Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad zakupem oferty n-ki. Jednak nie posiadam anteny satelitarnej, czy ta antena, którą można kupić przez n-kę będzie dobra czy polecacie jakiś inny zestaw (w podobnej cenie)?

 

Zestaw będzie dobry, choć słyszałem nie najlepsze opinie o tym konwerterze ( dawali sharpa jak sie dowiadywałem ), i dlatego zrezygnowałem i kupiłem osobno antene 90cm z konwerterem inverto twin. Na razie wszystko śmiga bez problemu nawet przy złej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

1.Mógłby mi ktoś dokładnie powiedzieć co poza zestawem antena + konwerter od N (zestaw za 90zł) potrzebne jest do instalacji n'ki ? (antena montowana będzie na balkonie).

 

2.Czy w przypadku oferty "Świat HD", biorąc dekodoer z cyfrową nagrywarką, chcąc korzystać w pełni z jego możliwości muszę uiszczać jakaś dodatkową opłatę poza abo 59zł przez 12 miesięcy ?

 

3.Czy wraz z dekoderem dostepny jest do niego pilot ? (w sklepie n zauważyłem pilot do dekodera za 49zł, stąd to pytanie :P)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam możecie mi powiedzieć tak po łapotowemu jak zrobić czy zgrać liste kanałów (ta stara) mam jakiś ITI 285 oprogr. ox34 z wejściem na kabel ethernet podejrzewam że w ten sposób, a druga sprawa czy będą mi się póżniej dodawać kanały automatyczne tak jak teraz się robi dzięki ps. ta nowa lista to jakaś kpina z człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu jutrzejszym zapukac ma kurier z umową i cyfrową nagrywarka HD... konsultant nic nie wspominał o konieczności aktywacji dekodera... jednak na formu widzę taki wątek...

1.czy jest to procedura skomplikowana czy rutynowa?

2. Co do płatności dostanę fakturę do zapłaty na maila, na adres korespondencyjny czy też wysokość należności widoczna będzie tylko w internetowym systemie klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...