Skocz do zawartości
  • 0

Nagrywarka DVD z twardym dyskiem


PIOOLE
 Udostępnij

Pytanie

Czy wszystkie nagrywarki DVD z twardym dyskiem maja pamięć tzn. oglądam jakiś film na twardym dysku wyłanczam i nastepnego dnia film jest wyświetlany od tego momentu gdzie przerwalem tak jak w dekoderze PVR Cyfry+. Prosze o podanie naze nagrywarek i symboli dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja nagrywarka czyli Pioneer ma taka funkcje i obojętne jest to kiedy ostatnio oglądasz dana audycje ... Dla przykładu masz nagrane 10 filmów na HDD, każdego oglądasz kawałek i do każdego mrzesz powrócić do ostatnio oglądanej sceny. Ponadto taka sama zasada obowiązuje przypadku oglądania filmu z płyty dvd, ale tylko do momentu gdy nie zostanie przełączone na HDD i z powrotem. W tej sytuacji czas audycji wyzeruje sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam!

 

Mam jedno pytanie moze ktos wie.Dlaczego przy projektowaniu nagrywarek DVD wogole nikt z zadnej firmy nie bral pod uwage faktu ze uzytkownicy beda chcieli nagrywac obaz z identyczna jakoscia jaki jest wyjsciowy obraz z dekodera.Mimo ze urzadzenie nadaje RGB obraz nagrywany jest composite czyli warkoczyki.Dopiero Inzynirowie LG rozwiazali ten problem mozna samemu sobie wybrac tryb RGB S-VIDEO COMPOSITE lub AUTOMAT.Co najgorsze nagrywarki dvd SAMSUNG-a nie/chca wspolpracowac z dekoderem polsatu HD rowniez SAMSUNG-a.Smiech na sali.Obraz po podlaczeniu pod nagrywarke ma kasze.Przestroga dla innych.Zanim wyjdziecie ze sklepu poproscie o podlaczenie nagrywarki pod AV2 wpusccie sygnal RGB.wlaczcie GUIDE i zobaczcie czy napisy drgaja.Sprzedawcy unikaja tego jak ognia.Pozdro dla wszystkich.Narescie nagrywa mi polsat z taka sama jakoscia co na wylocie RGB.Nie dajcie sie nabic w butele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dopiero Inzynirowie LG rozwiazali ten problem mozna samemu sobie wybrac tryb RGB S-VIDEO COMPOSITE lub AUTOMAT.

Czyżby! A Sony, Pioneer (gdy podam trzecią firmę, to będzie już reklama :lol2:)

Co najgorsze nagrywarki dvd SAMSUNG-a nie/chca wspolpracowac z dekoderem polsatu HD rowniez SAMSUNG-a.Smiech na sali.Obraz po podlaczeniu pod nagrywarke ma kasze.

Bo to jest tak, Samsung może "wszystko" produkować, tylko nie nagrywarki :wink:

Przestroga

Nie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozważam zakup nagrywarki z twardym dyskiem (podejrzewam, że jest lepszy od tej bez HDD, chyba, że się mylę). Ostatnio szperałem w necie, szukając informacji na temat tych urządzeń. Wiem, że istotna jest ilość obsługiwanych formatów, jak DVD, DVR, czy inne. Nigdzie nie mogę uzyskać informacji na temat tego, czy ważne jest to, czy platforma cyfrowa (w moim przypadku Cyfra+) nadaje w MPEG-2, czy MPEG-4 wraz z jej wersjami. Chcę nabyć urządzenie, które będzie mi służyć kilka lat i nie będzie konieczności wymiany np. w przypadku gdy Cyfra kiedyś przeszłaby na przykład na MPEG-4/DVB-S2 na przykład. Jak to w końcu jest?W moim przypadku nagrywarka ma służyć tylko do nagrania, obejrzenia w dogodnym czasie i usunięcia obejrzanego materiału. Ma dobrze działać.

Czym mam się kierować przy zakupie, by nie mieć później problemów technicznych z powodów mojej niewiedzy. Jakich pułapek unikać? Niech kompetentna osoba się na ten temat wypowie. :D Z góry dziękuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Rozważam zakup nagrywarki z twardym dyskiem. Czym mam się kierować przy zakupie, by nie mieć później problemów technicznych z powodów mojej niewiedzy. Jakich pułapek unikać? Niech kompetentna osoba się na ten temat wypowie. :D Z góry dziękuję. :wink:

 

Ja od kilku lat trzymam sie Panasonic'ow bo jeszcze sie nie bylo zadnego problemu lub rozczarowania (obok drobiazgow kosmetycznych). Nie jestem koneserem, wiec patrze glownie na wielkosc HDD (dla mnie nawet 400MB w najgorszej jakosci nagrywania to za malo :). Nie kupilby tez bez DVD-RAM bo to najlepszy sposob na przenoszenie nagran miedzy nagrywarkami (np. wymiana nagran z kolega). W oprogramowaniu potrzebuje Sort, edycje rozdzialow, i szybkie programowanie.

Malo znam inne modele, ale patrzac na DVD-RAM, czy Sort, czy oprogramowanie, szybko eliminuje z listy kandydatow i zawsze koncze na Diga DMR Panasonic :)

 

p.s. nic nie wiem o MPEG-2/4/DVB itp. :) ... ja tylko wlaczam Cyfre, naciskam Rec i nie martwie sie o szczegoly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli możesz to napisz ile kosztowała ta nagrywarka,i dokładną nazwę oraz jej symbol.

Gdybyś jeszcze mógł napisać coś więcej o tej nagrywarce,jej [beep]cje dodatkowe itd. jeżeli nie chcesz opisać jej działania to podaj link do jej instrukcji. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeżeli możesz to napisz ile kosztowała ta nagrywarka,i dokładną nazwę oraz jej symbol.

 

podaje z pamieci w pospiechu: najnowsza to Panasonic Diga DMR-EH68, odrobine ponizej PLN 1500

Opis: http://www.jonczak.pl/oferta.php?id_towaru=2649

Wszystkie w serii DMR-EH5x oraz DMR-EH6x sa b. podobne. Roznia sie bajerami i wielkoscia dysku.

Jedno ogromne rozczarowanie wobec EH68. Model EH50 mial chyba 80GB oraz 500 nagran. Bylem zaszokowany jak EH68, ktory ma 320GB zaprotestowal jak chcialem nagrac 501-sze nagranie. Nie moglem uwierzyc, ze taki numer wywineli. Mam jeszcze polowe dysku wolnego, a juz wiecej nie da sie nagrywac!

 

EH50 byl super bo mial PIP-a, nowsze juz nie maja, ale za to nie wymagaja standby do uruchominia timera.

 

Najlepiej przejrzec wszystkie Diga DMR i kupic najnowszy (chyba, ze chcesz zaoszczedzic, to jakis mniejszy model tez nie zawiedzie). Aha EH770 z 400GB zniknal po cichu z rynku. Moze mial duzo awarii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...