Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie tylko jedno: po co te duble? Jeszcze gorszy bałagan będzie na liście.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Skończy się na dodaniu nowych dubli, a zmian w numeracji, podobnie jak i nowych stacji nie będzie. Szkoda, że kwestia must carry/must offer leży, bo tu byłaby okazja do głębszych zmian, gdyby zaktualizowano wykaz stacji.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te duble niby mieli by wcisnąć  ponad pozycje 200 bez żartów. 

Poza tym w 2012 gdy wprowadzali nowe pakiety wprowadzona została też nowa lista teraz również wprowadzają nowe pakiety a więc? 

Po co te duble jak nadawcy tych kanałów i tak mają już wysokie pozycje w obecnym NIT. Chyba że chcą je wsadzić od pozycji 1?

Godzinę temu, Poland napisał:

Wątpię. Skończy się na dodaniu nowych dubli, a zmian w numeracji, podobnie jak i nowych stacji nie będzie. Szkoda, że kwestia must carry/must offer leży, bo tu byłaby okazja do głębszych zmian, gdyby zaktualizowano wykaz stacji.

A ten dalej marzy o pulsie 2 w CP. Ty myslisz ze CP wprowadzał by nowa listę dla jednego kanału? Równie dobrze mogą go wrzucić na wolną pozycje 201 :D

Zawsze myślałem że duble są tworzone dla jak najwyższych pozycji na liście, a takowych brak w CP. No chyba że tak jak mówiłem wsadza je grubo ponad dwusetna, ale to by było bez sensu. ?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 11488 pojawiły się podwójne duble ES 1, 2 i 3; a na 11662 ⬇

1 godzinę temu, Adamek92 napisał:

 

Obecnie na pozycjach 520 i 521 pojawiły sie duble Noveli TV i Water Planet 

Ale one nie mają CAID, więc wygląda to tak jakby ⬇

54 minuty temu, Kamil :D napisał:

Bo nie ma kodowania CP .

I dekodery tak je widzą ⬇

Godzinę temu, Mati06 napisał:

U mnie na tych dwóch świeżych testach na Evobox PVR komunikat błąd odczytu nie obsługiwany format video. Ma ktoś tak? 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego - zawsze takowy tam był. Ja się tylko modlę żeby tylko przy okazji ewentualnych zmian moja lista kanałów się nie rozkopała. Osobiście myślę że jednak zmiany listy kanałów nie będzie a przynajmniej nie teraz. Gdyby było inaczej to na pewno coś byśmy o niej już wiedzieli.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Poland napisał:

Nic dziwnego - zawsze takowy tam był. Ja się tylko modlę żeby tylko przy okazji ewentualnych zmian moja lista kanałów się nie rozkopała. Osobiście myślę że jednak zmiany listy kanałów nie będzie a przynajmniej nie teraz. Gdyby było inaczej to na pewno coś byśmy o niej już wiedzieli.

20 godzin temu, Poland napisał:

Nic dziwnego - zawsze takowy tam był. Ja się tylko modlę żeby tylko przy okazji ewentualnych zmian moja lista kanałów się nie rozkopała. Osobiście myślę że jednak zmiany listy kanałów nie będzie a przynajmniej nie teraz. Gdyby było inaczej to na pewno coś byśmy o niej już wiedzieli.

Skąd niby miałby ktoś o tym wiedzieć? 8 lat temu były jakieś przecieki wcześniej na temat nowej listy? Bo ja nie pamiętam? Na krótko przed jej wprowadzeniem było wszystko jasne. Tak że trochę więcej wiary życzę:rofl:

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...