Skocz do zawartości

MTV 80s


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Is there a chance they will be show more from this UK version? Similar situation is with Tiffany. They have in UK I Saw Him Standing There, but on our 80s sometimes played is a Radio Romance haha.

 

Coś mi podpowiada, że za jakiś czas puszczą Rok Da House. Ten program zaczyna zmierzać w kierunku jak "pokaże co mam nowego" by na koniec puszczać oczywistości.

Edytowane przez Muslinianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah. When i listened some Tears For Fears songs in 2022 (mainly singles), i was thinking "they will should show Pale Shelter on MTV 80s!". It was really two years ago and finally we got this song. I remind i watched this channel on this year. In 2022 Rhythm Is Gonna Get Ya! was programme with some gems, and in this time it was really enough (in opinion of channel founders). Every year equals new videos. 

Wracając do LA MIXu, gdyby ktoś był ciekawy jak to wyglądało te 2 lata temu, przedstawiam swoje amatorskie zdjęcia, nawet widać ten strap z 80s:

AUQovxn.jpg9nEtJ8u.jpg

Edytowane przez Muslinianka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madonna x MJ x Whitney x Prince! US Legends!

50. Madonna - Open Your Heart

49. Prince - Controversy

48. Michael Jackson - Rock With You

47. Whitney Houston - You Give Good Love

46. Madonna - Dress You Up

45. Prince - Alphapet Street

44. Whitney Houston - Didn't We Almost Have It All

43. Michael Jackson - Another Part Of Me (Life)

42. Madonna - Cherish

41. Prince - Little Red Corvette

40. Michael Jackson - Leave On Alone

39. Prince - I Wanna Be Your Lover

38. Madonna - Who's That's Girl

37. Whitney Houston - Love Will Save The Day

36. Paul McCartney And Michael Jackson - Say Say Say

35. Madonna - Live To Tell

34. Prince - Girls And Boys

33. Michael Jackson - Dirty Diana

32. Madonna - Express Yourself

31. Whitney Houston - So Emotional

30. Prince & The Revolution - Let's Crazy

29. Madonna - Holiday

28. Michael Jackson - Man In The Mirror

27. Prince - U Got The Look

26. Madonna - Material Girl

25. Whitney Houston - Where Do Broken Hearts Go

24. Michael Jackson - Don't Stop Till You Get Enough

23. Madonna - True Blue

22. Prince & The Revolution - Raspberry Beret

21. Whitney Houston - The Greatest Love Of All

20. Madonna - Crazy For You

19. Michael Jackson - Smooth Criminal

18. Prince & The Revolution - Kiss

17. Madonna - Like a Virgin

16. Michael Jackson - The Way You Make Me Feel

15. Whitney Houston - One Moment In Time

14. Madonna - La Isla Bonita

13. Michael Jackson - Thriller

12. Prince - 1999

11. Whitney Houston - Saving All My Love For You

10. Michael Jackson - Bad

9. Madonna - Papa Don't Preach

8. Prince - When Doves Cry

7. Whitney Houston - How Will I Know

6. Madonna - Like a Player

5. Michael Jackson - Beat It

4. Prince & The Revolution - Purple Rain

3. Madonna - Into The Groove

2. Michael Jackson - Bille Jean

1. Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do topki z przedostatniego posta @Mularczyk45 widzę, że pojawiło się parę nowych tytułów. Widać to głównie przy Houston. A jeśli oglądałeś to na pewno podczas jego oglądania czułeś jak czas płynie szybciej niż przy standardowych topach. 

 

Nadal pozostaje zagadką gdzie schowali I Would Die 4 U puszczane jeszcze do czerwca... 

 

PS. masz kilka błędów w tytułach :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec tygodnia, startuje kolejny.

 

Topusie na nadchodzący tydzień:

  • Ultimate 50 80s Soft Rock Anthems (tytuł brzmi znajomo...)
  • The Sun Always Shines On MTV! (to też brzmi znajomo...)
  • Top 100 Greatest Voices Of The 80s
  • 1987 Wrapped!
  • 50 Essential Albums Of The 80s!

ZAP-ki z poprzedniego, cześć wyłapaliście, rzeczywiście było trochę w Madonna x MJ x Whitney x Prince: US Legends!, nieźle wypadł IMHO Prince, który dodatkowo na tygodniu wpadł z jednym rzadziej granym klipem poza tym topem. 28 ZAP, ale niektóre x2 - osobno stary i nowy strap, inne - ciekawostki, nowości może z 15?

 

Spoiler

117923.jpg

 

„Glory Days” kiedyś częściej, teraz rzadko...

 

117924.jpg

 

117925.jpg

 

117926.jpg

 

117928.jpg

 

117927.jpg

 

Falco był, ale to jako ciekawostka - zmienił się album, teraz „Falco - The Box”. Dziwne, bo akurat „Einzelhaft” wydaje się, że było poprawnie. W każdym razie ktoś tam siedzi i aktualizuje od czasu do czasu...

 

117929.jpg

 

86948.jpg

 

117930.jpg

 

Wspomniany wcześniej w wątku L.A. Mix. Był grany w Party Zone na niemieckim MTV jeszcze w 2022 roku.

 

117931.jpg

 

117932.jpg

 

117933.jpg

 

„Big Time” także kiedyś częściej, teraz rzadziej, mocniej katowany jest „Sledgehammer”...

 

117934.jpg

 

117935.jpg

 

117936.jpg

 

117937.jpg

 

Jeden klip Prince'a znalazł się poza topem ;)

 

117938.jpg

 

117939.jpg

 

117940.jpg

 

117941.jpg

 

117942.jpg

 

117943.jpg

 

117944.jpg

 

117945.jpg

 

117946.jpg

 

117947.jpg

 

117948.jpg

 

To ten sam klip - live, widać skąd to jest ;)

 

117949.jpg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, same odgrzewane kotlety, a co do 1987 Wrapped, ciekawe co tam pokażą. Poprzedni wrapped z 1986 miał tam nawet co nieco dobrych klipów (numer 18 to chyba wiadomo...).  Co do programu z albumami, to mam wrażenie, że niektóre topki to zapychacze, o czym już zostało wspomniane parę postów wyżej. Rodzaj kontentu jest podobny co w paru innych programach a dostęp do tych teledysków nie jest moim zdaniem dobrze wykorzystywany. Na ten moment najlepiej im wyszły topki jak "forgotten gems" czy "electric dreams". Poza tym ta nowa zmiana działa tak, że z jednej strony jest czego się spodziewać, a z drugiej nie, skoro większość klipów dla tej stacji jest... nowa i nietypowa. Teraz sobie pomyślcie, że te same teledyski mogły kiedyś lecieć na VH1 Classic i trzeba było czekać około 4 lata aż pojawią się z powrotem na tym samym kanale, natomiast z inną nazwą. Co do VH1, to wydaje mi się, że teledysków mieli więcej niż to, co jest prezentowane na obu wydaniach 80s. Akurat co ciekawe, przeszłe wcielenie naszego "ejtisa" kojarzy mi się jednak z dość oczywistą piosenką, bo Baby Jane Roda Stewarta (paradoksalnie, teraz jej pełno :D), która najbardziej mi zapadła w pamięć. Parę lat temu podczas rodzinnej wyprawy do Warszawy, mieliśmy także dostęp tam do telewizora, w którym była masa kanałów, w tym muzycznych. I tą piosenkę pamiętam najbardziej. MTV 80s można kochać i nienawidzieć, tak jak ja mam swoje zdanie na temat tej zmiany: przynajmniej mogę teraz doznać tego całego MTV 80s UK w pigułce i ocenić, czy było warto czekać. 

Edytowane przez Muslinianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co zbieram ZAP-ki, ale to na koniec tygodnia, natomiast ciekawa akcja ma właśnie miejsce - od 1:12 do 1:57 leciały same klipy Bruce'a Springsteena, w tym rzeczy, których przeważnie nie grają. Przyznam, że przez chwilę przeraziłem się, że może nagle zmarł, czy coś się stało, ale nie, więc nie wiem co to za okazja, urodzin dziś nie ma. Fajnie, bo The Boss jest spoko, ale sytuacja od czapy, nie widzę powodu. Blok nie ma jakiegoś specjalnego opisu - zwykły I Want My MTV 80s!

 

Jeśli już piszę - zgodnie z podejrzeniami okazało się, że Ultimate 50 80s Soft Rock Anthems i The Sun Always Shines On MTV! to są w tym tygodniu kopie tego, co było kilkanaście dni temu. Także pachnie, że nie dość, że topy na tygodniu się zapętlają, to jeszcze zapętlą się co parę tygodni...

 

117984.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam tą sytuację z Bruce'm. Jak już tak eksperymentują z puszczaniem kilku teledysków danego wykonawcy pod rząd, to mogliby pójść o krok dalej i zrobić coś a'la top 10 utworów konkretnego muzyka. Na pewno wybór byłby obfity, a program mógłby działać na zasadzie jak pamiętny Best Of Duran Duran z zeszłego roku, w którym z tego co pamiętam to co odcinek klipy się nie zapętlały (do weryfikacji, może mam fałszywe wspomnienia?). Może i wymagałoby to przebudowy ramówki, ale cóż, takie mamy realia, w końcu zmiany w ramówce tutaj są częste...

 

PS. Też macie wrażenie, że klipy, które były katowane przed lipcem w magiczny sposób wyparowały, za to parę teledysków przewijających się aktualnie wraz z "nowościami" było pokazywane od co najmniej roku-pół? Dla przykładu Hot In The City od Billego Idola - wydawało mi się, że jest to nowość, ale szukając w swoich archiwach fotek z komórki wpadła mi w oko fotografia z grudnia '23 z tymże teledyskiem. Za to co najmniej parę klipów pokazywanych w I Want My MTV 80s i tym podobne, okazują się często teledyskami pokazywanymi poprzednio tylko w Indie 80s!. Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie? Wracając do znikających teledysków, niebawem przedstawię listę takowych (od 2022 do teraz) opartą o swoje obserwacje i przy okazji zapytam - kojarzy z was ktoś teledysk do utworu Barcelona śpiewanego przez Freddiego Mercurego? Pamiętam, że był on bardzo częstym widokiem te parę lat temu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za pisanie posta pod postem - ale dosłownie przed chwilą ponownie zaczęli grać teledyski Bruce'a Springsteena (od razu po zakończeniu 1987 wrapped).

Przesyłam ujęcia z pierwszymi trzema klipami jakie się do tej pory pojawiły (kolejność zdjęć losowa) GqNQYvM.pngKgmSDo5.pngePJ3PQj.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 3 lub 4 raz w tym tygodniu, klipy Bruce'a były także np. 13.08 we wtorek, także jako dopełnienie 1987 Wrapped! po godzinie 13:00, co jednak wywołało zabawny efekt, gdyż wrzucono już tytuł kolejnego pasma, a to pasmo, to było... Let's Hear It For The Girls! :) Wrzucę ZAP-ka w sobotę ;)

Ale trzeba też dodać, że wszystkie te pasma z klipami Bruce'a były gorsze niż pierwsza emisja 13.08 w nocy - w żadnym zestawie nie puścili kompletu klipów, a „Fire” (nie „I'm On Fire”, tylko samo „Fire” ;) wersja z Bridge School Benefit Concert z 1986) poszedł póki co tylko raz, wtedy 13.08 w nocy. Taka dziwna akcja... Ciekawe, czy w przyszłym tygodniu wpadnie jakiś inny wykonawca...

 

EDIT: Okazało się, że szybko otrzymałem odpowiedź na pytanie z ostatniego zdania - w piątek od 13:22 do 14:00 dla odmiany Madonna, ale nie poszło tam nic odkrywczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota - start nowego tygodnia, to podsumowanie za poprzedni. Nowości już niewiele, gdyby nie kącik Bossa, to by było w ogóle biednie.

 

Topusie na ten tydzień:

  • The 50 Biggest Choruses Of The 1980!
  • Queen VS 80s Rock Anthems! Top 50 (ciekawe, czy kapnie coś z Queen, czego nie było - zobaczymy)
  • 100 Hits From 80s Wonder Women!
  • 1988 Wrapped!
  • 50 Unforgettable 80s Music Videos!

ZAP-ki

Spoiler

„Fire” poszedł tylko w jednej z emisji klipów Bruce'a

 

117999.jpg

 

118000.jpg

 

Let's Hear It For The Girls!

 

118001.jpg

 

118002.jpg

 

To niżej bywało, przemyka rzadziej.

 

118003.jpg

 

118004.jpg

 

Julian Cope był częściej przed scaleniem z wersją UK, teraz wpadł chyba pierwszy raz od zmiany (?)

 

118005.jpg

 

118006.jpg

 

Było grane, teraz przewija się rzadziej.

 

118007.jpg

 

118009.jpg

 

O, i to jest w końcu jakaś konkretna nuta :)

 

118008.jpg

 

118010.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy program "biggest choruses" brzmi znajomo 🤔. Co do dzisiejszych specjałów to zamierzam obejrzeć tą topkę z Queen co będzie po Double Shots, i jak będzie coś nowego, to mogę napisać tytuły w nowym poście (jeśli znów zniknie mi opcja edytowania).

 

@subscriber do you remember titles of the songs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topka się skończyła więc prezentuję łowy (dotyczą samego Queen, mam nadzieję, że jest pełna :P):
 

Spoiler

LISTA TELEDYSKÓW QUEEN W PROGRAMIE "QUEEN VS 80S ROCK ANTHEMS! TOP 50". ZAWIERA KLIPY, KTÓRE NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE POD PROGRAM I NIE TYLKO. ISTNIEJE PRAWDOPODOBIEŃSTWO, ŻE KILKA Z NICH ZOBACZYMY W PROGRAMIE O UTWORACH Z
KOŃCA LAT 70, KTÓRY JEST ZAPLANOWANY NA WRZESIEŃ.

 

LISTA MOŻE WYDAWAĆ SIĘ NIEPEŁNA, BĄDŹ MOGĄ WYSTĘPOWAĆ BRAKI.

 

LEGENDA: 
* - utwory, które nie były puszczane przed 1. lipca bądź pojawiły się w związku z TOP 50.

----------POCZĄTEK PROGRAMU, QUEEN JEST GRANY CO DRUGĄ PIOSENKĘ-----------------------------
QUEEN - BREATHRU (THE MIRACLE)*

QUEEN - HAMMER TO FALL (THE WORKS)*

QUEEN - LAS PALABRAS DE AMOR (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - THE INVISIBLE MAN (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)

QUEEN - PLAY THE GAME (THE GAME)*

QUEEN - FRIENDS WILL BE FRIENDS (A KIND OF MAGIC)*

QUEEN - YOU'RE MY BEST FRIEND (A NIGHT IN OPERA)*

QUEEN - THE SHOW MUST GO ON (INNUENDO)*

QUEEN - SAVE ME (THE GAME)*
-------------------TELEDYSK QUEEN POJAWIŁ SIĘ PO AEROSMITH I STATUS QUO---------
QUEEN - IT'S A HARD LIFE (THE WORKS)*

QUEEN - FLASH (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)

QUEEN - WHO WANTS TO LIVE FOREVER (A KIND OF MAGIC)*

QUEEN - CRAZY LITTLE THING CALLED LOVE (GREATEST HITS)*

QUEEN - A KIND OF MAGIC (A KIND OF MAGIC)

QUEEN - I WANT IT ALL (THE MIRACLE)

QUEEN - ONE VISION (A KIND OF MAGIC)

QUEEN - ANOTHER ONE BITES THE DUST (THE GAME)

QUEEN - SOMEBODY TO LOVE (GREATEST HITS)*

QUEEN - WE ARE THE CHAMPIONS (NEWS OF THE WORLD)*

QUEEN - RADIO GA GA (THE PLATINUM COLLECTION - GREATEST HITS I, II & III)

QUEEN - DON'T STOP ME NOW (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - BOHEMIAN RHAPSODY (GREATEST HITS)*

QUEEN & DAVID BOWIE - UNDER PRESSURE (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - I WANT TO BREAK FREE (THE PLATINUM COLLECTION - GREATEST HITS I, II & III)
-------------------KONIEC PROGRAMU, START NASTĘPNEGO; OTWIERA GO LIKE A PRAYER MADONNY---------

 

Edytowane przez Muslinianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie ta część z Princem była jako wypełniacz czasu do pełnej godziny - do startu programu. Wcześniej w wersji UK były takie wrzucane na gorąco playlisty, krótnie dodatki jak Then & Now, Brand New Vid. Dbano jednak wówczas o poprawną nazwę pasma. :) Wydaje mi się że jest to kwestia do dogrania, bo europejska ramówka jest wymyślana na sztywno miesiące wcześniej, a brytyjczycy widać lubią pokombinować. Na MTV Hits też pojawiają się problemy z poprawną nazwą wyświetlaną, przy logo a co leci w tle - albo leci jakieś pasmo którego nie ma w ramówce - zaś w ramówce MTV Hits UK się znalazło. Wielka korporacja od lat robiąca telewizję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Muslinianka napisał(a):

Topka się skończyła więc prezentuję łowy (dotyczą samego Queen, mam nadzieję, że jest pełna :P):
 

  Ukryj zawartość

LISTA TELEDYSKÓW QUEEN W PROGRAMIE "QUEEN VS 80S ROCK ANTHEMS! TOP 50". ZAWIERA KLIPY, KTÓRE NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE POD PROGRAM I NIE TYLKO. ISTNIEJE PRAWDOPODOBIEŃSTWO, ŻE KILKA Z NICH ZOBACZYMY W PROGRAMIE O UTWORACH Z
KOŃCA LAT 70, KTÓRY JEST ZAPLANOWANY NA WRZESIEŃ.

 

LISTA MOŻE WYDAWAĆ SIĘ NIEPEŁNA, BĄDŹ MOGĄ WYSTĘPOWAĆ BRAKI.

 

LEGENDA: 
* - utwory, które nie były puszczane przed 1. lipca bądź pojawiły się w związku z TOP 50.

----------POCZĄTEK PROGRAMU, QUEEN JEST GRANY CO DRUGĄ PIOSENKĘ-----------------------------
QUEEN - BREATHRU (THE MIRACLE)*

QUEEN - HAMMER TO FALL (THE WORKS)*

QUEEN - LAS PALABRAS DE AMOR (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - THE INVISIBLE MAN (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)

QUEEN - PLAY THE GAME (THE GAME)*

QUEEN - FRIENDS WILL BE FRIENDS (A KIND OF MAGIC)*

QUEEN - YOU'RE MY BEST FRIEND (A NIGHT IN OPERA)*

QUEEN - THE SHOW MUST GO ON (INNUENDO)*

QUEEN - SAVE ME (THE GAME)*
-------------------TELEDYSK QUEEN POJAWIŁ SIĘ PO AEROSMITH I STATUS QUO---------
QUEEN - IT'S A HARD LIFE (THE WORKS)*

QUEEN - FLASH (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)

QUEEN - WHO WANTS TO LIVE FOREVER (A KIND OF MAGIC)*

QUEEN - CRAZY LITTLE THING CALLED LOVE (GREATEST HITS)*

QUEEN - A KIND OF MAGIC (A KIND OF MAGIC)

QUEEN - I WANT IT ALL (THE MIRACLE)

QUEEN - ONE VISION (A KIND OF MAGIC)

QUEEN - ANOTHER ONE BITES THE DUST (THE GAME)

QUEEN - SOMEBODY TO LOVE (GREATEST HITS)*

QUEEN - WE ARE THE CHAMPIONS (NEWS OF THE WORLD)*

QUEEN - RADIO GA GA (THE PLATINUM COLLECTION - GREATEST HITS I, II & III)

QUEEN - DON'T STOP ME NOW (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - BOHEMIAN RHAPSODY (GREATEST HITS)*

QUEEN & DAVID BOWIE - UNDER PRESSURE (STRAP NIE PODAJE ALBUMU)*

QUEEN - I WANT TO BREAK FREE (THE PLATINUM COLLECTION - GREATEST HITS I, II & III)
-------------------KONIEC PROGRAMU, START NASTĘPNEGO; OTWIERA GO LIKE A PRAYER MADONNY---------

 

 

To muszę, sobie nadrobić ten Topik! Wiele z tego ostatni raz widziałem w 2018 roku jak był weekend specjalny na VH1 Italia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł mi trochę post zbiorczy, ale mam parę ciekawostek.

Ta sama sytuacja z nazwą programu dotyczyła również specjału, który teraz leci. Z tym, że zamiast stałego wykonawcy typu Prince etc. mieliśmy miks piosenek Pop, typu Madonna, Culture Club, Bananarama (robią wszystko by nie puścić Nathana Jonesa kiedy oglądam) czy Erasure. Program sobie leci i zdaje się jest to inna forma niż to, co leciało parę tygodnii; piosenki typowe głównie dla pasm I Want My MTV 80s (z gatunku rocka czy - mam wrażenie - także pop-rock czy new wave) czy Rock Anthems, ale tego przed zmianami sprzed lipca. No i miłym zaskoczeniem było U2 - The Unforgettable Fire, które było wręcz rzadkością na tym kanale (a pamiętacie za to jak często w programach tematycznych puszczali Sunday Bloody Sunday przed zmianami? na bank klip pojawił się w ostatnią sobotę czerwca). 

Wracając do tematu LA MIX. Mam jeszcze zdjęcie strapa utworu Maria Vidal - Bodyrock, który leciał w tym samym wydaniu Rhythm Is Gonna Get Ya! co Check This Out. Czy ktoś z Was ma udokumentowany ten utwór, lub też go pamięta? Zabawne, że ja nie. Widzę też, że London Boys - London Nights od razu po pojawieniu się, zaczęli puszczać także w Pump Up The 80s Party, takiego szczęścia to inne teledyski puszczone raz nie miały...

Jak znajdę coś jeszcze, to napiszę. Póki co to znajduję ujęcia paru pewnych teledysków, które proszą się o spisanie do posta z utworami, które kiedyś były normą/w rotacji, a teraz pojawiają się od święta albo wcale (trochę tego będzie; lista może być porównaniem między naszym 80s a UK w trendach klipów). Po jej sporządzeniu potrzebna będzie Wasza pomoc, i będzie prośba o wypowiedzenie się, czy widzieliście któryś z teledysków po lipcu czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że takie sytuacje są na obu wersjach MTV 80s 😁
A co do wspomnianej przeze mnie listy z poprzedniego posta, mam wrażenie, że parę teledysków jest grane mniej lub wcale. Można sobie porównać też trendy w UK a u nas przed lipcem. Poza tym mam wrażenie, że oni dodając te parę nowych klipów od stycznia przygotowywali widza małymi krokami na wakacyjną zmianę. 
Lista: oczywiście, mogę wymienić więcej klipów, lecz wypisywanie teraz dziesiątek piosenek, które pewnie pojawią się w którejś rotacji nie ma sensu, dlatego wybrane zostały te, których klipy były wyjątkowe. CELOWO pominięte zostały teledyski wymieniane przeze mnie wcześniej jak I Would Die 4U a także te specjalne, jak Paid In Full, Check This Out, I'd Rather Jack i tym podobne. Lista oczywiście jest związana z moimi obserwacjami, ale wasze uwagi też są mile widziane.
Lista wybranych utworów, które można nazwać "forgotten gems" międzynarodowego MTV 80s:

Spoiler

The Belle Stars - Iko Iko (pamiętam ten utwór głównie z Pump Up The 80s Party)
Fiction Factory - Feels Like Heaven
Labi Siffre - Something Inside So Strong (to pojawiało się bardzo często jeszcze przed lipcową zmianą)
NWA - Express Yourself (pamiętam to z czerwca)
Donna Summer - Love's About To Change My Heart/strap MTV Europe/ (myślę, że to na międzynarodowej ten klip był popularniejszy, tak jak na This Time I Know It's For Real na brytyjskiej)
Chaka Khan/Rufus - Ain't Nobody (1989) (odkąd połączyli sygnał, alternatywna wersja tej piosenki zniknęła, w zamian pojawiła się ta z 1983)
Tears For Fears - Head Over Heels (zostało to wspomniane w poście z podsumowaniem tygodnia, w każdym razie miło zobaczyć, że jest to grane)
Cokolwiek od The Blow Monkeys - nie widzę tego zespołu
Cyndi Lauper - She Bop
PHD - I Won't Let You Down

Sigue Sigue Sputnik - Love Missile F1-11 (ten teledysk był pokazywany bardzo często pod koniec 2023, przeważnie w pasmach typu Electric 80s czy Headbangers Ball)
Jermaine Jackson/Pia Zadora - When The Rain Begins To Fall (też macie wrażenie, że wyparował?)
Robert Plant - Big Log (leciał może raz, i tak warty zapisania)
Mac Band - Roses Are Red (klip wszedł bodajże w wakacje 2023 i był nawet puszczany w pasmach typu Totally 80s)
Robert Howard/Kym Mazelle - Wait! (generalnie był to rzadki klip grany przeważnie jak była okazja)
Celine Dion - Ne Partez Pas Sans Moi
The Vapors - Turning Japanese
Olivia Newton John - Xanadu
Righeira - Vamos A La Playa
Robin Gibb - Juliet (tak, ten sam utwór, co miał w strapie nazwę drobny błąd w nazwie albumu)
Dire Straits - ? (nie przypominam sobie ani jednej piosenki tego zespołu w ostatnim czasie, stąd znak zapytania)



 

Edytowane przez Muslinianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...