Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 15.06-21.06

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Wtorek, 16.06:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Aalesunds FK - Molde FK
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Sarpsborg FK - Valerenga Fotball

 

Środa, 17.06:

 

17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: IK Start - Stromsgodset
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: FK Haugesund - SK Brann

 

Sobota, 20.06:

 

14:00 E2 TENIS: Adria Tour w Zadarze - 1. dzień (do 19:00)
17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 3. dzień (do 19:30)
19:30 E2 TENIS: Adria Tour w Zadarze - 1. dzień (do 00:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: Molde FK - Rosenborg BK

 

Niedziela, 21.06:

 

14:00 E2 TENIS: Adria Tour w Zadarze - 2. dzień (do 19:00)
17:15 E1 TENIS: Ultimate Tennis Showdown - 4. dzień (do 19:30)
20:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga norweska - mecz: SK Brann - Viking FK

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
20:40 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 16.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
14:30 PS   WYŚCIGI KONNE: Royal Ascot - 1. dzień (do 18:00)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole

 

Środa, 17.06:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga superkogucia: Joshua Greer Jr - Mike Plania

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
14:30 PS   WYŚCIGI KONNE: Royal Ascot - 2. dzień (do 18:00)

15:30 PSN PIŁKA NOŻNA: Konferencja UEFA
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica

 

Czwartek, 18.06:

 

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
14:30 PS   WYŚCIGI KONNE: Royal Ascot - 3. dzień (do 18:00)
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Stomil Olsztyn
20:15 PSE KOLOSEUM
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Wigry Suwałki - GKS Tychy

 

Piątek, 19.06:

 

02:00 PS   BOKS: Gala w Las Vegas - waga superlekka: Jose Pedraza - Mikkel LesPierre

07:00 PS   PORANEK Z POLSATEM SPORT (również w Polsacie Sport News!)
14:30 PS   WYŚCIGI KONNE: Royal Ascot - 4. dzień (do 18:00)
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Odra Opole - Chrobry Głogów

 

Sobota, 20.06:

 

12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
14:30 PSE WYŚCIGI KONNE: Royal Ascot - 5. dzień (do 18:00)
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice

19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga

 

Niedziela, 21.06:

 

00:00 PS   SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Blaydes vs. Volkov - waga ciężka: Curtis Blaydes - Alexander Volkov
11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz

18:55 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga czeska mecz: FC Viktoria Pilzno - FK Jablonec

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.06:

 

18:00 4-4-2
19:05 LIGAPL
20:05 GOL
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 16.06:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 17.06:

 

17:00 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz finałowy: SSC Napoli - Juventus FC (+ studio od 20:10)
23:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 18.06:

 

17:00 LEKKOATLETYKA: ORLEN TVP Sport Cup - pchnięcie kulą (do 19:05)
21:05 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 19.06:

 

17:00 BOKS: Gala MB Boxing Night 7 w Arłamowie - ważenie
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 20.06:

 

11:30 STAN FUTBOLU

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship - mecz ćwierćfinałowy: Neil Robertson - Stephen Maguire (do 17:00)
17:25 TVP1 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ studio od 17:00 i 19:20 - tylko w TVP Sport!)
20:00 BOKS: Gala MB Boxing Night 7 w Arłamowie - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Sladnan Janjanin (do 21:45) (+ studio od 19:50)
21:45 SPORTOWY WIECZÓR
22:05 BOKS: Gala MB Boxing Night 7 w Arłamowie - waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Sladnan Janjanin (do 00:05)

 

Niedziela, 21.06:

 

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów

14:35 SNOOKER: 2020 Tour Championship mecz ćwierćfinałowy: Judd Trump - John Higgins (do 18:05)

20:00 SNOOKER: 2020 Tour Championship mecz ćwierćfinałowy: Judd Trump - John Higgins (do 21:45)
21:45 SPORTOWY WIECZÓR

22:00 SNOOKER: 2020 Tour Championship mecz ćwierćfinałowy: Judd Trump - John Higgins (do 23:30)

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.06:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - Granada CF

 

Wtorek, 16.06:

 

18:25 C+S  PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
21:55 C+S  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - CD Leganes (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Środa, 17.06:

 

15:25 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Barça Lassa - DKV Joventut Badalona

18:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Sheffield United FC (+ Premier League Kick Off od 18:00)
19:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Athletic Bilbao (do potwierdzenia, mecz jest również w ramówce Eleven Sports!)
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Celta Vigo 
20:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05
20:25 C+  PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: RZ Pellets WAC - FC Red Bull Salzburg
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Arsenal FC (+ Premier League Kick Off od 21:00 i 23:15) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt

 

Piątek, 19.06:

 

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
18:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Norwich City FC - Southampton FC
19:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Villarreal CF (również w Canal+ Now!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester United FC

21:30 nS+   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: KIROLBET Baskonia - Iberostar Tenerife

 

Sobota, 20.06:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Leicester City FC (+ GPS od 13:00)
13:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - UD Levante
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Arka Gdynia (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Borussia Dortmund
15:25 C+ PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Union Berlin
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Arsenal FC (+ GPS od 15:30)
16:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Real Betis Balompie
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Wolverhampton Wanderers FC (+ GPS od 18:25)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Wisła Kraków (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Crystal Palace FC (+ GPS od 20:30)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 21.06:

 

12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Sheffield United FC
16:30 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski (+ wstęp od 16:00)
16:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC (również w Canal+ Now!)
17:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Chelsea FC
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (+ Liga+ Extra od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)

19:15 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGA
19:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - CA Osasuna
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
19:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Liverpool FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.06:

 

19:00 ES1 #ELEVENF1

19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Sevilla FC (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - SG Dynamo Drezno
20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Eltrox Włókniarz Częstochowa - MrGarden GKM Grudziądz (+ wstęp od 20:00)
22:30 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI 

 

Wtorek, 16.06:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - VfL Osnabrück
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim
19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - RCD Espanyol
19:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - RCD Mallorca
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - FC Bayern Monachium
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - Hertha BSC

 

Środa, 17.06:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - SV Sandhausen
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - FC Sankt Pauli (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Fortuna Düsseldorf
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Köln
20:25 ESPIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim (również w Eleven Sports 4!)

 

Czwartek, 18.06:

 

18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - SG Dynamo Drezno (również w Eleven Sports 4!)

19:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Real Sociedad
20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - SV Darmstadt 98 (również w Eleven Sports 4!)
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Valencia CF (+ studio od 21:00 i 00:00)

 

Piątek, 19.06:


19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)
21:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - FC Barcelona

 

Sobota, 20.06:

 

13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Fulham FC - Brentford FC (również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg (+ studio od 15:00 i 17:30)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Bayer 04 Leverkusen
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - Werder Brema
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - Borussia Mönchengladbach
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Parma Calcio (+ studio od 18:30)
19:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - SD Eibar (również w Eleven Sports 4!)
21:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Cagliari Calcio (również w Eleven Sports 4!)
21:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Real Valladolid (+ studio od 21:30 i 00:00)

 

Niedziela, 21.06:

 

00:15 ES1 ELEVEN GOL
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Cardiff City FC - Leeds United FC (również w Eleven Sports 4!)
13:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - CD Alaves
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Heidenheim - Hamburger SV
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Norymberga - VfB Stuttgart
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - Arminia Bielefeld
19:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio (+ studio od 19:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
21:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - UC Sampdoria (+ studio od 21:30 i 23:45) (mecz również w Eleven Sports 4!)
23:55 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 15.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Brose Bamberg - RASTA Vechta
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ALBA Berlin - MHP RIESEN Ludwigsburg

 

Wtorek, 16.06:

 

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz o 9. miejsce: HAKRO Merlins Crailsheim - RASTA Vechta

 

Środa, 17.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka -  mecz ćwierćfinałowy: Fraport Skyliners - ratiopharm ulm

18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Iberostar Tenerife - Unicaja
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka -  mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - MHP RIESEN Ludwigsburg

 

Czwartek, 18.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Valencia BC
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Herbalife Gran Canaria
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćifnałowy: Brose Bamberg - EWE Baskets Oldenburg

 

Piątek, 19.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy: MHP RIESEN Ludwigsburg - FC Bayern Monachium
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Barça Lassa

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćinałowy: ratiopharm ulm - Fraport Skyliners

 

Sobota, 20.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćifnałowy: EWE Baskets Oldenburg - Brose Bamberg

18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: MoraBanc Andorra - Herbalife Gran Canaria 
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Valencia BC - Casademont Zaragoza

23:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Lincoln (do 02:05)

 

Niedziela, 21.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Iberostar Tenerife - RETAbet Bilbao Basket
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: DKV Joventut Badalona - Unicaja

21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Barça Lassa - KIROLBET Baskonia

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 18.06:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 19.06:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 20.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 21.06:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej RBC Heritage - finał (do 00:00)

21:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - podsumowanie wyścigu w Talladega (do 01:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magazyn #ELEVENF1 dzisiaj o19:00. Reszta bez zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, chyba gdzieś w tym tygodniu polecą głowy 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gale boksu z wtorku na środę i z czwartku na piątek w Polsacie Sport :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

UFC Fight Night Curtis Blaydes - Alexander Volkov od 23.00.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
19 godzin temu, live1 napisał:

Mecz Eibar - Athletic Bilbao potwierdzony w rozpisce komentatorów Canal+ Sport. W takim wypadku spotkanie Deportivo Alaves - Real Sociedad prawdopodobnie w Eleven Sports.

I tak prawdopodobnie będzie bo mecz Eibar - Bilbao wyleciał z Eleven Sports.

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga ACB także w kanałach Platformy Canal+ jutro jest mecz Barca basket vs Club Joventut De Badalona o godzinie 15.30 w nSport+

Share this post


Link to post
Share on other sites

W środę o 17:40 na TVP3 Lublin Górnik Łęczna - Znicz Pruszków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga ACB będzie: w nSport+ środa 17.06 Barca - Joventut; piątek 19.06 21:25 Baskonia - Iberostar; poniedziałek 22.06 18:25 Real Madryt - Valencia; wtorek 23.06 15:25 Baskonia - Unicaja; piątek 26.06 21:25 Real - Zaragoza; wtorek 19:50 30.06 Finał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Środa, 17.06:


20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - MHP RIESEN Ludwigsburg

 

Czwartek, 18.06:


20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy: Brose Bamberg - EWE Baskets Oldenburg

 

Piątek, 19.06:


20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy: ratiopharm ulm - Fraport Skyliners

 

Sobota, 20.06:

 

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy: EWE Baskets Oldenburg - Brose Bamberg

18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Valencia BC - Casademont Zaragoza

 

Niedziela, 21.06:

 

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Iberostar Tenerife - RETAbet Bilbao Basket

18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: DKV Joventut Badalona - Unicaja
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Barça Lassa - KIROLBET Baskonia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj jest o 15.30 konferencja UEFA w Polsat Sport news, będzie mówisz o rozgrywkach ligi mistrzów i ligi Europy UEFA

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę Adria Tour od 14 do 19 i od 19:30 do 00:30, w niedzielę od 14 do 19 i od 20 do 21:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: MrGarden GKM Grudziądz - ROW Rybnik anulowany w piątek, będzie we wtorek o 20:00 na ES2.

20:30 ES1 ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław anulowany w piątek, będzie o 20:00 w poniedziałek na ES2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piątek, 19.06:

16:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz ćwierćinałowy: MHP RIESEN Ludwigsburg - FC Bayern Monachium
 

Sobota, 20.06:

23:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Lincoln

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walka Curtis Blaydes - Alexander Volkov od 0:00 w Polsacie Sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:15 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa (+ wstęp od 18:45) zostało anulowane z winy pogody i odbędzie się w poniedziałek (jutro) o 18:00. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finał tenisowego Adria Tour w Zadarze został odwołany, ponieważ Dimitrov jest zakażony koronawirusem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...