Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też myślałem, że przegapiłem rachunek, który zawsze kolo 20tego przychodzi na dekoder, wchodzę menu płatności, a tu nadal wisi stary rachunek. Zapłacę dla świętego spokoju wcześniej bez rachunku i tak każdy abonent ma indywidualne konto, bo często zapominam o zapłaceniu Nki przez dość nietypowy termin wystawienia faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja zawsze płacę 1 każdego miesiąca. Potem przychodzi info na dekoder, wystawiono dokument sprzedaży: 0,00 zł, do zapłaty 0,00 zł. Aż miło widzieć to na tv w działem płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

 

Jeżeli aktywuję ofertę Świat HD (bez umowy) z dekoderem 5800SX 31 grudnia czy dostanę jeszcze HBO i Npremium?

Tak, jak aktywujesz jeszcze w tym roku to dostaniesz HBO na 3 miesiące.

Ja mam pytanie z innej beczki, czy nVOD net jest dostępny tylko z Turbo dekodera czy ze zwykłego recordera 250 gb także jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Interesuje mnie kwestia dekoderów w "n", odnosząc się do nowej oferty z własnym dekoderem.

Czy po 3 miesiącach, kiedy to mi się kończy oferta darmowa Światu HD, mogę wyrzucić kartę "n" i wstawić n na kartę lub TNK HD (czy to będzie działać :? ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest darmowa bo trzeba zapłacić 1,99 za dostęp do nVOD :D

Oglądam i oglądam, chyba warto :P póki nie ma innej opłaty ;P

pakiet demo za free a tam kilka filmów więc można przypuszczać że jest za darmo. U mnie aktywowane. :)

 

 

To jest niska cena, więc chyba warto za coś nowego zapłacić 2 zeta. A próbowaliście odpalić nGo na swoich urządzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nGo jest tak naprawdę w wersji beta. To co najważniejsze, czyli odtwarzanie nagrań i streamowanie programów z dekodera nie działa. Natomiast sam streaming programów przez Internet działa i to całkiem nieźle. Pytanie, ile sobie za to policzą od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na którym kanale włączacie nBoxa jeśli po dłuższym (kilkanaście godzin) odłączeniu od zasilania nie widać niektórych programów? MGM HD czy TVP HD? Żeby zaktualizował listę.

 

Wczoraj gdy podłączyłem boxa to najpierw nie świeciły niektóre kanały np. Sportklub, Universal Channel, AXNy, po kilku godzinach już normalnie działały. W nocy odłączam prąd od dekodera bo mnie wkurza jak mi dysk buczy i dziś włączam to znowu tych kanałów nie ma i co ciekawe niektóre kanały przycinają np. nPremium to co jakiś czas stopklatka. Przecież w jedną noc się nie obluzowała antena, jak to sprawdzić albo jak ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...