Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Minął kolejny tydzień "premierowy", nie śledziłem tak uważnie, ale wydaje mi się, że poza klipami Tiny Turner (z których do listy dopisać można raczej tylko te z lat .90) jedyną nowością był Ocean Colour Scene, który wypatrzył @viewer - ja na nic nie wpadłem.

 

Ale...

 

Poprawiono jedną z bardziej wstydliwych wpadek:

 

Było:

106920.jpg

 

Jest:

108010.jpg

 

Reel 2 Real twardo po staremu źle :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście na #MTVGermany #MTVAlternativeNation z wtorku na srode o północy jest takie jak być powinno 👍

Nie rozumiem dlaczego nie mogą załadowac playlist z Alternative Nation z #MTVEurope z od 94 do 99 roku?

 

Robot zawsze wrzuci Celine Dion i Coolio do MTV90s 🤖

Coś mało inteligentne mają te skrypty w #MTV90s 👎

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień jest premierowy, na razie za dużo premier nie zauważyłem (ale też nie śledzę tak uważnie), wpadło mi w oko tylko to:

108284.jpg

 

Swoją drogą przyjemny utwór, nieco zapomniany.

 

Ale piszę z całkiem innego powodu - oto stała się rzecz niesamowita :)

 

Było:

107009.jpg

 

Jest:

108285.jpg

 

Trudno w to uwierzyć, ale w końcu jednak poprawili :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 00:19, Mr. Orbita napisał(a):

Za to na razie mały kącik śmieszkowania ;) Mam jeszcze jedną obserwację - jeśli w programie jakiś blok startuje o nietypowej godzinie, to jest praktycznie pewne, że klipy będą się miały nijak do nazwy, bo mimo różnicy w ramówce najwyraźniej playlista jest ustawiana całkowicie inaczej (np. do równej godziny) i dzięki temu dochodzi do różnych dziwnych sytuacji, jak Christina Aguilera w bloku z alternatywą lub Freddie Mercury w bloku Girl Power Hour! :) Poniżej kilka takich sytuacji.

A dzisiaj w Girl Power Hour! było Dr. Alban, U2 i Pato Banton😁, a w USA Hitlist! było White Town i Spice Girls.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm... Nie wiem, czy ramówka nie ściemnia, ale wygląda, że coś drgnęło jeśli chodzi o powtarzanie całych tygodni.

Bo:

Ten tydzień jest premierowy. Nagle w nim (co już samo w sobie jest ciekawe) wrzucili MTV Unplugged Duran Duran - rzadko sięgają po cokolwiek spoza stałych bloków.

No i ten MTV Unplugged pojawi się także w poniedziałek, który powinien być już powtórką sprzed 3 tygodni, więc nie miałby się prawa pojawić, bo 3 tygodnie temu go nie było.

Czyżby nadeszło małe opanowanie (albo sprytniejszy i mniej oczywisty sposób na powtarzanie)? :)

 

Dodatkowa obserwacja: coraz częściej widzę, że ucinane są końcówki klipów, np. 2-3 sekundy i audio urywa się nagle w trakcie. Wygląda trochę jakby ktoś bardzo usilnie próbował dopasowywać nagrania czasowo i podmieniać klipy, np. na powtórce, ale na nie pasujące idealnie do siebie i stąd taki efekt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Eee, jednak nie, dalej kręcą całe tygodnie, tylko się kamuflują. Dziś znowu MTV Unplugged Duran Duran, które było 24.06, tylko tym razem przebiegle nie wstawili w ramówce, przynajmniej tam, gdzie zwykle sprawdzam. Oczywiście wcześniej Dance Megamix! też dokładnie taki sam, jak poszedł 24.06.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dzisiaj o 22.00 poleciał Tony Bennett w koncercie Unplugged MTV Season 1994.

Coś pięknego. 

Wg EPG miało być pasmo Alternative Nation. 

Czy ktoś się może orientuje kiedy może być powtórka tego? Chętnie bym sobie to nagrał w całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Po różnych wpisać widać że na mtv 90s UK więcej się dzieje niż na europejskiej wersji mtv 90s. Mam na myśli programy, różnorodność teledysków a na wersji europejskiej wkoło to samo. Mógł by ktoś krótko opisać czym się różnią te kanały między sobą. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długim katowaniu w kółko tego samego - powiało nieco nowościami. Na pewno jest to świeża zmiana, bo nadal zerkam luźno co 2 tygodnie i dopiero dziś wskoczyły np. Whigfield - Think Of You, czy The Prodigy - No Good (Start The Dance). Ile tego dodali? Pewnie nie za dużo :D Poza tym poprawiono album The Prodigy dla Out Of Space.

 

Spoiler

114154.jpg

 

114129.jpg

 

114162.jpg

 

114125.jpg

 

114150.jpg

 

114155.jpg

 

114156.jpg

 

114157.jpg

 

114133.jpg

 

114137.jpg

 

114151.jpg

 

114139.jpg

 

114136.jpg

 

114140.jpg

 

114161.jpg

 

114152.jpg

 

114158.jpg

(to akurat oklepane, ale w końcu poprawiono rok wydania albumu, fakt warty odnotowania)

 

114159.jpg

 

114153.jpg

 

114138.jpg

 

114160.jpg

 

114128.jpg

 

114126.jpg

 

114127.jpg

 

Jak widać - na 90s wrócił Michael Jackson - wpadło parę jego klipów na regularną playlistę.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety obawiam się, że to chwilowy zryw - tak jak zeszłej wiosny rzucono paczkę klipów i następnie mielono je cały rok :) Poza tym zostają inne wady - zwariowana cenzura i wyrównywanie błysków...

Ale można chwilę pooglądać aż się zapętli i zaczekać na kolejną akcje wrzutową ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak, a jeśli tak, to powinniśmy to jak najlepiej wykorzystać.

Wygląda na to, że nie tylko pojawiają się nowe teledyski, ale także kilku "synów marnotrawnych" starej ery MTV 90s.

Screenshot-20240219-150047-IPTV-Smarters

Video-Capture-20240219-160306.jpg

Video-Capture-20240219-160717.jpg

Nie są to jednak same dobre wieści. Na przykład utwór D:Ream "Things Can Only Get Better" został usunięty z nazwy albumu, podobnie jak brytyjski sygnał...Video-Capture-20240219-162122.jpg

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo mi przykro, że nie byłem w stanie przekazywać wam aktualizacji, podróżowałem i wszędzie, gdzie byłem, nie było sygnału. Ale jestem tutaj, aby przynieść wam 2 nowe filmy, które udało mi się dzisiaj zobaczyć:

 

bandicam-2024-03-04-11-57-56-499.jpg

bandicam-2024-03-04-11-58-37-413.jpg

Video-Capture-20240304-153750.jpg

Video-Capture-20240304-160136.jpg

Video-Capture-20240304-160142.jpg

Video-Capture-20240304-160148.jpg

Video-Capture-20240304-160201.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ZAP ode mnie z tego co tam dorzucili lub wróciło po długiej przerwie oraz kilka śmieszków:

 

Spoiler

114924.jpg

 

114925.jpg

 

114926.jpg

 

Miejsce... 59 na liście 50 hitów :) To mała zaległość, chyba zapomniałem wrzucić - wydarzyło się w lipcu 2023 ;)

 

114927.jpg

 

114928.jpg

 

114929.jpg

 

Michael Jackson kręci się w pełni na normalnej playliście, rzecz parę miesięcy temu nie do pomyślenia ;) Chyba z takich ważniejszych jego produkcji z lat .90 to nie widziałem już tylko „They Don't Care About Us”, oczywiście było też trochę pomniejszych, jak świetny „Stranger in Moscow” - tego też nie grają, ale poza tym - Michael Jackson wrócił ;)

 

114930.jpg

 

114931.jpg

 

114932.jpg

 

„Beautiful Ones” poszedł tak skrajnie ocenzurowany, że tak ze 30% lekko wyciszono :)

 

114933.jpg

 

Na "imprezowej" 50 zdecydowanie nie może zabraknąć... The Cranberries...

 

114934.jpg

 

... na miejscu 53 :)

 

114935.jpg

 

114936.jpg

 

114937.jpg

 

114938.jpg

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, co udało ci się znaleźć, dzisiaj udało mi się również znaleźć ten powrót starej ery:

 

Video-Capture-20240306-163509.jpg

 

Tydzień wcześniej widziałem też "Morning Glory", również w wykonaniu Oasis, ale niestety nie udało mi się go złapać. 😞

 

On 2/19/2024 at 4:33 PM, Marcelo said:

Nie są to jednak same dobre wieści. Na przykład utwór D:Ream "Things Can Only Get Better" został usunięty z nazwy albumu, podobnie jak brytyjski sygnał...

Na szczęście ten "błąd" nie trwał długo, ponieważ nie tylko wrócił do normy (zdjęcie w załączniku), ale także sygnał brytyjski ma teraz odpowiedni album.

 

Video-Capture-20240306-164621.jpg

 

Jeśli chodzi o ramówkę, to wydaje mi się, że nie będzie to zwykłe wytchnienie po takim przegrzaniu, ale wygląda na to, że MTV 90s w końcu przestało [beep]ować i zaczęło grać nowe rzeczy, zwłaszcza w sekcji "Alternative Nation", gdzie przeszli od grania "Runaway Train" za każdym razem, gdy chcieli, do lepszego wyboru klipów.

I tak, wiem, że nadal dają powtórki i powtórki, na przykład w "2 for 1: 90s Double Drop"; ale w porównaniu do wcześniej, dobrze, że w końcu jest więcej różnorodności.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak sobota okazała się kompletnym fiaskiem ze względu na to, że powtórzyli wszystko z poprzedniej soboty, w której zaczynałem dawać newsy, a niedzieli nie oglądałem w obawie, że tego dnia też powtórzą (pewnie nie powtórzyli), dziś przynoszę tylko jedną nowość:

 

Video-Capture-20240311-160719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...