Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci zaraz monter. Sam możesz pokręcić anteną (w finale konwerterem) - po co Ci monter? Tylko jak już będziesz miał jakość > 0 to dalej reguluj, ale już bardzo delikatnie.

Na tunerze SD też miałem dobrze dopóki nki nie podłączyłem. Jakość 30% dostałem która do aktywacji nawet nie wystarczyła, ale po 10 min. regulacji miałem jakość 60%, a po 2h regulacji mam jakość 80-90% na antenie 64 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie dotyczy sie kabla hdmi.czy jak podpisze umowe z N ,dostane ten kabel wraz z tunerem ,czy tez bede musial go kupic w asn ,czy tez lepiej kupic ten kabel w jakims komputerowym i zeby byl w miare gruby ze jest wtedy dobry odbior (tak slyszalem).prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie może głupie pytanie bo ja już zgłupiałem. Jak się zalowgować do ICA. Numer klienta to przypuszczam jest nr abonenta z umowy. A hasło do tego literowe to też to z umowy. Bo chce się zalogować 1 raz i pisze błędne hasło ?? a nie chce zablokować dostępu sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam umowe z N od konca Stycznia i do dnia dzisiejszego nie moge sie zalogowac do ICA. ;)

A i jeszcze jedno, pierwszy rachunek dostaje listownie czy na dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem , wczoraj aktywowalem dekoder (zwykly nbox) i wszystko bylo elegancko , mialem wszystkie kanaly na niektorych nie bylo sygnalu ,ale nie o to chodzi ... Po jakims czasie dokonalem aktualizacji oprogramowania do dekodera i teraz mam problem bo pobiera mi liste ale brakuje na niej wielu kanalow np (hbo , cinemaxy , comedy central ... ) jak przelaczam kanaly to na 55 mam nshow 3d a pozniej wskakuje 131 tv 5 monde :/ probowalem juz przywracac ustawienia domyslne i odlaczac zasilanie , ale dalej to samo ...

 

Co robic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpisywałem chyba we wrześniu ofertę z N za chyba 54 zł miesięcznie, to czy rzeczywiście jakąś opcję muszę po pół roku wyłączyć, czy nic takiego nie ma?

 

zależy co Ci włączyli: samych pakietów odłączać nie musisz (wręcz nie powinieneś), mogleś dostać nfilm na pół roku za darmo, a później cennikowo opłaty (+ 20zł do rachunku) albo HBO na kilka miesięcy. doczytaj co tam masz w umowie napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...