Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N-ka sprytnie szybko wycofała się z TV za 1zł* - myślę że to efekt tego że CYFRA+ oferuje TV w cenie 1zł* im to widocznie nie schodzi. Stąd lepiej zrobić przedsprzedaż.

Ogólnie dużo ludzi dzwoni z zapytaniami o ten nowy MonserBox, z czego na 100 telefonów średnio usługę chce zamówić 30-40 osób, inni czekają czy coś się jeszcze pojawi w okolicach 15 grudnia. Póki co włodarze o niczym nie poinformowali, zapewne jak się coś pojawi, to kilka dni przed promocją - tak aby telemarketerzy zapoznali się z nową promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak myślicie czy obecna promocja N jest ostatnią przed świętami? Czy lepiej poczekać na promocję przed świętami?

Może cos jeszcze wprowadza, ale nie wiem czy oplaca ci się czekac, bo zawsze będziesz kilka dni czekal na przesylke, a przed swietami to wiemy, ze to może być roznie. Ja bym kupil teraz jak oferta by mnie interesowala. Z reguły promocje się nie powtarzaja wiec nie ma chyba sensu czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd ja zamówiłem tego Monserboxa - bo z Cyfrą się rozstaje 30 listopada, a N-ke będę miał 6 lub 7 grudnia. A i tak mam kablówkę więc nie mam się tak źle.

Zaoferowali mi lepsze warunki niż Cyfra+ była w stanie mi zaoferować po tym jak z nimi byłem kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mających n czy soft turbo jest platyny dodatkowy w swiat hd + multiroom standard HD? czy obowiązkowy? zastanawiam sie nad tym pakietem.

Jak byk pisze na stronie przy zamawianiu

Multiroom Standard HD

opłata miesięczna 10zł*

Turbodekoder HD

 

Czyi nie musisz żadnego softu dokupywać bo do MR dają Turbiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy podpisując umowę z N-ką i wybierając Turbodekoder z 500gb dyskiem, otrzymam nowy tuner, czy używany???

Wiadomo, że dadzą Ci nowy dekoder, co to za pytanie. Dlaczego mieliby dać używany, nie rozumiem.

 

Dlatego, że dekodery ze zwrotów od klientów są wprowadzane do powtórnego obiegu. Myślisz, że n-ka ( a także pozostałe platformy) utylizuje używane (czasem tylko kilkanaście, kilkadziesiąt dni) dekodery? Masz nową obudowę ale używane wnętrze. Nie sprawdzisz czy dekoder jest nowy bez jego rozebrania, a tego nie wolno Ci zrobić.

 

 

wizjaplus, ciekawe na jakiej podstawie stwierdzisz, że zawierając nową umowę dostajesz nowy, nieużywany dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonka, wizjaplus, nie opowiadajcie bzdur.

Na 100% stare dekodery wracają do obiegu po regeneracji, dokładnie tak jak opisał blue_voyager. Sam osobiście jeden dostałem używany, choć był błyszczący i pięknie zapakowany. Poznałem to między innymi po sporej ilości kurzu wewnątrz gniazda ethernetowego. Inną rzeczą wyróżniającą nowe dekodery jest intensywny zapach nowej elektroniki, który jest wyczuwalny nawet przez około miesiąc. Stare prawie w ogóle nie "pachną".

Miałem 3 recordery - 2 nowe i 1 używany (wyglądający jak nowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...