbox Action 

TeenNick 

Nickelodeon 

Nick Toons 

Nick jr

MTV 

MTV OOs

NickMusic 

4fun tv

4fun dance

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamek92 - kanały Kino TV i Kino Polska na pewno już były wcześniej dostępne (kilka miesięcy oglądałem je, gdy korzystałem z okresu testowego). Na plus - w porównaniu z Televio - jest to, że te kanały można cofać 7 dni wstecz.

 

Nowe kanały to faktycznie:

 

- Comedy Central 

- Polsat Comedy Central Extra 

- Paramount Channel 

- Teen Nick

- Nickelodeon 

- Nick Toons 

- Nick jr

- MTV 

- MTV OOs

- NickMusic.

 

To pozytywne zaskoczenie. Za 29 zł miesięcznie ma się dostęp już do całkiem niezłej oferty. Gdyby tylko Gonet poprawił aplikację na Android TV (na bardziej funkcjonalną), to z pewnością co jakiś czas bym korzystał z ich oferty.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...