Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od środy Polsat Sport rusza ze specjalnym studiem mundialowym, które będzie rozpoczynało się 10-15 minut przed meczami polskich piłkarzy ręcznych na MŚ w Niemczech

 

Widać, że polsat dopiero teraz gdy polakom idzie zwietrzył jakiś sukces, tak jak z siatkarzami. OBY OBY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZKS1929

Sądzisz że światowym władzom piłki ręcznej zależy aby ich dyscyplina była jak najbardziej niedostępna na TV i dlatego sugerujesz że mają nakaz :!: pokazywania transmisji w kodowanym kanale

:wink:

a na podstawie czego masz takie spiskowe teorie :?: mają kanały kodowane i tam pokazują jak zechcą zrobić "zwykłym zjadaczom chleba" niespodziankę to puszczą najważniejsze mecze na otwartym kanale :lol:

MŚ w piłce nożnej też leciały kodowane a decydujące mecze były na otwartym programie.

 

ps. co do porównania cen za transmisje siatkówki do piłki ręcznej to nie wydaje mi się żebyś miał choć cień racji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, planuje zakupic cyfrowy polsat w niedalekiej przyszłości, i chciałam się dowiedzieć, czy ktoś wie na ile lat Polsat wykupił prawa do Wimbledonu?

I jak to jest z Eurosportem na CP. Jestem miłośniczką tenisa i te dwa programy są dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Wimbledonu i umowy z CP to nie mam pojęcia(może ktoś Ci odpowie) , a jeśli chodzi o Eurosport to (jedynka) jest w pakiecie "familijnym" a Eurosport 2 w pakiecie SPORT oraz w RELAX MIX i nic nie zapowiada aby coś miało się zmienić :wink:

bierz CP i miłego oglądania :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz tak po CP, zmień sobie CP na N albo C+!

Skończy sie twoje narzekanie i wszyscy bedą happy...

Przypuszczam że to do mnie

w takim razie odpowiem Ci że nigdy nie jeździłem po CP i również nie mam zamiaru zmieniać platformy bo ta mi odpowiada, zwłaszcza sport na CP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w zwiazku z MŚ w piłce recznej co myslicie jakby PSport pokazywał np. lige niemiecka piłki recznej??????

 

bo ja coraz bardziej przekonuje sie po piłki recznej niz do nożnej jesli PC nie ma porzadnej piłki nożnej to moze piłka reczna (mamy juz siatke , kosza, więc może....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga niemiecka piłki ręcznej lecia fta na dsf więc po co ma płacic za coś co leci za free, tak samo dziwne jest dla mnie to że wiekszosc meczów pucharu Włoch tez leci na RAIUNO FTA i to kupil. Jedyny plus tego że oglada się to z polski komentarzem. Dla mnie niezrozumiałą rzecza jest to że jak leci jakąś ważna imprez jak teraz MŚ w ręcznej to reszta sportów idzie w odstawke. Liga Holenderska juz grała a tu żadnego meczu nie było w week to samo tyczy się kosza hiszpaniskiego.Ta samo się tyczy pucharu Francji w tym,tygodniu sa mecze a zero transmisji.Dziwna praktyka jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...