Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chcial na ps SPG,Polską lige i jakieś zagraniczne.Kiedyś PS miał prawa chyba do szwedzkiej ligi żuzla,to był chyba poprzedni sezon,ale coś nie garneli się do pokazywania tych meczy,pokazali z 3-4 na zywo i to tyle.Oczywiście Polska liga i Grand Prix by się przydało na PS,ale na Grand Prix jak na Polsat to chyba za drogo(tak jak na lige mistrzów).Ale kibica by cieszyła Polska liga i Angielska.Jakby była jeszcze ta szwedzka to wogóle byśmy byli szczęśliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w Szwecji to nikt nie transmisituje tych meczy bo na chwile przed 1 tam kolejką Szwedzka TV zerwała umowy z tamtejszą federacją o prawa tv.Ale chyba tam mało polaków jeździ,choć ten upadek Hampela też moze na zainteresowanie szwedzką ligą wpłynąc.

 

Ale jednym słowem-Polska liga jest najlepsza na świecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują armaty na PŚ: Anglia - Walia na żywo w sobotę

 

Na miesiąc przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy w światowym rugby: finałów RWC czyli Pucharu Świata (od 7. września, transmisje w naszych kanałach!) rozgrywane są gry kontrolne - w najbliższych dniach pokażemy te z udziałem europejskiej czołówki. Już w sobotę na żywo Anglia - Walia!

 

Ranga Pucharu Świata decyduje o tym, że najlepsi rozgrywają mecze między sobą i dlatego w ciągu kilkunastu najbliższych dni odbędzie się swoista powtórka rozegranego przed pół rokiem Pucharu Sześciu Narodów: rywalizować będą ze sobą Francja, Szkocja, Irlandia, a już w najbliższą sobotę w Twickenham dojdzie do pojedynku Anglia - Walia. Trenerzy obu europejskich potęg szukają optymalnych zestawień i opracowują szczegóły taktyki. I choć będzie to tylko spotkanie towarzyskie to z pewnością żadna ze stron nie podejdzie do niego ulgowo; zwłaszcza, że to i okazja rewanżu za Puchar Sześciu Narodów (triumfowała Anglia, aktualny posiadacz Pucharu Świata z 2003 r., a Walijczycy zajęli tylko piąte miejsce) i zobowiązuje odwieczna rywalizacja tych reprezentacji.

 

Anglia - Walia na żywo w sobotę 4. sierpnia od godz. 16.55 w Polsacie Sport Extra, a potem dla fanów tej męskiej dyscypliny mamy relację z kolejnych spotkań z udziałem wymienionych wcześniej drużyn.

 

źródło: http://www.polsatsport.tv

 

PS. Wreszcie coś na poziomie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzką ligę nadal ma PS, tyle że nie ma kto u nich pojechać i nakręcić.

Angielska SKY sport też została wystawiona do wiatru!!

Ale macie racje mam nadzieje że PS nie straci tej naszej Ekstraligi, bo na pewno ja odejdę!!

 

Ja tez mam taka nadzieje,bo nie chce zeby ten twor zasmiecal ramowke Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze najbliższe plany transmisji Ekstraligi w CP

12.08 - Unia Tarnów - Unibax Toruń (godz. 20.00)

26.08 - Marma Polskie Folie Rzeszów - Atlas Wrocław (godz. 18:30)

02.09 - do ustalenia, ale prawdopodobnie Polonia Bydgoszcz - ZKŻ Kronopol Zielona Góra

16.09 - ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz

30.09 - mecz finałowy albo o III miejsce

07.10 -mecz finałowy albo o III miejsce

Źródło: Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym ocenić politykę Polsatu Sport jako abonent CP od niedawna. Patrząc na PS z niedawnej jeszcze perspektywy, był to atrakcyjny kanał. Teraz ? Rzeczywiście bardzo się zmienił, na niedobre. Nie przekonuje mnie argument, że prawa są drogie, bo przecież jakby wyrzucić dyscypliny, które Polsat uparcie promuje na żywo, to by starczyło na coś dobrego i by lepiej to można było zrobić. Patrzę na program i się zastanawiam jaką oglądność mają : maraton golfa British Open, Pomeranka Cup w siatkówce plażowej, czy memoriał Wagnera. Wydaje mi się, że mimo nikłego zainteresowania w Polsce golfem, prawa do tego prestiżowego turnieju na żywo nie są tanie. Ok, tylko że golf , tak jak i np. rajdy samochodowe to nie jest dyscyplina do pokazywania na żywo. Wystarczyłby godzinny skrót wieczorny - o ile wiem stacja, która chyba jest wzorem jak i co pokazywać - niemieckie Premiere właśnie dawała skrót nie marnując pieniędzy na pokazywanie tego live. Myślę, że wtedy i fani golfa byliby zadowoleni. Turnieje jak Pomeranka Cup - niepotrzebny zapychacz, nie lepiej zaoszczędzić ? Memoriał Wagnera ? Patrzę na program weekendu 18 i 19 sieprnia i włos staję dęba - po co tracić pieniądze na jakiś mecz kelnerów Wielka Brytania - Słowacja ? Liga Światowa tak, to była prestiżowa impreza i ciekawa, ale - spójrzmy prawdzie w oczy - jakiś taki drugorzędny turniej ? Po co tracić pieniądze na takie studia, diagramy analiz gry Słowaków, powinna być krótka relacja z turnieju. Jakby tak to zebrać, to możnaby zamiast np. lig, które teraz są kupić jedną porządną i porządnie ją pokazywać i jedną słabszą - może to być choćby II angielska Pepsi - coca - colą zwana - futbol brytyjski jest zawsze ciekawy i śmieszą mnie opinie, że np. w niemczech ( a już o naszej ekstraklasie nie mówiąc ) są znacznie ciekawsze mecze. W ostatni weekend leciało Grand Prix kobiet - ciekawe ile pieniędzy pochłonęło przygotowanie całej transmisji ?Przecież turniej pokazywał Eurosport i oglądało się to samo na dwóch kanałach, zgroza. O ile siatkarzy w takich imprezach jak Liga Światowa trzeba pokazywać, to ponieważ panie odnoszą ostatnio mało sukcesów, też możnaby to ograniczyć i zaoszczędzić. Myślę, że nawet jeśliby to oznaczało mniej transmisji na żywo, nikt nie byłby specjalnie zasmucony. A kupowanie sportów zimowych ? Też pewnie dojdzie do kuriozum : będę na Polsacie Sport i na Eurosporcie miał to samo. Kanały klubowe - w obecnej sytuacji to dobry pomysł, ale na dłuższą metę - wywalić, starczy na jedną ( tak, wszyscy byliby zadowoleni jakby jedna dobra liga była ) porządną ligę piłkarską. Podobnie z formułą 1 - jeśli pokazywanie treningów live jest tanie albo nawet dostaje się to przy zakupie wyścigów, to ok. Ale jeśli za to się niemało płaci, to jest to bezsensowne. Druga sprawa. Nie podoba mi się ostatnio taktyka zwalania wszystkiego, co jest dobre ( ciekawe turnieje tenisowe, walki bokserskie, mecze piłkarskie ) do PS extra, a do PS dawania w tym czasie drugorzędnych, a nawet trzeciorzędnych wydarzeń ( np. ten Wagner ). Rozumiem po co powstał PS, ale przecież najzwyczajniejsza w świecie sprawiedliwość nakazywałaby, że połowa ciekawych wydarzeń trafia do kanału jednego, połowa zaś do drugiego.

Tak np. robią Eurosporty. Tymczasem ( dobrze to było widać podczaś mś ) Polsat prowadzi taktykę marginalizowania pierwszego kanału, by za wszelką cenę zmusić abonentów do zapłacenia za drugi, co zmusza ludzi do wykupienia za dodatkową opłatą całego pakietu, w którym tylko ten jeden program jest warty uwagi ( myślę, że mało ludzi kupiuje pakiet Sport dla Extreme albo ESPN Classic ). Co jest alternatywą dla Polsatu ?

Canal + ? Nigdy nią nie będzie. Nie należę do ludzi, którzy chcą płacić blisko 40 zł za jeden (!) program (choćby w trzech wersjach ). Z dojściem platformy ITI jest już podwójnie absurdalna sytuacja - jako jedyni w Europie ( pewnie i na świecie ) mamy 3 platformy, co jak pokazała przeszłość, gdy istniała Wizja, w dalszej perspektywie wychodzi abonentom tylko na gorsze. Nie mówiąc już o tym rozdrobnieniu praw - każda ze stacji coś chce urwać dla siebie, przetargi są na zabójczo wysokie ceny i każda będzie mieć tylko po trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ciebie to nie interesuje to nie znaczy, że innych też. PS bierze takie prawa na których może zarobić aby nie podnosić abonamentu. Dlaczego wzieli F1, LS czy MS w rożnych dyscyplinach? Bo po puszczeniu tego ma Polsacie dawno im się zwracają koszty i zarabiają jeszcze.

Gdyby Polsat kupił taką Premiership to niestety nie płacił byś za familijny ok. 35 zło tylko 10-15 za sam Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat kupił taką Premiership to niestety nie płacił byś za familijny ok. 35 zło tylko 10-15 za sam Polsat Sport.

Aż tak to chyba nie. Canal+ kosztuje 29zł, a mają drogą polską, angielską, hiszpańską, włoską, francuską + inne sporty + filmy na C+Film .

No ale fakt - Polsat Sport nie byłby już tak tani jak jest teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend leciało Grand Prix kobiet - ciekawe ile pieniędzy pochłonęło przygotowanie całej transmisji ?Przecież turniej pokazywał Eurosport i oglądało się to samo na dwóch kanałach, zgroza..

 

Polsat robił transmisje i to jest rozumne że musiał sygnał wyemitować na swoich antenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to oszukują coś na tych portalach, bo czytałem że jedyną. Ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy z pewnością w czołówce - i że nie jest to dobra sytuacja dla nas jako płatników - abonentów.

 

Hmm, _mad85

Nie o to mi chodziło. Po pierwsze, mam świadomość, że są kibice wszystkich dyscyplin i nie mówię, żeby zniknęły całkowicie, ale powinny pojawiać się w rozsądnej ilości. Co o tej ilości powinno decydować ? Budżet stacji to raz, ale i ogólne zainteresowanie daną dyscypliną. Oczywiste jest, że piłka powinna być traktowana priorytetowo, ale nie dlatego, że ja czy ty mamy takie widzimisię i co innego nas nie obchodzi, ale dlatego, że dane statystyczne mówią wszystko : zdecydowana większość ludzi jako najchętniej oglądany sport wskazuje piłkę nożną. Zresztą widać to po głosach narzekań na tym forum i innych.

 

mad, żyjemy w dobie sportu jako wielkiego zjawiska medialnego, sport stał się pożywieniem mediów i sam z nich żyje. Ktoś powiedział, że internet jak na razie w jednej rzeczy przegrywa z telewizją : nie pokazuje sportu na żywo. Dlatego praktycznie w prawie każdej dyscyplinie zawody sportowe pokazywane na żywo na europejskim, czy też światowym poziomie nie są tanie. Wydaje mi się więc, że jakby zebrać to, co Polsat pokazuje na żywo, to o czym mówiłem, to mając pełną świadomość na pewno dużej ceny europejskich lig piłkarskich na zakup jednej z nich ( o to postuluję ) by starczyło w tej cenie. Wszak kiedyś była Bundesliga, LM, jedną z nich na pewno można było zatrzymać, pozbywając się powiedzmy dwóch innych lig i właśnie takich mniej popularnych dyscyplin na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia Polsatu jest bycie tania platforma. PS znajduje się w pakiecie głównym z ilomaś tam kanałami gdzie cześć z abonamentu na sam kanał jest mała. Budzet stacji nie jest aż tak duży jak C+ raczej. Dlaczego zrezygnowali z LM czy Bundesligi kosztem LŚ, F1 itd? Dlaczego teraz chwalą się, że zarabiają sporo kasy? Te, rzeczy same się spłacają po wyemitowaniu meczów Plaków czy głównego wyścigu w Polsacie.

Kupując taka Premiership muszą jedynie liczyć na zyski od abonentów a biorąc takie MS mogą wydać więcej bo zarobią na reklamach mając te prawa.

Prawa z brakiem zainteresowań są tanie. Przejmując jakaś ligę grubo by musieli przebić C+ a koszty te musieliby zapłacić abonenci. Zobacz co się dzieje w Niemczech z Areną. PS znalazł swoją strategię i dzięki czemu mogą utrzymać swoje założenie bycie tanią platformą. Przejęli Bundeslige bo C+ ją sobie odpuścił, to samo z LM po zniknięciu Wizji wzięli LM i PU.

Wiadomo, że każdy chciałby mieć jak najlepszą ofertę. Niestety cena zawsze idzie z jakością. Czym droższy produkt tym możemy się spodziewać większej jakości i wymagać więcej.

PS jest idealnym uzupełnieniem C+ Sport i gdyby były te kanały na jednej platformie naprawdę było by bardzo fajnie. ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...