Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurier wysyła do nki informacje o podpisaniu umowy i już w tym momencie nbox może być teoretycznie aktywny. Aktywacja w APS również trwa ok.2h. Okres umowy liczy się najwcześniej od dnia jej podpisania bo i inaczej być z punktu widzenia prawa nie może.

A weryfikacja danych abonenta... w moim wypadku ja zamawiałem, a żona kurierowu podpisała umowę więc się da to co teoretycznie mieć miejsca nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Turbo dekoder dotarł około 14.00 a 20.00 kanały działały.

Niestety, nie wszystkie. Wina ustawień anteny. Na C+ wystarczyło.

A do N-ki musiałem ustawić dokładniej.

 

Podpisałem osobiście. Ale kurier nie sprawdzał dowodu.

Wystarczyło, że zapłaciłem. To była weryfikacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wygląda na to, że n zmieniła sposób dystrybucji umów/sprzętu. Znaczy się, że umowa jest aktywna od momentu realizacji zamówienia i centrala n jest powiadamiana drogą elektroniczną o odbiorze przesyłki. Dlatego aktywacja nBox'a jest mozliwa tak szybko.

 

Trochę OT - która firma doręcza: DHL czy UPS, bo one są najbardziej zaawansowane w bezprzewodową komunikację kurierów z centralą/oddziałami.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Turbo dekoder dotarł około 14.00 a 20.00 kanały działały.

Niestety, nie wszystkie. Wina ustawień anteny. Na C+ wystarczyło.

A do N-ki musiałem ustawić dokładniej.

 

A jaki miałeś sygnał (tak z ciekawości)?

 

Wygląda na to, że n zmieniła sposób dystrybucji umów/sprzętu. Znaczy się, że umowa jest aktywna od momentu realizacji zamówienia i centrala n jest powiadamiana drogą elektroniczną o odbiorze przesyłki. Dlatego aktywacja nBox'a jest mozliwa tak szybko.

 

Hmm... ja dostałem paczkę ok 12, o 14 podłączyłem... czekałem ok 4h na ekranie aktywacyjnym aż się wkurzyłem i zaczałem klikać po menu (żeby jakoś wejść do listy kanałów), przełączyłem w końcu na jakiś i o dziwo działało... albo się to zbiegło w czasie albo po prostu się coś przywiesiło (;

 

Trochę OT - która firma doręcza: DHL czy UPS, bo one są najbardziej zaawansowane w bezprzewodową komunikację kurierów z centralą/oddziałami.

 

Mnie miała dostarczyć UPS (nawet dostałem numer przewozowy), finalnie do domu przyjechał Opek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie widze odpowiedzi wiec mam pytania:

1. Czy obecnie nie mam mozliwosci wyboru pakietow tematycznych poza promocja ktora kaze mi kupic wszystko za 55zl? Interesuje mnie z 3 z 6 ktore maja, bez sportu, bajek i style/moda/muzyka.

2. Oplaca sie kupic zestaw satelitarny od N? Za 90zl to chyba nie duzo, na allegro ceny podobne chyba ze zle patrzylem - ktos ma propozycje na cos lepszego/tanszego?

3. Czym sie rozni turbodekoder od dekodera HD - z tego co widze tylko wiekszy dysk, czy cos jeszcze?

4. Ten nowy dekoder HD za 0zl ma mozliwosc nagrywania na zewn. HDD - mozna nagrane materialy odtworzyc na komputerze czy to jest w jakis sposob zaszyfrowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wiem gdzie znalazłeś ofertę za 55 zł.Obecnie obowiązującą promocja to 48 zł za wszystkie pakiety.

3.Na youtubie są filmiki z prezentacją softu turbodekodera.

4.Nagrań nagranych na zewnętrzny dysk nie odtworzysz na komputerze.Nie ma sposobu na obejście zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy obecnie nie mam mozliwosci wyboru pakietow tematycznych poza promocja ktora kaze mi kupic wszystko za 55zl? Interesuje mnie z 3 z 6 ktore maja, bez sportu, bajek i style/moda/muzyka.

 

Możesz zamówić nkę bez promocji, ale za diabła to się nie opłaca. Aktywacja kilkaset zł + po 16 zł od każdego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy obecnie nie mam mozliwosci wyboru pakietow tematycznych poza promocja ktora kaze mi kupic wszystko za 55zl? Interesuje mnie z 3 z 6 ktore maja, bez sportu, bajek i style/moda/muzyka.

Jak najbardziej można, tyle że jest to kompletnie nie opłacalne.

Jak wybierzesz sobie pakiety IiR (obowiązkowy), HF i KNŚ to za te trzy pakiety będziesz bulił tyle ile w promocji za wszystkie pakiety tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wiem gdzie znalazłeś ofertę za 55 zł.Obecnie obowiązującą promocja to 48 zł za wszystkie pakiety.

 

przy wyborze dekodera z nagrywarka jest 54. 48 tylko z tym nowym co nagrywa na zewn. hdd.

 

No to jest 54 a nie 55 ;)

Nie warto się w to pakować bo masz umowę na 24 miesiące a nie na 13.Dodatkowo trzeba zapłacić za aktywację 99 zł plus za ewentualny turen DVB-T kolejne 99zł.Za te pieniądze kupisz spokojnie zewnętrzny dysk.No chyba za zależy Ci na dwóch tunerach i VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dysk podpięły działa. Ogólnie to jestem użytkownikiem N od niespełna 2 godzin :jupi: . Aktywacja wstępna była praktycznie od razu teraz czekam na pełną aktywacje bo lista programów jest uboga delikatnie mówiąc :( . Dysk już wypróbowałem wszystko jest OK tylko będzie mi brakowało możliwości nagrywania jednego programu a oglądania drugiego. Z tego co wiem jest to możliwe jeśli kanały są z tego samego transpondera tylko że nie wiem jakie kanały nadają z poszczególnych transp. Jeszcze podepnę, do sieci tylko nie mam kabli teraz. Próbuje się też przyzwyczaić do pilota i jego funkcji bo jest różnica jest miedzy pilotem od samsunga hd ( 3 lata z CP :D ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ ale chciałbym mieć jeszcze N'ke... I tu mam pytanie. Zostały do końca promocji "czas na zmianę" 4 dni. Czy podpisując umowę na tą promocję będę płacił 48zł przez 13 miesięcy umowy? Nie ma jakiś kosztów ukrytych w tej promocji? Rozumiem również że dekoder dostaje się za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...