Skocz do zawartości

Powrót do starego sprzętu


MiłośnikCyfry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem z konsultantem ze strony Canal+ I oznajmił mi on, że dekoderu mi tego nie wydadzą, ponieważ oferta wymiany na ten dekoder „się skończyła”. Kurde, trzeba było o tym pomyśleć przy przedłużaniu umowy :(

(mówię o boxie+ adb)

Edytowane przez MiłośnikCyfry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MiłośnikCyfry jeśli wcześniej użytkowałeś dekoder adb i skusiłeś się na wymianę na wifiboxa to raczej już pozamiatane.Ja wielokrotnie jako posiadacz dodatkowego dekodera adb byłem zachęcany na darmową wymianę sprzętu. Oczywiście nie skorzystałem, bo wiem czym to pachnie. Napisz na PW do kolegi @Mikizncplus i zapytaj czy w grę wchodzi jakakolwiek wymiana. Prowadzi salon więc na pewno pomoże i nie wprowadzi w błąd.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawel napisał:

@MiłośnikCyfry jeśli wcześniej użytkowałeś dekoder adb i skusiłeś się na wymianę na wifiboxa to raczej już pozamiatane.Ja wielokrotnie jako posiadacz dodatkowego dekodera adb byłem zachęcany na darmową wymianę sprzętu. Oczywiście nie skorzystałem, bo wiem czym to pachnie. Napisz na PW do kolegi @Mikizncplus i zapytaj czy w grę wchodzi jakakolwiek wymiana. Prowadzi salon więc na pewno pomoże i nie wprowadzi w błąd.

Napisałem. W każdym razie, na stronie canal postanowiłem sprawdzić pewną rzecz i się lekko zdenerwowałem, bo gdy klient kupuje nowy pakiet to może wybrać sobie box+ jako dodatkowy dekoder, ale stały abonent nie może sobie wymienić ma ten model, i dlaczego niby? Jeżeli chce inny, a jestem stałym abonentem, to powinni mi go wydać. Nie rozumiem tych konsultantów. Udam się jeszcze do punktu i zobaczę co tam mi powiedzą, ale totalnie to wszystko jest dla mnie nie zrozumiałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest Box+ a za nim kiedyś kryły się trzy modele dekoderów.Na to nie patrz. Nowy pewnie też już nie ma wyboru.Najlepsze, że do niedawna (może nadal tak jest nie sprawdzałem) na fotce widniał dekoder ADB (mydelniczka) który przez neta nie jest dostępny od kilku lat.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel napisał:

Na stronie jest Box+ a za nim kiedyś kryły się trzy modele dekoderów.Na to nie patrz. Nowy pewnie też już nie ma wyboru.

Mi zależy na każdym dekoderze tylko nie wifiboxie, ten dekoder jest dla mnie szrotem, co chwile z nim jakieś problemy. W tym wypadku jedyny inny opcjonalny dekoder to ten box+ adb iti-2849/50, dlatego tak bardzo mi na tym zależy

10 minut temu, Pawel napisał:

Na stronie jest Box+ a za nim kiedyś kryły się trzy modele dekoderów.Na to nie patrz. Nowy pewnie też już nie ma wyboru.Najlepsze, że do niedawna (może nadal tak jest nie sprawdzałem) na fotce widniał dekoder ADB (mydelniczka) który przez neta nie jest dostępny od kilku lat.

Czy to dekoder 5800s od e-nki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...