Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konwerter raczej będzie wystarczający.Antena to kawałek blachy stąd warto spróbować wymienić na np. taką http://www.dipol.com.pl/antena_satelita ... A96045.htm

Jeśli zdecydujesz się na N to sprawdź po zainstalowaniu sygnał na kanale AXN w menu nbox diagnostyka, to najsłabszy transponder z oferty N.

Jeśli na nim będzie jakość w granicach 80% to spokojnie możesz pozostawić antenę po C+ w przeciwnym wypadku radzę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym VOD???

 

Od 4-5 dni mam uruchomiony n recorder ale na liście VOD mam tylko nseriale (z "kluczykiem" czyli z możliwością zamówienia).

Nie ma na liście Picturebox, który mam przez miesiąc w promocji oraz premier VOD do wyboru.

Czy powinienem to zgłosić, zamówić przez www na stronie abonenta czy poprostu czekać bo 4-5 dni to za krótko na ściągnięcie (narazie podpięty tylko jeden kabel antenowy)?

 

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jeden kabel to tylko ściąga się w trybie stand-by.

Musisz czekać. Ściąga ci się prawidłowo jak masz jeden kabel. Pełna oferta VOD powinna pojawić się u ciebie za 2, 3 tygodnie.

 

(to wszystko przez jeden kabel, na dwa kable VOD ściąga się max tydzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motyla noga

 

to co mam robić nie wchodzi mi strona N mam neta z orange freedom

na łączu tepsy

jeszce ze 2 dni temu miałem strone N a teraz nie wchodzi czy ktoś mi pomoże co prawda zamówiłem już N pzrez tel mini full ale czemu nie moge wejść

AJUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie zostałem abo N mam mini full

ale dekoder na razie nie jest Turbo czy to samo wskoczy?

próbowałem sie zalogować na dekoderze ale nie udało sie i tam nr umowy

a na ICA na kompie próbowałem sie zalogować to zaś pisało nr klienta chyba chodzi o nr abonenta w każdym razie wpisałem

i wyskoczyło konto zablokowane czy to jeszcze za wcześnie??

czy np Turbo jutro samo wskoczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kabelek nie jest problemem i soft wskoczy, kwestia tylko czasu i może mu to zająć trochę więcej (tak samo jak z VOD).

Witam własnie zostałem abo N mam mini full

ale dekoder na razie nie jest Turbo czy to samo wskoczy?

próbowałem sie zalogować na dekoderze ale nie udało sie i tam nr umowy

a na ICA na kompie próbowałem sie zalogować to zaś pisało nr klienta chyba chodzi o nr abonenta w każdym razie wpisałem

i wyskoczyło konto zablokowane czy to jeszcze za wcześnie??

czy np Turbo jutro samo wskoczy?

Soft Turbo powinien wskoczyć sam, ale może to trwać nawet i 24h. Co do konta w ICA to na umowie do góry masz dwa podobne numery: jeden umowy, drugi abo więc uważaj który wprowadzasz :) Jeżeli konto jest zablokowane, to może nie być odblokowane w systemie (ja tak miałem) i musi odblokować BOK. Najlepiej zadzwoń powiedz o koncie, poproś o odblokowanie i wspomnij o Turbo, to wyślą sygnał aktywacyjny i szybciej powinien wlecieć niż normalnie będziesz czekał :) BOK działa 24h więc możesz dzwonić nawet teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w zwiazku z picture box

czy to powinno być po wesciu do VOD mam mini full i chyba ma być miech gratis a w VOD mam tylko

premiery;nfilm HD:nseriale z czego za free to 2

a może picture box zaswieci po pierwszym

czy mam dzwonic do BOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, o co Ci chodzi, bo za bardzo nie rozumiem?

Przepraszam, że nie napisałem tego jaśniej, ale jakoś tak na szybko napisałem.

Mianowicie, oferta N-ki miała się "Standaryzować" od czerwca, coś w tym stylu było tutaj pisane, i chciałem zapytać jakie są Wasze przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze jak myślicie, czy jutro oferta zmieni się jakoś diametralnie ? Czy będzie dużo drożej, czy może na plus ?

Wszystko już dawno zostało wyjaśnione w liście do abonentów. To co miało się zmienić (nowe kanały) już się pojawiło w maju. Teraz tylko nastąpiła zmiana cen dla tych, którzy nie jadą na żadnej promocji. Wiele osób skorzystało z różnych promocji, więc ich zmiany nie dotyczą (przynajmniej na razie).

 

Tak swoją drogą. Od 1 czerwca w ramach promocji Hollywood dla abonentów miałem zyskać dostęp do HBO. Oczywiście na HBO mam brak dostępu gdyż pojawia się komunikat o tym iż dany kanał nie należy do wykupionego pakietu. Dodam że dodatkowe pakiety włączono mi już w maju, tylko na HBO miałem czekać do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... To dobrze :) Bo bałem się, że podrożeje, a chciałem skorzystać z obecnych promocji, a nie mogłem wcześniej bo dopiero od połowy czerwca będę miał gdzie antenę umieścić (prace na dachu bloku), a dodatkowo Pani w punkcie N-ki wczoraj mi zamieszała że będzie zmiana i nie wiadomo czy korzystna dla klienta, czy nie.

Więc dziękuję Wam za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą. Od 1 czerwca w ramach promocji Hollywood dla abonentów miałem zyskać dostęp do HBO. Oczywiście na HBO mam brak dostępu gdyż pojawia się komunikat o tym iż dany kanał nie należy do wykupionego pakietu. Dodam że dodatkowe pakiety włączono mi już w maju, tylko na HBO miałem czekać do czerwca.

Spokojnie włączą Ci ;)

Ewentualnie pooglądaj chwile TVN HD lub zadzwoń po odświeżenie uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie obyło się bez telefonu celem odświeżenia uprawnień. Kilka zł zaś poszło w kosmos.

 

No i od razu "miła" niespodzianka na HBO HD w postaci kilkunasto sekundowych zaników dźwięku. Temat jest też poruszany na forum N. Ciekawi mnie czy ten problem dotyczy tylko Nki czy też innych platform. W końcu wszystkie pobierają HBO HD z jednego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...