Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież listy ulubionych kanałów w tym dekoderze układasz jak chcesz i sortujesz jak chcesz.

Tak było jak kupiłem ten dekoder.Teraz już mam w ulubionych dwie pozycje nie do ruszenia.Nic z nimi nie można zrobić.

I nikt się nie pyta czy wyrażam na to zgodę.Tylko kwestia czasu,by Ulubione zapełniły się następnymi "wrzutkami". Teraz to już nawet nazwa "ULUBIONE" nie pasuje do tego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam h370g kiedyś prepaid.

Dzwoniłem dziś bo zerwałem z eN.

Jeśli chcę coś z MR to muszę nowe dekodery brać bo z tym się nie da.

To co ja mam sobie z nim zrobić ?

Czy będę mógł wziąć promocje dla nowych przechodzących z eN jak już miałem taki prepaid a kiedyś CP jako jedyną TV bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam h370g kiedyś prepaid.

Dzwoniłem dziś bo zerwałem z eN.

Jeśli chcę coś z MR to muszę nowe dekodery brać bo z tym się nie da.

To co ja mam sobie z nim zrobić ?

Czy będę mógł wziąć promocje dla nowych przechodzących z eN jak już miałem taki prepaid a kiedyś CP jako jedyną TV bez opłat.

 

To ze masz tego Samsunga na FTA nie przeszkadza żeby skorzystać z promocji dla przechodzących od innego operatora. Przy zawieraniu nowej umowy okazujesz potwierdzenie płatności od dotychczasowego operatora i podpisujesz nowa umowę dostajesz nowy sprzęt a Samsung Ci zostaje do FTA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "długiej bezczynności"? Ja miałem wyłączony 16 dni i nic się nie stało

 

Piszę o moim , który jest FTA i miałem już kilkukrotnie taką sytuację , że po nie włączaniu przez 1 miesiąc , dekoder tracił uprawnienia i pokazywał się komunikat ,,błąd karty nr. ,,

a wtedy tylko wejście na konto ICOK CP i ponowne wysłanie sygnału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Nie piszę głupot . Jeżeli nie chcę płacić za telefon do CP ( niejednokrotnie wychodzi spora sumka ) i prosić o ponowne nadanie uprawnień na moją kartę to robię to przez konto ICOK w internecie . Mam założone konto internetowe , a w nim mam zarejestrowanych pięć tunerów satelitarnych ( 3 FTA i 2 z aktualnymi umowami ) i może nie wiesz o tym , ale nawet tunery FTA są dalej wyszczególnione i w każdej chwili mogę po opłaceniu jakiegoś pakietu ożywić te tunery w wersji prepaid . CP tylko na to czeka . Z tego konta bez dzwonienia ponawiam sygnał na tunery FTA i po 5 minutach oglądam już obraz . Na kanale dla abonentów możesz nie raz czekać na sygnał do us..... ej śmierci .

Jak się do końca czegoś nie wie , to z całym szacunkiem piszę , że nie powinno się pisać głupot , że ktoś pisze głupoty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stwierdzam po dłuższym używaniu że ten dekoder daje na prawdę świetny obraz na kanałach HD. Szczerze żaden z nboxów, Opticumów, Fergusonów czy Sagmecom z C+ nie dawał chyba tak świetnego obrazu :) Jestem miło zaskoczony, tym bardziej że stanie się moim głównym sprzętem do odbioru TV :) z pakietem miniHD za 9,90 - szkoda więcej wydawać na reklamy :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Czy naprawdę DSB-H370G daje lepszy obraz od nBOXa? :)

 

2. Panowie, skończył mi się abo i muszę odesłać Samsunga do stolycy...:( Zabieram se do pakowania i szczena opada - nie widzę żadnych plomb! Czy H370G rzeczywiście nie ma plomb, są ukryte, czy ja takiego dostałem i będą problemy ze zwrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...