Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaplanowałem nagrywanie bo na żywo nie będę miał czasu oglądać. Tutaj jak zawsze przydatny będzie Horizon bo spokojnie 3 transmisje równocześnie nagram i obejrzę na spokojnie. Dlatego nie mam zamiaru z nim się rozstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. runda:

Piątek:

16:30 Świątek (WTA: 1.) - Martic (WTA: 29.)

Sobota:

Musetti (ATP: 16.) - Hurkacz (ATP: 18.)

Linette (WTA: 23.) - Bencic (WTA: 14.)

 

Jeśli Świątek i Linette wygrają swoje mecze w 3. rundzie to zagrają ze sobą w rundzie 4.

Jeśli Hurkacz i Djoković wygrają swoje mecze w 3. rundzie to zagrają ze sobą w rundzie 4.

 

Korekta:

3. runda:

Piątek:

13:30 Musetti (ATP: 16.) - Hurkacz (ATP: 18.)

15:30 Linette (WTA: 23.) - Bencic (WTA: 14.)

17:30 Świątek (WTA: 1.) - Martic (WTA: 29.)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jeśli Świątek i Linette wygrają swoje mecze w 3. rundzie to zagrają ze sobą w rundzie 4.

Jeśli Hurkacz i Djoković wygrają swoje mecze w 3. rundzie to zagrają ze sobą w rundzie 4.

 

No to bardzo ciekawa sytuacja... w każdym razie dla widzów, bo Hubiemu i Magdzie należą się wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Świątek przegrała. W kiepskim stylu.

Dziwi mnie jedna rzecz. Iga ma tą ukraińską wpinkę na czapce a Switolina żadnego takiego akcentu nie ma.

Świątek jest bardziej ukraińska od Ukrainki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, tenis to co prawda nie mój konik, ale lubię jak rodaczki wygrywają. A z tą wpinką to faktycznie dziwnie wyszło na tle Ukrainki mniej zaangażowanej w demonstrowanie poparcia dla spaw swojego kraju.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Polką więc chyba naturalne by było aby miała polskie barwy? Jakoś Ukraińcy z wdzięczności do Polaków polskich akcentów nie mają. Nawet ukraińskich nie mają.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TaTo46 napisał(a):

Mam nieodparte wrażenie

twoje wrazenia mnie nie interesują.

21 godzin temu, TaTo46 napisał(a):

Twoją liderką jest Aryna Sabalenko

twoje fantazje też nie

21 godzin temu, TaTo46 napisał(a):

ale do tego co mają mieć Polscy sportowcy, czy na czapkach lub koszulkach to nie Twoja sprawa.

Nie? A to ciekawe.Może to tylko twoja sprawa?  Nie masz pojęcia z jaką krytyką jej zachowanie spotkało się w mediach społecznościowych. Ciekawe,że nie ma drugiej takiej sportsmenki na świecie grającej pod obcą (?) flagą. 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aandin napisał(a):

 Nie masz pojęcia z jaką krytyką jej zachowanie spotkało się w mediach społecznościowych.

I co w związku z tym? Jesteś jednym z krytyków i Twoje wrażenia także i nas nie interesują :)

Sport to także gesty i symbole i mnie osobiście guzik obchodzi kto i jak się ubiera, ważne że nie jest to niesmaczne, a w słusznej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...