Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak dla mnie polsat sport, powinien pełnić role Narodowej Telewizji Sportowej.

Pan Lipiec powinien przyznać jakąś dotacje za promocje Polskiego sportu!!

 

Zastanawiam się dość mocno, jakie to warunki postawiła TVP Sport dla operatorów sieci kablowych CP i C+, że nigdzie prawie nie ma tego kanału!!

 

I ciekawi mnie kto wyłożył kasę za start tak wielkiego kanału?

 

Bo ja odnoszę wrażenie, że to wszyscy Polacy płacący od pokoleń abonament dali kase!!

 

Ale może i lepiej, że jest tak jak teraz bo faktycznie coraz mniej ludzi ma żal do polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: Rusko zrezygnował!

 

Dotychczasowy kurator w Polskim Związku Piłki Nożnej Andrzej Rusko zrezygnował z piastowaniej pozycji! Jego dymisję przyjął minister sportu Tomasz Lipiec.

 

Na stanowisku zastąpi go Marcin Wojcieszak.

 

19 stycznia 2007 po zawieszeniu władz związku piłkarskiego przez ministra sportu Tomasza Lipca Andrzej Rusko został mianowany kuratorem PZPN, którego jednak międzynarodowe organizacje (FIFA i UEFA) nie uznają.

 

i chyba po orange ekstraklasaie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć to forum na temat PS w CP rzucę kamyczek do ogródka "miłośników" C+ którzy prawie w niebogłosy chwalą poziom sportowych atrakcji na ich platformie :!: a tak po prawdzie co Wy takiego macie :?: - parę lig trochę żużla i coś tam jeszcze- krótko mówiąc placki (czasami z zakalcem) a PS częstuje nas DELICJAMI :!::!: MŚ w piłce nożnej, MŚ siatkarzy/arek, Liga światowa siatkarzy, MŚ w piłce ręcznej, F1(Polsat),MŚ w hokeju na lodzie, gale bokserskie, i wiele innych nie wspomnę już o ogromnej ilości transmisji z lig w/w sportów na polskich parkietach- w tych delicjach są nasze rodzynki o światowym poziomie, reprezentujące nasz KRAJ w biało- czerwonych trykotach, to dzięki CP i Polsatowi Sport możemy przeżywać takie wspaniałe i dramatyczne widowiska jak choć by wczoraj :!::lol: ( Polsat wczoraj dał Wam polizać to czym częstuje nas praktycznie na co dzień)

A Wy co macie - oczywiście tylko "kanał"- ale cze na pewno podług nas wychodzicie na + :?::?::?::shock:

 

Mamy to, czego niemożna zobaczyć nigdzie indziej i to są właśnie delicje, a nie to co PS pokazuje. Większość z tego co wymieniłeś, jak F1, liga światowa, rozgrywki ligowe siatki i kosza, są w TV4 lub Polsacie. Reszte mamy na Eurosportach i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nire przekonasz cyfrowiczow bo maja racje:D a co do tych"delicji" na CP :D:D:D:D:D to chyba sa te podróby delicji:D jedynie MŚ im wychodza ale to jest turniej ktory szybko sie konczy i pozniej nic:D takze prawdziwe delicje sa na Cyfrze i nie jestem zadufany i snobistyczny tylko mowie jak jest mam CP i C+ i dekoder CP lezy w szafie mam jeszce 3 razy wplacic i koniec umowy na szczescie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lece:

 

1)Liga Szkocka-2mecze w tygodniu

2)Portugalska - nawet 3,4 w tygodniu

3)Holenderska-1,2mecze

4)Włoska-1,2 Nie są to mecze najlepszych drużyn ale zawsze coś

5)Grecka-1,2

6)Angielska-4,retransmisje Chelsea,manu, liverpool i arsenalu.Czego więcej?

7)Puchar UEFA

8)Hiszpańska-skróty meczów Barcelony

9)Puchar Włoch

10)Klubowe Mistrzostwa Świata

11)Mistrzostwa Świata

12)Elminacje do EURO2008-najlepsze drużyny

13)turnieje halowe

14)MŚ w piłce nożnej plażowej

 

To tylko piłka nożna a z innymi dyscyplinami byłoby dużo więcej!

 

PS.Coś minąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sporo tych pozycji piłkarskich jest :wink: nie zawsze ilość idzie w jakość, z piłki wystarcza mi el. do Euro 2008 i retransmisje ligi angielskiej :) reszta taka sobie.

 

Ale nie samą piłką kibic żyje :) jest sporo "delicji" w CP m.in ostatnie MŚ w piłce ręcznej czy ubiegłoroczne siatkarskie MŚ.

 

O "delicjach" w C+ się nie wypowiadam, a niech sobie piszą Ci co mają C+ i niech się tym zachwalają :) Ja tam mam swoje "delicje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert tak jak juz ktos napisal ilosc nie zawsze rowna sie akosc i tak jest w przypadku CP. wymieniles duzo z PN ale po co wypisujesz cos czego juz nie ma?:|:|:| np. Mistrzostwa Świata , MŚ w piłce nożnej plażowej,Klubowe Mistrzostwa Świata , pozatym smieszy mnie wypisywanie Kanałów klubowych ,a turnieje halowe? raz na ruski rok. POzostaje pare słabych lig tzn. Liga Szkocka,Portugalska,Grecka,

2liga angielska, 2 liga wloska ?? raz lub dwa widzialem mecz na zywo pozatym powtorki chyba ze dwie i to bardzo rzadko, pozatym przecietne ligi holenderksa i juz nie dugo wloska, puchar wloch i francji tez pzrecietny, jedynie mecze eliminacyjne i puchar UEFA , take jakosc tych lig i pucharow jest MARNA:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...