Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z ligi szkockiej ogladam tylko Old Firm Derby.Poza tym to nie ogladam tej ligi.Poziom może nie jest za wysoki ,ale ja oglądam głownie ze względu na cała otoczke tych derbów ,czyli doping ,nienawiśc obu zespołow do siebie ,walke itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień z piłką nożna na antenach Polsatu:

 

Poniedziałek - 11.05.2009

 

POLSAT SPORT:

17:00 Magazyn GOL (prowadzi: Piotr Galiński) - premiera

18:30 Premiership: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (komentuje: Cezary Kowalski) - retransmisja

20:40 Premiership: Manchester United - Manchester City (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

 

POLSAT SPORT EXTRA:

14:25 Premier Liga: Spartak Moskwa - Saturn Ramienskoje (komentuje: Grzegorz Michalewski) - na żywo

22:40 Premiership: West Ham United - FC Liverpool (komentuje: Szymon Rojek) - retransmisja

 

Wtorek - 12.05.2009

 

POLSAT SPORT:

19:20 Magazyn Ligi Szkockiej (prowadzi: Marcin Feddek) - premiera

20:40 Premier League: Celtic Glasgow - Dundee United (komentuje: Bożydar Iwanow) - na żywo

22:50 Liga BBVA: Barcelona - Villareal (komentuje: Cezary Kowalski) - retransmisja

 

POLSAT SPORT EXTRA:

14:00 Championship: Sheffield United - Preston (komentuje: Piotr Przybysz) - retransmisja

20:40 Championship: Reading - Burnley (komentuje: Piotr Przybysz) - na żywo

 

POLSAT SPORT HD:

20:40 Premier League: Celtic Glasgow - Dundee United (komentuje: Bożydar Iwanow) - na żywo

 

Środa - 13.05.2009

 

POLSAT SPORT:

19:00 Puchar Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław (komentują: Mateusz Borek i Andrzej Iwan; studio: Bożydar Iwanow; goście: Janusz Kudyba, Jacek Zieliński; reporter: Marcin Feddek; eksperci: Sebastian Mila i Dariusz Dudek) - na żywo

 

POLSAT SPORT HD:

19:00 Puchar Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław (komentują: Mateusz Borek i Andrzej Iwan; studio: Bożydar Iwanow; goście: Janusz Kudyba, Jacek Zieliński; reporter: Marcin Feddek; eksperci: Sebastian Mila i Dariusz Dudek) - na żywo

 

Czwartek - 14.05.2009

 

POLSAT SPORT:

16:50 Premiership: Wigan Athletic - Manchester United (komentuje: Przemysław Pełka) - retransmisja

 

Sobota - 16.05.2009

 

POLSAT SPORT EXTRA:

12:10 Premier Liga: Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny (komentuje: Przemysław Pełka) - na żywo

20:25 Serie A: Udinese - Milan (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

POLSAT SPORT HD:

20:25 Serie A: Udinese - Milan (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

Niedziela - 17.05.2009

 

POLSAT SPORT:

11:00 Magazyn Cafe Futbol (prowadzi: Mateusz Borek; goście: Kamil Grosicki, Piotr Świerczewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk) - na żywo

 

POLSAT SPORT EXTRA:

13:55 Premier League: Hibernian - Celtic Glasgow (komentuje: Bożydar Iwanow) - na żywo

22:10 Premier Liga: CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa (komentuje: Piotr Przybysz) - retransmisja

00:20 Serie A: Palermo - Lazio Rzym (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Pucharu Ekstraklasy na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport HD i TV4. Team Polsatu przedstawia sie nastepująco:

Studio: Bożydar Iwanow, Janusz Kudyba, Jacek Zieliński

Reporter: MArcin Feddek

Komenatatorzy: Mateusz Borek, Andrzej Iwan, trzecim komentatorem jest Sebastian Mila, który z poziomu boiska składa meldunki, podbnie jak Piotr Świerczewski na Euro 2008.

Ogólnie bardzo dobra realizacja tego wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny wykaz meczów w Polsacie:

 

Sobota - 16.05.2009

 

POLSAT SPORT EXTRA:

12:10 Premier Liga: Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny (komentuje: Przemysław Pełka) - na żywo

20:25 Serie A: Udinese Calcio - AC Milan (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

POLSAT SPORT HD:

20:25 Serie A: Udinese Calcio - AC Milan (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

Niedziela - 17.05.2009

 

POLSAT SPORT:

11:00 Magazyn Cafe Futbol (prowadzi: Mateusz Borek; goście: Kamil Grosicki, Piotr Świerczewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk) - na żywo

 

POLSAT SPORT EXTRA:

13:55 Premier League: Hibernian - Celtic Glasgow (komentuje: Bożydar Iwanow) - na żywo

22:10 Premier Liga: CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa (komentuje: Piotr Przybysz) - retransmisja

00:20 Serie A: Palermo - Lazio Rzym (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień z piłką nożna na antenach Polsatu:

 

Poniedziałek - 18.05.2009

 

POLSAT SPORT:

17:20 Magazyn GOL (prowadzi: Piotr Przybysz) - premiera

20:30 Premiership: Manchester United - Arsenal Londyn (komentuje: Cezary Kowalski) - retransmisja

22:40 Premiership: Chelsea Londyn - Blackburn Rovers (komentuje: Tomasz Włodarczyk) - retransmisja

 

POLSAT SPORT EXTRA:

16:00 Premiership: West Bromwich Albiol - FC Liverpool (komentuje: Przemysław Pełka) - retransmisja

 

Wtorek - 19.05.2009

 

POLSAT SPORT:

20:10 Liga BBVA: RCD Mallorca - FC Barcelona (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

22:20 Magazyn Ligi Szkockiej (prowadzi: Przemysław Pełka) - premiera

 

Sobota - 23.05.2009

 

POLSAT SPORT:

16:55 Premier Liga: Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (komentuje: Grzegorz Michalewski) - na żywo

 

Niedziela - 17.05.2009

 

POLSAT SPORT:

11:00 Magazyn Cafe Futbol (prowadzi: Mateusz Borek; goście: Łukasz Trałka, Michał Listkiewicz, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk) - na żywo

13:55 Premier League: Celtic Glasgow - Heart of Midlothian (komentuje: Bożydar Iwanow) - na żywo

 

POLSAT SPORT EXTRA:

17:00 Serie A: AC Siena - Juventus Turyn (komentuje: Roman Kołtoń) - retransmisja

19:10 League One: Millwall - Scunthorpe (komentuje: Piotr Przybysz) - retransmisja

 

POLSAT SPORT HD:

16:00 Premier League: Celtic Glasgow - Heart of Midlothian (komentuje: Bożydar Iwanow) - retransmisja

20:00 Serie A: AC Siena - Juventus Turyn (komentuje: Roman Kołtoń) - retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fani polsatu sport mogą sobie odpuścić chęci na jakieś prawa sportowe. W tym roku nic nowego raczej nie zobaczymy. Zaostrzyć sobie chęci można dopiero za rok gdzie będą przetargi. W tym roku polsat stawia na kanały własnej produkcji sport jest na 2 miejscu (wiadomo kryzys wymaga oszczędności z zaplanowanego budżetu na kanały wydano na razie połowę). Już w 2010 w przetargach liczyć się może ale tylko w angielskiej (posiadają najwięcej kanałów klubowych). Liga włoska będzie z mniejszym priorytetem ale w razie wpadki z ligą angielską da się wyrwać parę meczów klubowych jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fani polsatu sport mogą sobie odpuścić chęci na jakieś prawa sportowe. W tym roku nic nowego raczej nie zobaczymy. Zaostrzyć sobie chęci można dopiero za rok gdzie będą przetargi. W tym roku polsat stawia na kanały własnej produkcji sport jest na 2 miejscu (wiadomo kryzys wymaga oszczędności z zaplanowanego budżetu na kanały wydano na razie połowę). Już w 2010 w przetargach liczyć się może ale tylko w angielskiej (posiadają najwięcej kanałów klubowych). Liga włoska będzie z mniejszym priorytetem ale w razie wpadki z ligą angielską da się wyrwać parę meczów klubowych jak do tej pory.

kolego jeszcze sie łudzisz , co roku porażka w przetargach ,dlatego odszedłem i teraz mam kolejny dowód / LM i LA LIGA/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazbud33: Ja widzę, że jesteś fanem C+, więc na każdym kroku musisz pokazać jak fatalnie postępuje Polsat. Mnie cieszy ta informacja. Zawsze lubiłem oglądać Puchar UEFA i teraz mam być niezadowolony z tego powodu ? Oszczędź sobie takich komentarzy. Każdy ma prawo do własnej opinii. ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Miała być LM lub LA LIGA a jezeli to cię cieszy to fajnie ,maja puchar pocieszenia .Dla mnie to towar drugiej jakosci.

Transmisje spotkań z udziałem wielu dobrych europejskich klubów, do tego w HD to towar pierwszej jakości. Drugiej jakości są natomiast retransmisje NBA w 4:3, nie wspominając już o Ekstraklasie piłkarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazbud33: Ja widzę, że jesteś fanem C+, więc na każdym kroku musisz pokazać jak fatalnie postępuje Polsat. Mnie cieszy ta informacja. Zawsze lubiłem oglądać Puchar UEFA i teraz mam być niezadowolony z tego powodu ? Oszczędź sobie takich komentarzy. Każdy ma prawo do własnej opinii. ; ]

Jestem fanen piłki ,piszę o tym co obiecali / co roku/ czytaj uważnie i kolejne klapa .Zaraz ktos napisze ze N z LM ma gorszy towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OT

@kazbud 33 Czy nie Canal+ najsłabiej wypadł w tych przetargach na LM i LE. Toś to oni mieli wszystkie przetargi powygrywać i zniszczyć N-kę, ale udało im się "tylko" utrzymać ligę hiszpańską. Pomyśl co by było gdyby nie utrzymali tej ligi, a za rok przetarg na ligę angielską. Masz C+, N-kę i kablówkę, a nie wiem czemu tak przynudzasz. Odszedłeś z CP to nie pisz w wątkach poświęconych CP.

/OT

 

Co do F1 w Polsacie Sport HD fajnie tylko szkoda, że nie mam tego kanału. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W końcu i tak to będzie tylko upscal do HD. Ale zawsze lepsze to niż nic. :) Z tego co widziałem, to poniedziałkowy finał Coca Cola Championship będzie tylko na PS HD :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...