Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma co liczyć na 22 grudnia, jeśli chodzi o starcie Włodarczyk vs. Mormeck. Walka prawdopodobnie 2 lutego 2013r.

Co raz bardziej denerwują mnie reklamy podczas powtórek z pojedynków. Dopiero dziś z rana obejrzałem walkę Pacquiao vs. Marquez i znów przed ciekawą 4 rundą Polsat dał reklamy. Akurat kiedy ma się coś dziać puszczają przed daną rundą reklamy. Jeśli pojedynek trwał 12 rund to puszczają reklamy ok. 9/10 starcia. Jeśli kończy się wcześniej, a w poprzednich rundach nic się nie wydarzyło to tak rundę, dwie przed puszczają reklamy. Dziwne to, ale chcąc nie chcą wiadomo kiedy zakończy się walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wypowiadają się tu wielcy fanatycy Cyfry.

Dobra zgodzę się że piłka rządzi w Cyfrze.

Z drugiej strony wybrałem Polsat i nie żałuję gdyż właśnie oglądam często F1 lub boks.

Na dodatek płacę mniej a mam bardziej różnorodny sport, nie samą piłką człowiek żyje.

Ja uciekam z Cyfry i nie żałuje gdyż pierońskie pieniądze płaciłem za Optimum + HBO+ Canal

A i tak nigdy wszystkiego nie było czasu oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nastepnych przetargach dla Polsatu moze wcale nie byc tak rozowo. F1 moze rownie dobrze trafic do TVN (ITI nie chcialo sportu na swojej glownej antenie, co innego moze byc w przypadku Canal+) tak samo jak z meska siatkowka w wydaniu ligowym... coraz wiecej gwiazd swiatowego formatu, a to moze zachecic Canal+ by zaczac traktowac polska lige jako produkt premium (przyklad polskiej ligi zuzlowej jest tego dobrym wyznacznikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka że jeśli Polaka(a dokładnie Kubicy) nie będzie w F1 to Polsat pewnie zrezygnuje. Koszt jest dosyć spory a oglądalność marna. Jeśli ktoś będzie szukał sportu, a tak naprawdę piłki bo ta rządzi Polską to wybierze nC+(?) oczywiście w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niższa oglądalność ale bez przesady, F1 jest wizytówką Polsatu od wielu lat i na pewno z niej nie zrezygnują była też przed Kubicą.

Nawet jeżeli Robert Kubica nie wróci, jest wielu młodych kierowców którzy już dobijają się do F1.

Między innymi Kevin Mirocha, Kuba Giermaziak, Patryk Szczerbiński.

Nigdy nie wiadomo któremu może się udać, który ma to w planach.

Jak już powiedziałem nie samą piłką nożną człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/80884/1612 ... l-sie.html Warto aby ktoś sprostował informacje, która pojawiła się w tym newsie. Pudzian się wycofał także dlatego, że wycofał się Polsat Sport z transmisji tej gali. Pojedynek Damian Grabowskiego też się nie odbędzie. Na tę chwilę to nawet nie wiadomo, czy gala w ogóle się odbędzie, a wszystko wskazuje na to, że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 17 grudnia

18:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz Polsat Sport

 

Środa 19 grudnia

18:00 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga: SPR Lublin - KPR Ruch Chorzów Polsat Sport

 

Piątek 21 grudnia

20:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów Polsat Sport

20:00 Alkmaar - Twente Polsat Sport Extra

 

Sobota 22 grudnia

14:30 Siatkówka mężczyzn, Orlen Liga: Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polsat Sport, Polsat Sport News

17:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów Polsat Sport

20:40 Breda - PSV Polsat Sport Extra

 

Niedziela 23 grudnia

12:25 Utrecht - Ajax Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka kobiet, PlusLiga: Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...