Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę przejść z Cyfry do N-ki i pytanie z regulaminu wynika że jeżeli podpiszę umowę 2 dnia miesiąca to ten miesiąc za darmo a kolejne 13 m-cy w cenie pakietu minifull 78 zł?

A jeżeli wezmę full za 99 zł to Picturebox n serial i nfilm vod hd są w tej cenie przez 13 m-cy?

Zdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam luźne pytanie nie wiedziałem gdzie je zadać wiem że to forum czytaja ludzie zwiazani z tworzeniem oprogramowania

na nasze urządzenia

czy przycisku resolution nie można by zdefiniować w nastepnym oprogramowaniu np pod gwiazdką(na pilocie) itp fajnie jak by nie trzeba było wstawać

i chyba cała rzesza forumowiczów była by za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam luźne pytanie nie wiedziałem gdzie je zadać wiem że to forum czytaja ludzie zwiazani z tworzeniem oprogramowania

na nasze urządzenia

 

Nawet jak czytają to wykonują soft na zlecenie i z opcjami narzuconymi przez nkę.

 

czy przycisku resolution nie można by zdefiniować w nastepnym oprogramowaniu np pod gwiazdką

 

Nie wiem jak teraz, ale za rządów M.Sojki było oficjalnie powiedziane, że nie będzie RES na pilocie... bo nie. Zobaczymy co nam na wrzesień przygotują pod względem zmian w sofcie.

 

@Valdek - zobacz http://telewizjanakarte.pl - mozna kupic w sklepie bez podpisywania jakiejkolwiek umowy, ale trzeba doladowywac (prepaid).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto podłaczać dekoder do internetu? W moim przypadku podłaczenie nboxa z routerem wiąże się z koniecznością pociagnięcia skrętki przez cały dom, w sumie ze 30 metrów, i w związku z tym zastanawiam się, czy warto to robić. Jak często korzystacie z tych usług interaktywnych, czy faktycznie są one przydatne, czy to tylko "zbędny bajer"? Podobno kiedyś mozna było ogladać filmiki z youtube, ale teraz juz nie ma takiej funkcji, czy jest szansa, ze kiedyś powróci do boxów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam wymagane 60% jakości (dochodzi do 72% przy antenie 60, a siła wynosi ponad 90%), to czemu nie odbierają mi takie kanały jak BBC HD, Movies 24, paczka AXN, Discovery World i Science oraz Disney XD? W czym tkwi problem? Dodam że antena ustawiana przez profesjonalnego montera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto podłaczać dekoder do internetu? W moim przypadku podłaczenie nboxa z routerem wiąże się z koniecznością pociagnięcia skrętki przez cały dom, w sumie ze 30 metrów, i w związku z tym zastanawiam się, czy warto to robić. Jak często korzystacie z tych usług interaktywnych, czy faktycznie są one przydatne, czy to tylko "zbędny bajer"? Podobno kiedyś mozna było ogladać filmiki z youtube, ale teraz juz nie ma takiej funkcji, czy jest szansa, ze kiedyś powróci do boxów?

Dla mnie warto. Możesz programować nagranie przez internet co jest super funkcją, gdy np. nie ma Cię w domu, masz dostęp do portali, możesz słuchać nRadia etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w końcu ma twardy w n boxie i turbo

Jakiś czas temu pisałem że nie podoba mi sie że w turbo rec pisze tylko w procentach

ile zostało miejsca na twardym

Wiekszość osób zjechała mnie po co mi inne dane wystarczą procenty

 

Tylko mam do wszystkich takie pytanie że nieby jak tu jest 250 Gb a w turbo

nagle niby 500

To proszę mi odpowiedzieć dlaczego ten sam film nagrany u mojego kuzyna i u mnie oczywiście w HD

zajmuje w turbo jak i nie turbo po 2% dysku

 

Coś mi tu nie pasi i to chyba jakaś ściema tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w końcu ma twardy w n boxie i turbo

Jakiś czas temu pisałem że nie podoba mi sie że w turbo rec pisze tylko w procentach

ile zostało miejsca na twardym

Wiekszość osób zjechała mnie po co mi inne dane wystarczą procenty

 

Tylko mam do wszystkich takie pytanie że nieby jak tu jest 250 Gb a w turbo

nagle niby 500

To proszę mi odpowiedzieć dlaczego ten sam film nagrany u mojego kuzyna i u mnie oczywiście w HD

zajmuje w turbo jak i nie turbo po 2% dysku

 

Coś mi tu nie pasi i to chyba jakaś ściema tylko

No przecież wiadomo, że na każdym dysku film danej długości będzie tyle samo procentów zajmował. Większy dysk pozwala na to, że możesz więcej nagrań przechowywać na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78 W sumie to podałeś przykład na to, że 2% na dysku 250 GB i 2% na dysku 500 GB, to powinna być różna wielkość pliku. A tu o to chodzi, że ten sam film nagrany w jakości HD na dysku 250 GB zajmuje 2% i na dysku 500 GB też 2% mimo, że wielkość pliku jest ta sama - wkońcu film nagrany jest w tej samej jakości, co nie powinno wpływać na różnicę w wielkości pliku na dysku (wielkość dysku raczej nie wpływa na to, że film będzie nagrany w jeszcze lepszej jakości HD na dysku 500 GB, a na dysku 250 GB w trochę gorszym HD :roll:) - i ta sama wielkość nagranego pliku na dysku powinna być zaakcentowana przez dysk 250 GB jako 2% zajętości dysku, a przez dysk 500 GB jako 1% zajętości dysku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to więc panowie... mała lekcja informatyki... :brawo:

 

250 GiB = 256.000 MiB, 2% z 256.000 = 5,120 MiB

500 GiB = 512.000 MiB, 2% z 512.000 = 10,240 MiB

 

Więc proszę was... nie patrzcie na to ile zajmuje materiał na dysku... bo wszedzie OBJĘTOŚCIOWO będzie zajmował tyle samo... ale PROCENTOWO już na 100% inaczej... a to że dekoder ma z tym problemy (obliczanie objętości w procentach) to juz inna bajka... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem za tym że powinno pisać ile mega zostało

nowy dekoder zero filmów 500giga wolnego i spada w miare nagrywania

A nie ściemy w reklamach i wielkie napisy na folderach

a tu 100 zł różnicy jak w moim przypadku (mini full) a nawt nie ma You tube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...