Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest wina tunera tylko ustawień w telewizorze . Nie wiem jaki masz TV , ale w moim TV Samsung mogę sztucznie ustawić ekran z paskiem na górze . W menu TV ustaw 16-9 lub auto . Na pilocie od tunera masz przycisk P.Size i próbuj tym przyciskiem zniwelować pas na górze ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Próbowałem to zrobić ale to samo jest a jak jest rozciągnięty obraz to jest taki nienaturalny a telewizor jest samsung a jak wymienię na nowy dekoder ten 7000 to samo będę miał na tych kanałach tv4 oraz tvn24, VH1 oraz Eurosport bez hd kino polska oraz Nickelodeon sd jest taki pasek biały przerywany i on jest przy formacie 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masakra z tym EPG, w ogóle nie można oglądać telewizji, bo człowiek notorycznie wbija przycisk EPG i cały czas aktualizacja listy. Wszystko sypnęło się około 24-25 lipca 2013r. i od tego czasu nie zdarzyło się, aby EPG zadziałało prawidłwowo. Żadne resety, ustawienia fabryczne nic nie dają (tylko sobie ułożoną listę kanałów skasowałem i wklepywałem od nowa).

Co się działo z tym Polsatem, że tak skrzaczył te dekodery, czy zmienili system dekodowania EPG, który nie odpowiada Samsungom? Czy ktoś pisał do CP w tej sprawie? Czy na innych dekoderach występuje ten problem?

 

Swoją drogą CP obecnie tak miesza w ofercie, że ja już się z niczym nie łapię. Mam stary pakiem Premium i ilość kanałów, które mi powyłączali jest zatrważająca. Z drugiej strony dowalili jakiegoś syfu, którego nie da się oglądać. Jak dekoder będzie się dalej tak łoił to chyba pier...dzielnę ten Polsat w diabły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Up. A to ciekawostka!

 

Jestem po świeżej rozmowie z działem technicznym CP i konsultant powiedział mi, że nic w EPG rzekomo nie zmieniali, ale potwierdził, że nasiliły się zgłoszenia problemów z działaniem EPG w Samsungu. Zastanawiają się nad przyczyną problemów. Trzeba czekać.

 

Ciekawe tylko ile czasu. Ale jak w Echostarach dzieje się tak samo, to myślę, że muszą ruszyć tyłek nieco szybciej, bo grono niezadowolonych EPG-owiczów stanie się dość spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...