Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boze jak ja sie ciesze ze niedlugo rezygnuje z polsatu! Wypowiedzenie juz poszlo. No jest przesada! Tylko niemowcie mi ze z PS mezczyzn bedzie to samo? Polacy chyba nie startuja wiec.. Nieszczestnicy ktorzy beda mieli na dluzej CP beda miec z pewnoscia to samo jak bedzie LM w siatkowce naszczescie tylko w weekendy, najwyzej nie pokaza na zywo eredyvisie czy ligi szkockiej :D Siatkowka wazniejsza. Egip - Japonia! To jest to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po zakończeniu PŚ pokażą przez następny tydzień jakiś memoriał Andrzeja Niemczyka ( wiem że on żyje, ale nie o to mi chodzi ). Ktoś powiedział, że będzie puchar UEFA , no tak ale pragnę zauważyć że to jedyna(!) nie siatkarska transmisja w ciągu najbliższego tygodnia.

Co prawda jest jeszcze jakiś pokaz sztuk walki w sobotę, ale nie łudźmy się - nikt tej imprezy nie traktuje poważnie ( dużo świateł, dużo szumu, kelnerzy z Europy Środkowej do obijania ) no i Cafe Futbol ( już mówiłem co myślę o tym programie ).

 

 

Polsat zaczyna być coraz bardziej chytry na kasę, a to niestety zazwyczaj źle się kończy. Przykład Leppera się kłania.

 

Eurosport - pomysł był dobry, ale niestety zginął wśród prywatnych stacji. Ma pewne wpływy ( dzięki temu jakoś jeszcze istnieje ) bo jest łatwo dostępny ( sądziłem nawet że Eur. International jest bezpłatny, ale jak ktoś mówił podobno jednak on coś kosztuje ). Obecnie jednak ( poza nielicznymi wyjątkami, np. turnieje WTA ) nie ma na nim nic ciekawego. Aż cud że jeszcze mają prawa np. do pś w skokach narciarskich ( choć jak ostatnio widzę, coraz więcej zawodów pokazują z dużym opóźnieniem). Nie może więc być alternatywą dla żadnej komercyjnej stacji, więc abonentów Polsatowi przez niego nie przybędzie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje 2 mecze pucharu UEFA i cały tydzień siatkówki rewelacja. :D
dokładnie rewelacja :) ja na czas PŚ kobiet nawet dwa dni urlopu z pracy wziąłem ;) i teraz delektuje sie siatkarskimi emocjami, dziś "zaliczyłem" dwa i pół mecze, "pół" tylko dlatego że nieco zaspałem na Włochy - Serbia, jutro mam nadzieje bez przeszkód na pobudkę o 4.30 ;)

 

....A i jakiś boks pewnie powtórka.
nie wiedziałem że w środku tygodnia są jakieś gale bokserskie?? ;)....a już na serio pokaż mi druga stacje która tyle pokazuje boksu co PS??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby pomyśleć i o tych i o tych kibicach. Rozumiem nawet dawać PŚ w dni robocze, kiedy mało się dzieje na sportowych arenach ... Ale w soboty i niedziele ? Kiedy tyle rzeczy można pokazać !?

 

No i od tego jest własnie Polsat Sport Extra :)

Tam juz nie wieje tak nudą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...