Skocz do zawartości
  • 0

Nagrywarka blu-ray


Pawelko4
 Udostępnij

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Miałem Samsunga BD-H8900. Sprzęt ogółem niezły, wbudowany dysk twardy 1TB, wbudowany tuner DVB-T2 (ale bez HEVC, więc po 2022 nie odbierze nic). Odtwarzał bez problemu wszystkie pliki na CD/DVD/USB. Dodatkowo wbudowane Smart TV z działającymi aplikacjami.  I to by było na tyle z zalet... po za tym, że nie miał HEVC-a, nie było też możliwości podłączenia zewnętrznego źródła poprzez HDMI (tak jak w magnetowidach, lub nagrywarkach DVD), i co najgorsze, filmy nagrane z DVB-T przegrane potem na płyty DVD/BD były szyfrowane. Po prostu ani PC, ani inny odtwarzacz BD/DVD nie rozpoznawał płyty, lub wyświetlał komunikat o błędnym formacie nagrania. I tak oto się moja przygoda skończyła z ową nagrywarką ?

 

Obecnie posiadam UHD Velocap Tbox Deluxe EVO https://hollex.pl/nagrywarka-uhd-velocap-tbox-deluxe-evo-p-956.html

Poprzez wejście HDMI IN można podłączyć np. odtwarzacz Blu Ray i chyba praktycznie każdy tuner/dekoder Tv-Sat. Urządzenie jest kombatybilne z HDCP tak więc działa wszystko. Nie ma problemu z przeniesieniem nagrań HD na PC bo te są odszyfrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niezabardzo mogę znaleść cokolwiek konkretnego o tym Panasonicu. W tej chwili jestem w pracy, wiec zerkne na PC jutro jak będe w domu. Wkładasz do Velocapa pendrive i poprostu włączasz materiał który chcesz nagrac. Moze być prosto z telewizji lub nagranie z dysku. Nagrywanie uruchamiamy jednym przyciskiem z pilota. Poźniej wrzucamy sobie na PC i dobrze jest zmienic format bo Velocap nagrywa w .mp4 i pliki zajmuja troche miejsca. Ja zmieniałem format na .avi i .mkv . Przy okazji wyciąłem takze reklamy z poziomu PC. Po zmianie formatów nie zauważyłem znaczącego obniżenia jakości nagrań HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...