Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ileż można pisać o nie działającym prawidłowo EPG? Ten uporczywy,nie rozwiązany problem zmusi mnie do rozstania się z CP? Szkoda by było ale umowa mi się już niedługo kończy i kto wie.Żadnych przeprosin ze strony dostawcy,jest opcja "komunikaty" w menu.Cisza i żenujący problem który powraca.Wstyd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONI nie potrafią chyba czytać. Mają gotowca że trzeba zmienić dekoder na ich jakiś wspaniały i problem znika.

Ile ja już "atramentu zużyłem" to tylko kałamarz wie. Dziesiątki razy pytam dlaczego w strumieniu EPG nie ma deklaracji sposobu kodowania naszych pliterek. Za każdym rada cisza. Kodowanie jest w ISO-8859-2,ale brak o tym informacji w strumieniu EPG. Telewizor nie wie o tym i korzysta z jakiejś domyślnej. Kupując moduł mamy w EPG same krzaki i to mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie ma już od długich miesięcy umowy na wsparcie techniczne (czyli m.in. aktualizacje softu w dekoderach) z Samsungiem i Echostarem stąd sugestie wymiany dekoderów na modele CPT. Umowa została wypowiedziana przez Cyfrowy Polsat po uruchomieniu na wielką skalę produkcji swoich dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga wam już napisał: Nie ma wsparcia technicznego dla tych dekoderów. Komu się nie podoba niech wymieni je na inne, albo hołubi dalej staroć.

Te dekodery to jak dobre wino. Polsat specjalnie kombinuje coś przy EPG,by doprowadzić użytkowników tych bardzo dobrych skrzyneczek do stanu wykończenia nerwowego. Emisja EPG jest niezgodna z normami i jakoś nikt nie chce za to się zabrać. Kto wie komu trzeba to uświadomić? Kupa różnych urzędników kontroluje co się da,a tu chyba nie ma woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentoris:"Komu się nie podoba niech wymieni je na inne, albo hołubi dalej staroć." Moim zdaniem jest to najlepszy dekoder na rynku CP.Posiadacze mają podpisane umowy na świadczenie usług.Ewidentna wina (bezdyskusyjna) CP.Jeżeli jednak do użytkowników i do ASO wysłano by info o konieczności bezpłatnej wymiany tych dekoderów,większość z nas by je wymieniła.Tak sądzę.Nie wierzę natomiast,że "Polsat specjalnie kombinuje coś przy EPG".Byłoby ewidentne złamanie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się tu do kilku wpisów:

Jeśli ktoś mówi, że dekoder nie ma wsparcia technicznego to odp. dotychczas dobrze działający dekoder nie potrzebuje takiego wsparcia bo po co? Wina leży po stronie CP niema innego powodu, wspierając nadawanie EPG na własne dekodery nie można zapominać o reszcie, w końcu podpisuje się umowę i za coś się płaci.

Wymiana na inne? A czy dekodery CP nie są ciągle trapione błędami działania softu, ostatnia aktualizacja HD 5000 i chyba HD 3000 poprawa działania EPG. Więc do mądrych głów na co polsat wymieni tą staroć, żeby wszystko za co się płaci dobrze działało? I jeszcze jedna sprawa, oprócz dekodera Samsung DSB-H370G, mam w domu jeszcze HD 5000 i muszę przyznać że dekoder CP ma straszne nieczytelne EPG, które w takim kształcie jak to w HD 5000 może dla mnie nie istnieć, do tego tragiczny nieporęczny "[beep]iany" pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie mi.

Od kilku dni mój tuner H370G nie chce się włączyć, przeczytałem o tych kondensatorach, dzisiaj je wymieniłem i dalej cisza :(

Tzn dioda na sekunde sie zapali gaśnie, optyczne wejście z tyłu cały czas się pali - jak trzymam ten włącznik na środku płyty głównej to dioda POWER pali się cały czas na niebiesko.

 

Co mogę jeszcze zrobić w warunkach domowych ? Co zmierzyć ? Porównać jakies napięcia ? Jakie mają być na czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...