Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, zanim zdecydujesz sie przejsc do platformy n i zlapią ciebie na jedna z promocji, dobrze to przeanalizuj - jestem abo n od poczatku istnienia tej platformy i widze co sie dzieje - a jest zle!

 

N to juz nie to co kiedys. Obecnie ta plafoma chyli sie ku upadkowi.

W kazdej sferze dzialalnosci cos sie sypie. Praktycznie kazdy tydzien przynosi zle wiesci dla abonentow.

Najgorsze jest to, ze abonenci platformy n (elita PAY-TV w PL wg TVN/ITI) traktowani sa jak stado baranow / [beep]ow, ktorych mozna lupic bez opamietania jak w specjalnie przygotowanej dla abo n "darmowej" za 1,99zl/m-c i kiepskiej jakosciowo usludze TVN Player - wszyscy inni, ktorzy nie sa abonentami platformy N i maja dostep do tej uslugi nie placa i ogladaja w lepszej jakosci - kuriozum ale to fakt!

 

Czesto zmieniaja "reguly gry w jej trakcie", podaja pol-prawdy, manipuluja informacjami (np. reklamowanie TVP1HD czy BBC K HD jako kanaly HD co jest oczywista nierawdą), abonent nie moze byc pewny stabilnosci, przyszlosci oferty i jakosci - znikajace z dnia na dzien uslugi / kanaly - tak bylo ostatio z kanalami "premium" nFilmHD, ktore wg zapewnien n mialy byc rewelacyjnymi kanalami filmowymi z najnowszymi filmami. Wielu abonentow zostalo oszukanych - kanaly nFilm zlikwidowano, a w ich miejsce powstaly cztery kiepskie nPremium z tym, ze abonenci nFilm w zamian otrzymali tylko dostep do nPremium3 i 4 gdzie leca stare popluczyny w tym wprowadzone ostatnio seriale z TVNu, ktore wczesniej przelecialy przez "wszystkie" stacje z grupy TVN!

 

To co tu opisalem tylko wycinek z wiekszej ilosci negatywow - poszukaj wiecej informacji w sieci!

 

Obecnie platforma n to chaos i marazm! Pewnie zwiazany z gigantyczymi problemami finansowymi, nieudolnym zarzadzaniem, uciekajaca wykwalifikowana kadra, kiepska ofeta na wylacznosc oraz planowanym polaczeniem ofert n + C+!

 

Dlatego sugruje przemyslenie sensu dolaczenia do grona abonentow n bo na dzien dzisiejszy zaczyna to tak wygladac, ze ten kto jest w n ten jest [beep]em!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem obecnie abonentem CP, ale niedługo wypowiadam im umowę i zamierzam przejść do n-ki. Tak trochę wahałem się między cyfrą + a n-ką, ta pierwsza ma lepszą piłkę ale ta druga wygląda korzystniej pod względem stosunku ilości i jakości kanałów do ceny. Wytrawni abonenci n-ki pewnie będą się nieco bardziej orientować, stąd moje pytanie: czego można się spodziewać po połączeniu cyfry + z n-ką, jeśli chodzi o ofertę programową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Odpowiedz jest prosta - kanaly n beda w dekoderach C+, z kolei, kanaly C+ beda w dekoderach n.

Ceny na pewno nie beda niskie, ale trzeba byc dobrej mysli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego można się spodziewać po połączeniu cyfry + z n-ką, jeśli chodzi o ofertę programową?

troche kanałów z tego ,troche z tamtego,marnego sprzętu,ceny jak z kosmosu bo przecież to francuzy przejmują,a oni są najdrosi na rynku i naj głupsi bo myślą że po zjadali wszystkie rozumy taką prowadzą politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta - kanaly n beda w dekoderach C+, z kolei, kanaly C+ beda w dekoderach n.

Ceny na pewno nie beda niskie, ale trzeba byc dobrej mysli. :D

 

ostatnio wróciłem do nkI po krótkim czasie nieobecności i stwierdzam że oferta dla mnie jest idealna (abonament 59zł z dekoderem za 0zł). Czy będą gorsze kanały - chyba nie. Na pewno nie. Raczej zmiana będzie korzystna, ale odczujemy to w dłuższej perspektywie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku przyszłego miesiąca przymierzam się przesiąść na Nke z CP.

 

Martwi mnie tylko kwestia późniejszej fuzji.

Czy narzucą mi większy abonament i będę zmuszony płacić czy będę mógł zrezygnować bez żadnych konsekwencji w razie nie odpowiadających mi warunków.

Ostatnio też Nka mało dodaje nowych kanałów, od dłuższego czasu przestałą "dbać o klienta"

Co sądzicie o tym wszystkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy narzucą mi większy abonament i będę zmuszony płacić czy będę mógł zrezygnować bez żadnych konsekwencji w razie nie odpowiadających mi warunków.

Jeśli zmienią warunki umowy promocyjnej, którą podpiszesz to naturalne że będziesz mógł zrezygnować. Sam niedawno przedłużyłem umowę na 18 miesięcy i czekam co będzie. Albo zostanę przy tym co mam i przy tej cenie co mam, albo wypowiadam umowę.

 

 

Ostatnio też Nka mało dodaje nowych kanałów, od dłuższego czasu przestałą "dbać o klienta"

Co sądzicie o tym wszystkim ?

A to fakt że ostatnio nic nowego nie dodają, a nawet mają problem żeby zaktualizować listę kanałów FTA, zmienić nazwę VH1 czy dodać wss na Discovery co już jest kpiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł świetnie to ująłeś :)

 

Jeszcze tylko spytam czym się różni umowa zawarta przez telefon/internet od tej zawartej w punkcie obsługi?

Czy są to duże korzyści czy nie opłaca się i lepiej od reki załatwić to w punkcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie informacje.

Chciałem jeszcze tylko spytać o ligę mistrzów oraz ligę europejską.

Czy teraz po włączeniu kanałów nPremium wybrane(ciekawsze) spotkania lm i le będą na tych własnie kanałach premium ?

Czy wystarczy że wykupię np pakiet świat hd w którym jest nsport i na czas meczy będę miał dostęp do kanału na którym leci równolegle inny mecz?

Wiadomo coś czy Nka przymierza się do kupna praw do transmisji sportowych czy nadal bedzie wiało nudą na nsport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tą ligą mistrzów jak jest?

wiadomo coś czy wystarczy posiadać wykupiony pakiet z nsport czy trzeba już mieć pakiet npremium ?

 

Jeszcze chciałem spytać o tą umowę.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że lepiej jest podpisać umowę na początku miesiąca ponieważ pierwszy miesiąc jest darmowy? prawda ?

Jeszcze jedno pytanko, czy przy podpisywaniu umowy wymagany jest jakiś dokument potwierdzający moje zatrudnienie?

Niestety nie mam stałego zatrudnienia i nie wiem czy będę musiał fatygować kogoś z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem początkowego zdania, ale spoko. Ale to chyba nie jest akurat domena tego, że umowa została podpisana na odległość, ale, że akurat jest taki zapis, czy np w APSie jak się podpiszę umowę to ma się 3miesięczny okres wypowiedzenia? No nie bądźmy śmieszni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...