Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Chyba" dziala modyfikacja pakietu, ale zawiera male bledy. Pisze "chyba" bo klikniecie w baner ZMIANA AKTUALNIE POSIADANEJ OFERTY powoduje otwarcie sie dodatkowego okna przegladarki i pojawia nam sie znana postać zwierzaka i info o naszym aktualnym pakiecie oraz: "Oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie". Tam mozemy dobrac pojedyncze opcje, przy czym łączna cena podawana jest bez rabatów i tak pakiet ktory sie posiada (w moim przypadku za 65zł) pokazuje goły za 107 a Multiroom który mam za 10zl pokazuje ze bedzie za 15zł. Wiec dopoki nie bedzie to przetestowane na zywym organizmie to strach klikac ZAMAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest już dłuższy czas,ale szykują jakąś zakładkę do modyfikacji pakietów.Nawet już się pojawiła,tylko nie można jej otworzyć.

 

mozna otworzyc, tylko poprostu masz "zablokowane wyskakujace okienka na tej stronie" odblokuj je i wszystko bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam?: można klikać bez obaw ZAMAWIAM na dobieranie dodatkowych opcji?? W przypadku posiadania przeze mnie pakietu Kompakt+HD, chciałbym dobrać paczke HD za 11. Płaciłbym wiec za wszystko 79. Podczas gdy w podsumowaniu tejże modyfikacji wychodzi ponad 90:/. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też nie działa modyfikacja pakietu?? Moge tylko wybierac oferty specjalne inaczej pisze mi:

 

Przepraszamy, zmiana aktualnie posiadanej oferty nie jest chwilowo możliwa. Prosimy spróbuj ponownie później.

Zapoznaj się z ofertami przygotowanymi specjalnie dla naszych Klientów.

 

Chciałem zamówić Canal+ HD i Optimum HD ale nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa dajesz Moja Oferta > Zmiana Oferty > Potem klikasz Zmiana aktualnie posiadanej oferty i pokazuje Ci się nowe okno w którym dokonujesz modyfikacji. Pamiętaj, musisz mieć odblokowane pokazywanie wyskakujących okien w przeglądarce :).

Mnie natomiast martwi to iż gdy zaznaczę do mojego pakietu opcję HD Optimum to pisze cena 111zł za C+Optimum + HD Optimum ( czyli standard). A powinienem płacić za sam C+Optimum + HD Optimum 68zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś włączyłem HD Optimum, Cena za pakiet C+Optimum HD 65 zł, 20 multiroom, 11 HD Optimum= 96 zł, a w ICA pokazuje 138zł. Zapytałem mailem konsultanta jak to jest z tymi cenami odpisał szybko, że jak do tej pory, a w ICA jeszcze jest błąd i mnie przeprosił. Oczywiście pakiet HD Optimum włączył za 11 zł a cena tak jak powinna być czyli 96 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówie telefonicznie to tez będę miał miesiąc niepełny za 0zł i płatny kolejny?? Czy już nie??

 

Nadal nie mam tej opcji w żadnej przeglądarce w ICA, co jedynie jak klikne na Zmiana Posiadanej oferty to kieruje mnie na strone z tym zwierzakiem gdzie moge wybrac canal+ kompat i optimum a do optimum HD pakiety dodatkowe, wygląda to tak jak przy zamawianiu nowej umowy i nie wiem oco chodzi boje sie aby nie wpaśc w większe koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...