Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy pisali, że to mało realne. A jednak: Formuła 1 w Polsacie Sport HD.

 

Ooooo... Jestem w szoku...

Tylko teraz nasuwa mi sie pytanie czy będzie to Upscal 720p czy prawdziwe HD 720p / 1080i

Ostatnio były robione dosyły do kin w Upscalu... Czy to samo?? Czy tyko włosi zainwestowali na torze w kamery HD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień z piłką nożna na antenach Polsatu:

 

Poniedziałek - 25.05.2009

 

POLSAT SPORT:

18:30 Magazyn GOL (prowadzi: Piotr Galiński) - premiera

20:00 Premiership: Hull City - Manchester United (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

22:10 Premiership: Sunderland - Chelsea Londyn (komentuje: Bożydar Iwanow) - retransmisja

 

POLSAT SPORT EXTRA:

15:55 Championship: Sheffield United - Burnley (komentuje: Piotr Przybysz) - na żywo

18:10 Premiership: FC Liverpool - Tottenham Hotspur (komentuje: Cezary Kowalski) - retransmisja

22:40 Premiership: Arsenal Londyn - Stoke City (komentuje: Przemysław Pełka) - retransmisja

 

POLSAT SPORT HD:

15:55 Championship: Sheffield United - Burnley (komentuje: Piotr Przybysz) - na żywo

 

Wtorek - 26.05.2009

 

POLSAT SPORT:

20:40 Liga BBVA: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna (komentuje: Cezary Kowalski) - retransmisja

22:50 Magazyn Ligi Szkockiej (prowadzi: Przemysław Pełka) - premiera

 

Piątek - 29.05.2009

 

POLSAT SPORT:

14:55 Premier Liga: Amkar Perm - Saturn Ramienskoje (komentuje: Grzegorz Michalewski) - na żywo

20:40 Liga Mistrzów: FC Barcelona - Manchester United (komentuje: Mateusz Borek) - retransmisja

 

Sobota - 30.05.2009

 

POLSAT SPORT:

19:55 DFB Pokal: Bayer Leverkusen - Werder Brema (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

POLSAT SPORT EXTRA:

17:00 Premier Liga: Zenit Sankt Petersburg - FC Kubań (komentuje: Grzegorz Michalewski) - retransmisja

 

POLSAT SPORT HD:

19:55 DFB Pokal: Bayer Leverkusen - Werder Brema (komentuje: Roman Kołtoń) - na żywo

 

Niedziela - 31.05.2009

 

POLSAT SPORT:

11:00 Magazyn Cafe Futbol (prowadzi: Mateusz Borek; goście: Jan Urban, Franciszek Smuda, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk) - na żywo

 

POLSAT SPORT EXTRA:

14:55 Serie A: Udinese Calcio - Cagliari Calcio (komentuje: Grzegorz Michalewski) - na żywo

20:00 Serie A: US Palermo - Sampdoria Genua (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

 

POLSAT SPORT HD:

14:55 Serie A: Udinese Calcio - Cagliari Calcio (komentuje: Grzegorz Michalewski) - na żywo

20:00 Serie A: US Palermo - Sampdoria Genua (komentuje: Marcin Feddek) - retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

@kazbud 33 Czy nie Canal+ najsłabiej wypadł w tych przetargach na LM i LE. Toś to oni mieli wszystkie przetargi powygrywać i zniszczyć N-kę, ale udało im się "tylko" utrzymać ligę hiszpańską. Pomyśl co by było gdyby nie utrzymali tej ligi, a za rok przetarg na ligę angielską. Masz C+, N-kę i kablówkę, a nie wiem czemu tak przynudzasz. Odszedłeś z CP to nie pisz w wątkach poświęconych CP.

/OT

 

Co do F1 w Polsacie Sport HD fajnie tylko szkoda, że nie mam tego kanału. :(

Nie karz gdzie mam pisać , na przetargach najlepiej wypadła N , potem c+ a polsat dla mnie 3 miejsce . A polsat hd to ładny kanał ale ze słabą zawartościa / mam na upc/, ale napewno się rozwinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pewno jest wyższy niż w polskiej. W końcu to CSKA i Zenit zdobywaly Puchar UEFA, a nie Legia czy Wisła. Mimo wszystko transmisji nie jest zbyt wiele, ale tak jest w przypadku innych lig. Najczęściej 1-2 mecze z każdej kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że ta liga rosyjska to za bardzo wysokiego poziomu nie ma i dlatego tak jest, z resztą tam tylko czasem jakiś konkretny mecz można zobaczyć (takie jest moje zdanie)

 

 

 

No więc liga rosyjska na pewno nie jest drugą La Liga czy Premiership ale poziom to ma na pewno podobny do Bundesligi. Zawodzi jedynie oprawa meczy i marketing. Przez to wydawać się może mniej atrakcyjna, lecz ze sportowego punktu widzenia jest w 10 najlepszych lig Europy. Dlatego żałuję, że Polsat ją trochę "olewa" w relacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc liga rosyjska na pewno nie jest drugą La Liga czy Premiership ale poziom to ma na pewno podobny do Bundesligi. Zawodzi jedynie oprawa meczy i marketing. Przez to wydawać się może mniej atrakcyjna, lecz ze sportowego punktu widzenia jest w 10 najlepszych lig Europy. Dlatego żałuję, że Polsat ją trochę "olewa" w relacjach.

dokładnie, nawet jak masz gorszy poziom a lepszą oprawę to bardziej ona przyciąga, i o to mi głównie chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodem na to, że nie macie Polsat Sport HD jest to , ze nikt nie pisze czy F1 była dziś w HD czy nie.

Bo na pewno posiadacz PS HD by tam zerknął.

A Ty masz, że tak piszesz? :lol:

 

Transmisja na Polsat Sport HD na pewno była, pytanie czy w HD?, tego niestety nie wiem bo nie posiadam tego kanału. Przypuszczenia moje są takie, że księstwo Monako było by stać na samo kupno i umieszczenie kamer HD dla tak prestiżowej, elitarnej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja nie mam HD bo po co mam płacić 2 razy za ten sam kanał tak jak inni heheheeheheh. Dobra jakość SD mi wystarcza. Zapomnieli co po niektórzy jaki zachwyt mieli jak pierwszy raz obejrzeli jakiś kanał cyfrowy gdy przeszli z analoga.

 

Jakbyś miał, to byś wiedział, że nie jest to kopia Polsatu Sport SD, ale połączenie oferty PS i PSE. Zresztą nawet nie trzehba mieć kanału - wystarczy zobaczyć ramówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat planuje uruchomienie nowego kanału który podobno ma się nazywać Polsat Futbol.

Źródło gazeta wyborcza, Dziennik i Media2. Raczej ten kanał wydaje się że nastąpi od nowego sezonu piłkarskiego po wakacjach. Obecnie cała ramówka wypełnia Boks, siatkówka i Formuła 1, więc na piłkę jest dość mało miejsca. Taki przebieg zdarzeń jak najbardziej odpowiada kibiców którzy oczekują wiele transmisji na żywo jak i retransmisji piłki nożnej. Oczywiście można spodziewać się magazynów np. Ligi Mistrzów ze skrótami. Ramówkę zapełnią mecze oraz retransmisje Ligi Mistrzów jak i pełne 205 meczów pakietu premium Ligi Europejskiej oraz dotychczasowych praw sportowych które zostały nabyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stworzą ten Polsat Futbol to znając ich to będzie dodatkowo płatny, nie będzie go w pakecie sport

 

Z drugiej strony jeśli tam będzie liga mistrzów (retransmisje) i Liga Europejska to będzie ta oferta słaba, przecież żadnej ligi europejskiej porządnej nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat planuje uruchomienie nowego kanału który podobno ma się nazywać Polsat Futbol.

Źródło gazeta wyborcza, Dziennik i Media2. Raczej ten kanał wydaje się że nastąpi od nowego sezonu piłkarskiego po wakacjach. Obecnie cała ramówka wypełnia Boks, siatkówka i Formuła 1, więc na piłkę jest dość mało miejsca. Taki przebieg zdarzeń jak najbardziej odpowiada kibiców którzy oczekują wiele transmisji na żywo jak i retransmisji piłki nożnej. Oczywiście można spodziewać się magazynów np. Ligi Mistrzów ze skrótami. Ramówkę zapełnią mecze oraz retransmisje Ligi Mistrzów jak i pełne 205 meczów pakietu premium Ligi Europejskiej oraz dotychczasowych praw sportowych które zostały nabyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...