Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. I jeszcz ten tytuł ''Produkt Premium''

 

Megalomania słoneczników bawiła mnie od zawsze :lol2:

 

Była gadka-szmatka o dekoderach, tabletach, smartfonach, sprzyjającym kalendarzu... szkoda, że jak zwykle nie poruszono najważniejszego wątku, który najbardziej interesuje abonentów czyli PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a moze nasza kopana jest produktem premium. Chodzi Mi bardziej ze prawa sa po raz pierwszy zcentralizowane i sprzedawane przez UEFA przez to bedzie zobaczyc tez inne kraje w tv a nie tylko te najlepsze a takich spotkan San Marino - Albania pewnie nie pokaza bo moze nie bedzie tak słabych grup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowimy o internecie to paranoja jest fakt ze abonent CP nie moze normalnie obejrzec magazynu Cafe Futbol tylko musi ogladac dogrywke w internecie.

 

Jak raz trafilem na ten magazyn w PSN myslalem ze to jest zart jakis.

 

Predzej zobaczymy w polsacie taki cyrk, ze pierwsza polowa w TV druga w internecie, niz mecze w 3D, bo do tego Polska wg CP nie dorosla, a do transmisji internetowych juz tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacperek14 zgadzam się z tobą. Ta dogrywka CF to jakaś chora sprawa .

 

Ja również dogrywki nie oglądam tzn. raz zrobiłem sobie taki rekonesans żeby obadać co i jak. Niestety dla Polsatu nie przekonali mnie. Szkoda mojej fatygi. Na ich żałosną stronę internetową też nie zaglądam. Kołtoń tym wiecznym powtarzaniem jej adresu :crazy: mi ją na dobre obrzydził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w dogrywce CF nic chorego. Znakomity pomysł na promocję strony polsat sport pl , dodam,że często tematy poruszane w dogrywce są ciekawsze niż w samym CF. Ta monotematyczność jest straszna,ale od powtarzania tego co tydzień nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co jest w tym chorego?? Bo nie rozumiem- program w TV trwa tyle co trwał 1,5 h, a w internecie mamy materiał dodatkowo. Co w tym złego?? Jest bardzo duża liczba portali sportowych i każdy z nich chce czymś przyciągnąć odbiorców. To o czym piszesz to zwykła demagogia, bo nic takiego nie będzie miało miejsca, będzie to co ma miejsce obecnie- czyli możliwość obejrzenia zawodów sportowych zarówno za pomocą TV jak i aplikacji internetowych,mobilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest program telewizyjny a nie internetowy!

 

Polsat za darmo nie doklada szerokopasmowego internetu abonentom CP, zeby sobie mogli obejrzec a przeciez to ma byc koronny magazyn polsatu sport, najwazniejszej stacji sportowej platformy.

 

Zeby jeszcze cos bylo emitowane w tym czasie live a nie jest. Gdyby magazyn byl w PSN to bym zrozumial, ale nie w stacji kodowanej bo to brak szacunku dla abonenta ktory placi rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie tracisz, masz CF jak miałeś dawniej. Promocja strony jest bardzo ważna,przecież od liczby użytkowników odsłon zależy liczba pieniędzy. Są różne media , ludzie coraz częściej korzystają z innych form niż klasyczna telewizja i dobrze, świat idzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...