Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taką refleksję co do opuszczajacej Polsaty Sport 1. Ligi.

 

Szkoda, że zaczęli ją szerzej pokazywać w kanałach linearnych dopiero w momencie gdy wiedzieli, że ja stracą (wiem, wiem chcieli zarobić na subskrypcji na Polsat Box). 

 

W ostatnich latach gości/ło tam wiele zacnych i mających szerokie grono kibiców zespołów. 

 

Szkoda, że była ona tak marnie opakowana. Wystarczyłoby zastosowanie w każdej kolejce klucza: najciekawsze mecze w unikalnych terminach, mecze mniej ciekawe/ze z góry znanym faworytem w ramach Multiligi. 

Dodatkowo skróty meczów dostępne we wszystkich serwisach informacyjnych (TVP, TVN itp.), aby podbić zainteresowanie. 

 

Jutrzejsza Multiliga zapowiada się ciekawie i z przyjemnością na nią zerkne.

Z perspektywy neutralnego kibica o ile wiedziałem o perypetiach Wisły Kraków i widmie braku awansu do baraży o Ex. O tyle o możliwości przeskoczenia Arki przez Katowice dowiedziałem się dopiero teraz.

 

Oby TVP potraktowało drugi poziom rozgrywkowy naszej kopanej z większą uwagą i należnym szacunkiem 😊

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając świeżo w pamięci Multiligę+ z Ekstraklasy, tą wczorajszą oglądało się momentami dziwnie. Brak trzech meczów, nakładające się głosy komentatorów, prowadzący zamknięty w jakiejś budce z telefonem, strasznie amatorsko to wyglądało.

W pewnym momencie chyba zapomniał wyciszyć mikrofon bo słychać było coś w stylu "dlaczego mi nie powiedziałeś, że to tak będzie wyglądać, myślałem że ja będę cały czas komentował" :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsat Sport 1, 2 i 3 pokażą w czerwcu mecze towarzyskie w piłce nożnej. Na chwilę obecną wiadome są takie mecze:

 

Spoiler

Chorwacja - Macedonia Północna
3.06.2024 | 18:55 | Polsat Sport 3

 

Niemcy - Ukraina
3.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 1

 

Anglia - Bośnia i Hercegowina
3.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 2

 

Portugalia - Finlandia
4.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 3

 

Włochy - Turcja
4.06.2024 | 20:50 | Polsat Sport 2

 

Dania - Szwecja
5.06.2024 | 18:50 | Polsat Sport 2

 

Belgia - Czarnogóra
5.06.2024 | 20:20 | Polsat Sport 3

 

Hiszpania - Andora
5.06.2024 | 21:20 | Polsat Sport 2

 

Holandia - Kanada
6.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 1

 

Anglia - Islandia
7.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 2

 

Niemcy - Grecja
7.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 3

 

Szwajcaria - Austria
8.06.2024 | 17:50 | Polsat Sport 3

 

Belgia - Luksemburg
8.06.2024 | 19:50 | Polsat Sport 3

 

Hiszpania - Irlandia Północna
8.06.2024 | 21:20 | Polsat Sport 2

 

Włochy - Bośnia i Hercegowina
9.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 3

 

Francja - Kanada
9.06.2024 | 21:05 | Polsat Sport 1

 

Czechy - Macedonia Północna
10.06.2024 | 17:50 | Polsat Sport 2

 

Holandia - Islandia
10.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 2

 

Mołdawia - Ukraina
11.06.2024 | 17:50 | Polsat Sport 1

 

Portugalia - Irlandia
11.06.2024 | 20:40 | Polsat Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 13:58, Tomo21 napisał(a):

Mając świeżo w pamięci Multiligę+ z Ekstraklasy, tą wczorajszą oglądało się momentami dziwnie. Brak trzech meczów, nakładające się głosy komentatorów, prowadzący zamknięty w jakiejś budce z telefonem, strasznie amatorsko to wyglądało.

W pewnym momencie chyba zapomniał wyciszyć mikrofon bo słychać było coś w stylu "dlaczego mi nie powiedziałeś, że to tak będzie wyglądać, myślałem że ja będę cały czas komentował" :D

Dlaczego zamiast meczu Odry pokazali mecz Wisły? (Chociaż ja im to wybaczę, bo kibicuję Termalice:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polsat wystartował ze swoim magazynem na Euro 2024 - "Cafe Euro Cast" - emisja o 09:00 na Polsat Sport 1 i w kanale youtube Polsatu Sport. 

Widownia magazynu na YouTube:

piątkowy odcinek - 5,3tys.

sobotni odcinek - 4,6tys. 

dzisiejszy odcinek - 2,3tys.

 

Po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czemu nie zmienili nazwy Polsat Sport Fight na Polsat Sport 4. Mogliby wtedy bardziej otworzyć ten kanał na inne dyscypliny, a tak się kiszą w powtórkach walk przez co bardzo rzadko się tam zagląda.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...