Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ciekawy jestem czy jest jakaś szansa ugrać przy wysłaniu wypowiedzenia z powodu wycofania kanałów końcem grudnia- dekodera z nagrywarką 250GB lub 500Gb gratis bądź maks. 50 zł. Bo obecnie będąc abonentem gdybym chciał wymienić na Turbodekoder chcą 199 zł a dekoder 250GB 99 zł. To sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o kolorze menu, paskach EPG itd. W starym menu są one niebieskie, w nowym czarne. A pojemność dysku sprawdzisz łatwo. Przy nieuturbionym sofcie masz 80 Gb na własne nagrania, więc każdy film zajmuje 7-8% powierzchni dysku. Przy Turbo na nagrania masz 320 Gb, wiec film zajmuje 1-2%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jesten od kilku dni szczesliwym posiadaczem N,i mam pytanie po jakim czasie uruchomią moje konto w ICA,bo jak wpisuje nr abonenta i hasło które mam na umowie to wyskakuje "błędny numer klienta",to nr abonenta nie jest to samo co numer klienta?Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytnik

Z tego co się orientuje, to w w ICA jest duży problem z logowaniem, wpisujesz poprawne dane a i tak wyskakuję że nie poprawne i bodajże po trzech próbach blokują dostęp do konta, wiem bo sam miałem z tym problem, najlepiej zadzwonić do BOK-u i po poinformowaniu o problemie, w momencie odblokują dostęp do konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl podobny przypadek, zamowilem 1 grudnia biały dekoder do multiroomu. 13 grudnia napisałem do przedstawiciela n na forum http://n.pl/misc/q/forum.html a konkretnie do Monika_n i od niej otrzymalem list przewozowy z przesylka dekodera. Okazalo sie ze dekoder juz byl wyslany DPD 12 grudnia z Warszawy. Po sprawdzeniu w internecie nr listu przewozowego pokazalo ze dekoder jest w sortowni w Gdansku w doręczeniu do adresata. Jakie było moje zdziwienie ze dekoder nie dotarł wieczorem do moich rąk. Jednak w systemie odnotowano ze 13.12.2011 o 19:45 ze ustalono inny termin doręczenia z adresatem!! Nadmienie że nikt ze mną tego nie ustalał.

14 grudnia po interwencji telefonicznej w DPD wieczorem dekoder dotarł do moich rąk.Także w moim przypadku gdybym sie nie upomniał to zapewne dekoder nie dotarłby w terminie.

Polecam więc przedstawicieli n na forum nki :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam takie pytanko ;) otoz mam tuner nki (turbo) oraz router linksys bezprzewodowy i chcialbym nboxa podłaczyc do internetu bezprzewodowo (niechce ciagnac kabli na pietro) w jaki sposob podlaczyc nboxa do netu poprzez wifi ?? z gory dziekuje za podpowiedzi :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

16. 12 odebrałam od kuriera turborekorder. Po podłaczeniu do instalacji rozpoczęła się aktywacja, zgodnie z komunikatem miała trwac do 24 godz. wczoraj (18.12) zadzwoniłam na infolinię n i podobno został wznowiony sygnał aktywacyjny, dekoder miał sie aktywować do wieczora. Niestety do tej pory nic sie nie zmieniło (cały czas jest właczony i podłączony do instalacji, poziom sygnalu 100/98). Przed chwila dzwoniłam na infolinie i dowiedziałam się, że nic sie nie da zrobić i nie wiedzą jak długo to potrwa. Czy to normalne żeby dekoder tak dlugo pobierał liste kanałow? CZy można cos poradzić żeby to przyspieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...