Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Euro 2008 bedzie w calosci w otwartym kanale czy to polsat czy tvp . wiec po co dodatkowo w PS i PSE ?? 15 mln za prawa a mogli na pol kupic w tvp od razu wtedy nie straciliby za duzo a tak niby za 9 mln oddali 125 meczy ale abonentow im nie przybedzie chyba ze polsat pokaze tylko kilka meczy z tych 16 co ma . Tylko czy moga zakodowane pokazywac czy musza odkodowane??? Hmm a co do lig to puchar krola by sie przydal ew liga espanska angielska wloska . zamiast rosyjskiej i szkockiej oraz greckiej i pextraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No i ciekawe jak się zakończyły rozmowy TVP i Polsatu w sprawie Euro 2008 :) Do dziś UEFA dała im czas na porozumienie, dziś sądny dzień dla nas - powinniśmy się dowiedzieć kilku kluczowych spraw: ile i jakie mecze kupiła TVP, czy będzie TVP Sport w Cyfrowym Polsacie... :D

Tylko proszę bez większych dywagacji na ten temat bo nas moderatorzy uduszą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem gdzieniegdzie mówiło się o 15 meczach dla TVP- czyżby jeszcze jakies kontrowersje? Wydawalo mi sie juz wszystko jasne...

 

Co jak co, ale przyzwoitością powinny być mecze reprezentacji w telewizjii... chociażby za to że pokazuwała, pokazuje i pokazywać będzie wszystkie mecze eliminacyjne i towarzyskie Polaczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że polityka PS jest taka, żeby kupić jakiekolwiek prawa byle czego, za jak najmniejsze pieniądze, a pozyskać reklamodawców za jak największe pieniądze. A gdzie tu abonent :?: W niedługim czasie na PS reklamy będą nadawane na wyższym poziomie jak sam sport. To powiedzcie mi gdzie te wielkie pieniądze jakie ponoć zarabia PS :?: bo nie idą w parze z ramówką PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak juz sie stanie to będą narzekania że z piłki juz nic nie ma w CP...

Ale pamiętajcie i zawsze to będę powtarzał że sport to nie tylko piłka nożna...

Na forum jest temat w którym pisze co jaka stacja ma za prawa to PS bije pozostałe stacje na głowę na serio maja bardzo dużo :P

 

I cóż z tego że Ty, ja i jeszcze wielu innych powtarza że sport to nie tylko piłka nożna jak i tak wciąż im jej brakuje wciąż narzekają że jak już jest to znów tylko słabe ligi i dopominają się aby PS "zdobył" tzw. OE, tylko po co zaśmiecać kanał jedną z najsłabszych lig w europie :?::?::?: .

Niech PS dba o to co faktycznie ma najlepsze i jak może to niech jeszcze dołoży bo na to "coś" (OE) to szkoda pieniędzy - niech ją bierze nawet C+ i się wypcha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak dzisiaj rozmyślałem nad prawami jakie może kupić PS oto moje propozycje:

Orange Ekstraklasa

Liga Turecka,Belgijska,Duńska,Szwecka,2 liga Hiszpańska,Włoska,Francuska,2 liga Polska

prawa do Pucharu Intertoto,całego Pucharu Uefa.

 

Kilka z nich jest może nierealnych/słabych ale takie mi do głowy przyszły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma Samsunga DSB-S305G. Pewnie za stary. Możemy sobie pójść wymienić ot tak ? Pewnie trzeba zapłacić. No i czy jest sens ? Bo jeśli PS HD to to samo co na PS tylko w HD no to obejdziemy się.

 

1. Tak, ten Samsung jest "za stary"

2. Nie. Trzeba podpisać nową umowę, no i oczywiście zapłacić :)

3. Chyba ten sam repertuar na SD i HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...