Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Bloo ma dużo racji. Eska to kanał dla bardzo niewymagającego widza. Byłem podjarany Eską od kiedy ją miałem w kablu - od połowy 2010r i skończyłem oglądać regularnie po wakacjach w zeszłym roku. Jeden wielki bajzel, 1500 100 900 list przebojów i nazw programów, gdzie przez cały dzień leci ciągle to samo (poza muzyką w porannym wf, ale to się też przecież skończy i pewnie wrzucą całodobową playlistę). Gorzej jak Viva :lol2: ten cały bajzel ratuje tylko liczba nowości, ale Viva w tej kwestii się polepszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę w tym racji jest ale ESKA TV przynajmniej przeprowadza jakieś wywiady z gwiazdami , pokazuje plany zdjęciowe teledysków itp... A VIVA od czasu do czasu przeprowadzi jakiś wywiad w In&Out i tak jest powtarzany kilka dni w tygodniu a reszta to sama 100%Viva z parotami i wróżnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :|, ale z prawdą nie należy polemizować. Należy ją po prostu zaakceptować niezależnie od tego, czy się nam podoba, czy nie. Wszystkie te pioseneczki, które emituje Eska TV przeminą jak zeszłoroczny śnieg i za rok, dwa, czy trzy, czy więcej już nikt o nich nie będzie pamiętał. Natomiast hity z minionych dekad zapisały się na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te pioseneczki, które emituje Eska TV przeminą jak zeszłoroczny śnieg i za rok, dwa, czy trzy, czy więcej już nikt o nich nie będzie pamiętał.

Patrz, bo nastolatki będą oglądać hity z minionej dekady. Świat się zmienia, chłopcze. Należy się pogodzić z tym, że kanał jest kierowany do młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie dzisiaj młodzież jest inna i trzeba do niej jakoś trafiać. Kiedyś może podobały im się zespoły rockowe (takie jak: Nirvana, Depesche Mode) ale dzisiaj wolą roznegliżowane piosenkarki popowe czy dance'owe. :D A co do tych hitów dzisiejszych, że przemijają... Jak dla mnie to tylko te słabe, ale są takie utwory (np. DJ Antoine - Welcome To St. Tropez), których ja osobiście szybko nie zapomnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :| , to gniota wymieniłeś. Dla mnie to brzmi niczym jakieś disco polo tylko z angielskim tekstem. Słaby podkład muzyczny, jeszcze gorszy tekst. Wracając do Depeche Mode, to muszę ci powiedzieć, że ci panowie są na rynku muzycznym sporo lat i jakoś nadal sobie radzą i to bardzo dobrze. Również znajdą się fani wśród młodzieży. Na kocerty chodzi znacznie więcej ludzi, niż na takich artystów promowanych przez Eskę. Z jednym się zgodzę, dzisiaj młodzież jest inna i lubi taniochę, co ewidentnie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@dominik25862, a to akurat nie jest żadna usterka. Na niektórych teledyskach (widziałem ostatnio na Pitbull - Back In Time, Rihanna - We Found Love i Snoop Dogg - Young, Wild and Free) jak są sceny z alkoholem, narkotykami, paleniem itp. tak właśnie cenzurują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...