Skocz do zawartości

nBox a technologia Unicable


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie (albo i nie :P ) istnieje pewna dość świeża technologia, tzw. Unicable. Pozwala ona na obsłużenie czterech odbiorników zupełnie niezależnie za pomocą jednego kabla. Szalenie wygodne jeśli:

 

a) ktoś nie posiada możliwości przeciągnięcia większej ilości przewodów od anteny do pomieszczenia/pomieszczeń

B) ktoś nie lubi, gdy po mieszkaniu plątają się kable.

 

Kolejne odbiorniki przyłącza się szeregowo, lub za pomocą odpowiednich rozdzielaczy Unicable.

 

Jaki związek ma to co piszę z nBoxem? A no właśnie żaden, bo nBox tej technologii nie obsługuje (radzą sobie z nią Inverto, czy Humax iCord HD). Jednak dostaliśmy cynk, że sztab n zajmie się tym w drugiej połowie br. Jako, że jesteśmy bardzo pamiętliwi, to co pewien okres będziemy przypominać przedstawicielom n o tej obietnicy :D

 

Przy okazji temat na forum - jakie jest wasze zdanie - Unicable w nBoxach przydatne, czy też nie koniecznie? Czy ta technologia wg. Was ma szansę na szerszą popularność, czy też raczej odejdzie stopniowo w zapomnienie? Konwertery Unicable stale tanieją, są też dostępne konwertery Unicable Legacy mające oprócz wyjścia Unicable (do 4 odbiorników) jeszcze drugie wyjście standardowe dla tunerów, które wsparcia tej technologii nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak n wprowadzi i będzie aktywnie promować wśród przyszłych amatorów recordera takie konwertery to jak najbardziej ma sens. Sam mam Octo, ale przecież nie miałem wyboru gdy brałem recordera, kiedy robiłem remont to już recordera miałem i kable położyłem pod regipsami w odpowiedniej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Myślisz, że przeciętny abonent kieruje się tym przy zakupie platformy cyfrowej? Dla zwykłego człowieka najważniejsza jest zawartość programowa i cena. Słupki sprzedaży pójdą im w górę, jakby dodali np. paczkę MTV, a z możliwości tworzenia list kanałów to będą się cieszyć bardziej obeznani... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...