Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Solorz takim postępowaniem zniszczy jeden z niewielu kanałów, które mu się udały( mówię o PS ). Jeśliby futbol zniknął całkowicie z oferty PS i PSE to będzie to raczej nieuchronna powolna agonia tych kanałów, a pózniej śmierć. Sprawdzając ramówkę na wekend po 17 września rzeczywiście brak pozycji piłkarskich w PS i PSE. PS już teraz robi się bardziej kanałem jak ESPN CLASSIC bo gale z udziałem Gołoty z 1996 i Adamka to mi się już znudziły. Teraz bedą powtarzać spotkania żużlowej ekstraligi.

Odsyłam na stronę PS klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel:Ekstraliga

15:40 Unia Tarnów – Złomrex Częstochowa (3.05.2007) ???????????? Pogieło ich???????. Pokazywać mecz żużlowej ligi sprzed ponad już 2 lat??? Toż to oglądać tylko ekstra koneserzy żużla będą. Tu już nawet nie chodzi o to, że mi to przeszkadza, ale chodzi o pewien profesjonalizm stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa w Cafe Futbol że skupia się na pokazywaniu piłki nożnej w Polsacie Futbol i zniknie z PS i PSE, i widać że to niestety prawda.

Ale niedługo rusza liga siatkówki a z nią puchar cev liga mistrzów itd, będą mieli czym zapchać ramówkę :lol2::lol2: ... mam już dosyć tej siatkówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chwycik marketingowy kibice pilki ktorych jet najwiecej dokupia pakiet sport bo na ps i pse nie bedzie galy ????????? hehe

 

na szczescier ja mam relax mix wiec nic nie bede musial kupowac i sie ciesze z polsatu futbol??

 

ciekawe tylko gdzie bedzie cafe futbol ? ps czy pf??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cafe Furbol w niedziele będize znowu normalnie widzialem w programie o 11:20, ale nie wiem czy to na stałe czy tlyko tak ostatni raz.

 

Co do niektórych pojękiwań to nie lubicie siaty nie oglądajcie, lepiej patrzec na naszych nieudaczników piłkarskich w Polskiej lidze ? hahahaha. Toż to tego się nie da oglądac bo wieje nudą z daleka :lol2:

 

Siatkówka jest zaraz po piłce najpopularniejszym sportem w Polsce w którym co najwazniejsze mamy największe sukcesy jezeli idzie o sport zespołowy !!

 

A swoją drogą ma już ktoś rozpiske co pokaże Polsat Futbol w pierwszych dniach swojej działalności ?

Bo szukałem i nic nie znalazlem w necie narazie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...