Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da się, ale potrzebujesz podłączyć drugi TV przy użyciu scarta lub modulatora TV. No i nboxa musisz przełączyć w SD więc stracisz HD. Gdyby obydwa TV były HD to można uzyć do tego nsplittera.

I da się z tym na dwóch TV różne kanały oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was się spytam o możilwość podpięcia neta do tego małego dekodera n-ki ten iti-2850st, wziąlelm go w tym tygodniu z umową i teraz się z nim bawie. Mam router w domu do którego podłączony jest net- kablówka. Komputer jest podłączony kablem i nie musiałem w nim nic ustawiac(chodzi na domyślnych), a jak podepne kabel do n-boxa to wyskoczy że wykryto połączenie z internetem, daje na domyślne, wyskoczy że wszystko ok i czy zapisać ustawienia, zapisuje i chce wwejśc w ten nportal lub n radio i lipa - sprawdz połączenie z netem... Wiecie co może być nie tak? W routerze nie mam włączonego skanowania maca, ip ani nic inego oprócz wpa2 pod wifi- czyli standard. A i jeszcze jedno pytanie jak podpiąłem dekoder pod antene to miałem siła 75 sygnał zaledwie 8 (nie 80) i kanały BBC HD i BBC Knowledge HD o dziwo chodziły, teraz jak poprawiłem antenę i jest siła 80 sygnał 40 nie chodzą te kanały(komunikat brak sygnału) Trochę to dla mnie dziwne że na słabszym sygnale lepiej ściąga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD

Mam pytanie. Czy jest możliwość oglądanie filmów z orginalnym dźwiękiem DD 5.1 iz polskimi napisami? Z polskim lektorem nie ma 5.1, a jak zrobię angileskii 5.1 to nie ma polskich napisów. Czy jest tak cały czas, czy może zaley to od filmu? To samo jest na Nfilm HD. Jedynie na MGM HD wczoraj był dźwięk DD 5.1 angielski i polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja was się spytam o możilwość podpięcia neta do tego małego dekodera n-ki ten iti-2850st (...). Komputer jest podłączony kablem i nie musiałem w nim nic ustawiac(chodzi na domyślnych)

Sprawdź w statystykach/logach routera, czy nBox*) się załogował do sieci lokalnej. To samo sprawdź w ustawieniach nBox'a. Powinieneś zobaczyć przydzielony adres IP, DNSy, itp. Jeśli coś będzie nie tak - to DHCP w routerze nie daje wszystkich niezbędnych danych,aby routing został zestawiony. Może w komputrze część ustawień protokołu IP dla karty sieciowej masz zrobione ręcznie?

 

A i jeszcze jedno pytanie jak podpiąłem dekoder pod antene to miałem siła 75 sygnał zaledwie 8 (nie 80) i kanały BBC HD i BBC Knowledge HD o dziwo chodziły, teraz jak poprawiłem antenę i jest siła 80 sygnał 40 nie chodzą te kanały(komunikat brak sygnału) Trochę to dla mnie dziwne że na słabszym sygnale lepiej ściąga...

 

Po prostu - odbierasz programy z różnych transponderów. Ustaw porządnie antenę - najpierw w poziomie na pozycję orbitalną satelity, potem ustaw elewację (nachylenie) anteny i ewentualnie skoryguj ustawienie konwertera przez lekki obrót w którąś ze stron. Jak nie masz wprawy i/lub miernika - to przyjrzyj się na ustawienie anen najbliższych sąsiadaów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że odsetki dostaje nka, a nie Ty... no i jak jutro będzie koniec świata to kasa przepadnie ;-)

 

PS. Nigdy nikomu niczego nie opłacałem na zapas.

 

 

Powiem ci że jak jutro by był koniec świata to mnie szczerze mało by obchodziła ta nadpłata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...