Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie oglądam Formuły 1 od czasu absencji Kubicy. Mój kumpel znawca tego sportu, który piszę artykuły nt. F1 dla kilku portali, jeździ regularnie do Budapesztu na F1, ma akredytacje itp. powiedział mi kiedyś mniej więcej coś takiego: Mało Cię ominęło. F1 to już nie to samo co kiedyś. Wyścigi zatraciły całą magię, stały się bardzo schematyczne, przewidywalne. Nawet dominacja Schumachera w dawnych czasach bywała znacznie bardziej ekscytująca. Może kiedyś nadejdą lepsze czasy dla tego sportu, ale się na to na razie nie zapowiada. Absencja Kubicy absencją Kubicy, ale prawdą jest, że liczne zmiany zasad, regulaminów zniechęciły wielu fanów. Nie transparentność i liczne zmiany zasad odbiły się czkawką wszystkim. Gdy kibic nie orientuje się w danym sporcie przestaje go oglądać, już go nie bawi. Tak jest z F1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Dobrego boksu nigdy za wiele :smile:

 

//

 

Piłkarski Puchar Włoch na sportowych antenach Polsatu:

 

 

 

1365756389726_403.png

 

WTOREK, 3 GRUDNIA 2013 ROKU

15.00 - Puchar Włoch. 4. runda: Spezia Calcio - Pescara Calcio (na żywo)

 

ŚRODA, 4 GRUDNIA 2013 ROKU

15.00 - Puchar Włoch

 

CZWARTEK, 5 GRUDNIA 2013 ROKU

07.00 - Puchar Włoch

 

 

 

1360848559625_629.png

 

ŚRODA, 4 GRUDNIA 2013 ROKU

23.30 - Puchar Włoch. 4. runda: FC Internazionale - Trapani Calcio

01.30 - Puchar Włoch. 4. runda: Chievo Werona - Reggina Calcio

 

CZWARTEK, 5 GRUDNIA 2013 ROKU

09.40 - Puchar Włoch. 4. runda: Atalanta Bergamo - US Sassuolo

14.50 - Puchar Włoch

23.30 - Puchar Włoch

 

PIĄTEK, 6 GRUDNIA 2013 ROKU

07.00 - Puchar Włoch

10.30 - Puchar Włoch

 

 

 

1360848676093_208.png

 

WTOREK, 3 GRUDNIA 2013 ROKU

17.00 - Puchar Włoch. 4. runda: AS Avellino - Frosinone Calcio (na żywo)

19.00 - Puchar Włoch. 4. runda: Bologna FC - AC Siena (na żywo)

21.00 - Puchar Włoch. 4. runda: Parma FC – AS Varese (na żywo)

 

ŚRODA, 4 GRUDNIA 2013 ROKU

21.00 - Puchar Włoch. 4. runda: UC Sampdoria - Hellas Werona (na żywo)

 

CZWARTEK, 5 GRUDNIA 2013 ROKU

13.05 - Puchar Włoch

14.05 - Puchar Włoch

15.05 - Puchar Włoch

16.05 - Puchar Włoch

 

SOBOTA, 7 GRUDNIA 2013 ROKU

07.05 - Puchar Włoch

09.05 - Puchar Włoch

13.05 - Puchar Włoch

 

 

 

*niestety ale transmisję meczu Interu zobaczymy chyba tylko w Rai Due, a tam prawdopodobieństwo kodowania meczu jest spore.

**strasznie irytuje mnie epg/program TV dla sportowych kanałów Polsatu. Dlaczego te gamonie nie sprecyzują dokładnie jakie mecze zamierzą retransmitować, ewentualnie powtarzać? Sam napis Puchar Włoch mówi mi tyle co "mecz ligi hiszpańskiej", "mecz ligi mistrzów", ale jaki do diaska? No właśnie... mam dzwonić do Wróżbity Macieja? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sukces zakupowy...Polsat ma prawa do każdej gali Włodarczyka :lol:

Zanim :lol: to zauważ,że jeszcze wczoraj przeglądałem program kanałów sportowych Polsatu i tam walki Włodarczyka nie było,więc Polsat Sport nie miał praw do tej gali bokserskiej,więc ją nabył. To,że zawsze coś było,nie ozncza,że tak musi być cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :brawo:

 

Przydałby się Polsat Sport Weekend, bo co będzie jeśli Wszołek wystąpi i strzeli bramkę? :wink: Znowu zaczną się narzekania.

 

PS. Przydałby się jakiś magazyn ze skrótami meczów. Coś takiego jak ma to miejsce w Orange Sport w przypadku Pucharu Niemiec, ale jak znam Polsat to pewnie nikt się o to nawet nie zatroszczył, nikt na to nie wpadł, nikogo to nie obeszło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności KSW 25:

 

2 mln 266 tys. widzów śledziło średnio zmagania wojowników MMA na antenie Telewizji Polsat. Ponad 714 tys. widzów oglądało relację w Polsacie Sport - takie informacje przekazała na stacja Polsat.

 

Żródło: http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Swie ... aid=111cfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie będzie to wyglądać.Eliminacje do mundialu 2018 w Polsacie a główny turniej w TVP.W przypadku zakwalifikowania Polaków Polsat wypromuję produkt z którego TVP osiągnie zyski trochę dziwne ale daleka droga przed naszą reprezentacją patrząc na aktualną grę więc pożyjemy,zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 22 (51 wszystkich) mecze Euro 2016 może być pokazywane w tv otwartej (na Euro 2012 było minimum w tv otwartej 19 /wszystkich 31 ). Resztę zależy od nadawcy.

Dodam jeszcze , że w Niemczech mecze eliminacji ME 2016 i MŚ 2018 będzie pokazywała tv RTL zaś finały Euro 2016 ARD/ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...